משלש ההכנסות: מנטור השיווק שהפך אלפי עסקים בישראל לסיפורי הצלחה

65,505

מזה שנים שלוי הוא 'הנשק הסודי' וסוד ההצלחה של אלפי עסקים בישראל. מה גורם לאלפים להתנפל מדי חודש על ההרצאות והסדנאות של האיש? ומדוע אנשי עסקים בכירים לא עושים אף צעד משמעותי בלי להתייעץ איתו? אבי שיטת "השיווק האסטרטגי" שכבש את ישראל בסערה בשנתיים האחרונות נחשף.

מי שכבר מכיר את יוסי לוי, לא הופתע לגלות שהוא מככב מזה שנתיים ברציפות בדירוג החברות הצומחות בישראל של "גלובס". עם חיוך תמידי על הפנים, צוות מרשים של עשרות יועצים עסקיים שהוכשרו אישית על ידיו ואינספור סיפורי הצלחה, יוסי לוי קנה את מקומו בשנים האחרונות בתור אחד היועצים השיווקיים והעסקיים הבולטים והמצליחים בישראל, אבל הדרך לפסגה התחילה דווקא בצורה מפתיעה ולא שגרתית.

רק לפני כמה שנים, חברת הסטארט-אפ שהקים ולה ניבאו גדולות, הפכה תוך זמן קצר למפלה צורבת. החברה, שהייתה אמורה להיות ה"אמאזון" של שוק הספרים במגזר היהודי בארה"ב וגייסה סכומים יפים ממשקיעים, פשוט לא המריאה.

לוי היה בטוח שהוא הולך להפוך למולטי מיליונר, ובמקום זאת מצא את עצמו שורף עשרות אלפי שקלים בחודש על משכורות מבלי שהצליח לייצר הכנסה לחברה. הוא בנה אתרים בכמה שפות, השקיע בפרסום בסכומים משמעותיים ואף משכן את הבית שלו כדי לנסות ולעמוד בכל ההוצאות. אבל שום דבר לא עזר- אנשים לא הגיעו לאתרים שבנה והכסף לא נכנס לעסק.

"עמדתי בפני שוקת שבורה, לא ידעתי מה לעשות ואיך אני חוזר הביתה לאשתי בלי לדעת מאיפה אני מביא אוכל, ומאיפה אני משלם משכורות", הוא מספר. המצב החמיר עד כדי כך שהחברה נקלעה לחובות של מיליוני שקלים ועמדה על סף פשיטת רגל.

אבל כל זה השתנה לאחר פגישה גורלית אחת עם איש עסקים אמריקאי שמתמחה בשיווק.

ממינוס בבנק ל-3 מיליון ש"ח תוך 18 חודשים

"קיימתי פגישות עם יועצים עסקיים רבים שנתנו אמנם רעיונות טובים, אך לא היה להם ניסיון מעשי בתחום ולכן גם שום יכולת לעזור לי. החברה שלי הביאה לשוק רעיון חדש, יצירתי ופורץ דרך שלא היה מוכר עד אז. למזלי הגדול, הצלחתי להיפגש עם אותו מומחה שהוא גם איש עסקים מצליח. שילמתי לו סכום לא מבוטל ועדיין, מבחינתו של אותו מומחה זאת היתה טובה שהוא עשה עבורי.

המומחה היה הראשון שידע על מה הוא מדבר, כי היה לו את הניסיון האמיתי בשיווק אינטרנטי. הוא ישב איתי לשיחה ארוכה והכיר לי תחום חשוב ומשמעותי שהיה חסר לעסק שלי: שיווק."

יוסי לוי חוזר ומזכיר שהוא לא נולד איש שיווק: "לא הכרתי את התחום כלל ובאותה פגישה הוא עשה לי היכרות עם כמה רעיונות מרכזיים ונתן לי כמה עצות טובות ופרקטיות. אפילו לי לקח זמן להאמין לו, אבל מרגע שיישמתי את עצותיו, השינוי היה מופתי.

בעקבות השיחה עם המומחה הוא שינה לוי את מטרות החברה וייסד אותה מחדש תחת השם Jewish Workshops, חברה בתחום הקורסים הדיגיטליים בעולם היהודי. כיום לחברה יש 300,000 איש ברשימת התפוצה שלה, אלפי לקוחות משלמים בשנה, נוצרו ונמכרו בה מעל למאה קורסים דיגיטליים רבים ומגוונים עם מומחים בעלי שם עולמי, שהפכו רבי מכר של ה״ניו יורק טיימס״, והועברו בה מעל ל-850 וובינרים (webinars) בשנים האחרונות, הרבה לפני שהתחום תפס תאוצה בישראל.

"תוך 18 חודשים, מחברה במינוס של 2 מיליון שקלים, החברה שלי הרוויחה מיליון דולר בשנה." מספר לנו לוי. "ברגע שהבנתי מה עומד מאחורי התהליך השיווקי, איך אנשים קונים ומדוע, הנחתי למעשה את היסודות לשיטת השיווק שלי והבנתי איך צריך לשווק עסקים ללקוחות. יישמתי את ההבנה החדשה הזאת על החברה שלי וראיתי איך אני מתחיל למכור עוד ועוד. "

יוסי לוי, מהמנטורים המובילים בעולם,
חושף לראשונה בישראל את סודות השיווק האסטרטגי!

הצטרפו לתוכנית הליווי הייחודית בה יוסי ידריך אתכם, יד ביד, איך לבנות עסק רווחי
שמביא באופן קבוע כמות אדירה של לקוחות ועוד הרבה יותר מכירות

"השיווק הוא המפתח, היישום הוא המקפצה"

"בעלי עסקים רבים מגיעים אל הנקודה הזאת עם העסק שלהם, והם פשוט נתקעים" יוסי לוי מספר. "הם מוצאים שצריך להגדיל את העסק; הגדלת המכירות, הגדלת מאגר הלקוחות, ובסופו של יום- הגדלת ההכנסות. ועם זאת, העסק תקוע. הם מגיעים למבוי סתום ולא להביא לקוחות חדשים לעסק. בנוסף, הם לא מתמחרים את עבודתם בהתאם ולא מצליחים להביא לגדילה העסקית לה הם מקווים.

אצל רובם המכריע, אנחנו מגלים שהשיווק הוא המפתח, וברגע שמיישמים עקרונות פעולה מסויימים כמו שצריך, זו מקפצה מטורפת שמשחררת את התקיעות בגזרת ההכנסות."

"הייתי מתוסכלת מאחר והעסק שלי עבד יפה ובכל זאת, בסוף כל חודש אני מסתכלת בחשבון ורואה מצב עגום- אפס רווחיות" כך מספרת לנו הדס מליק, בעלת חברה בתחום חדרי הבריחה, ומי שנמצאת כבר תקופה ארוכה בליווי של הצוות של יוסי לוי.

"הפגישה הראשונה שלי עם יוסי היתה באחד הוובינרים שלו, וכבר אז יצאתי עם המון תובנות לגבי העסק שלי, שלמחרת יושמו מיידית. השיפור ברווחיות היה אדיר וזה קרה פשוט בקלות. המשכתי כמובן לפעול על פי שיטתו של יוסי ובתוך זמן קצר הגדלתי את ההכנסות שלי ביותר מפי 6! מלבד זה, איכות הלקוחות שלי השתפרה באופן משמעותי ונעשה לי הרבה יותר כיף וקל לסגור עסקאות". כך מספרת מליק.

"המשכתי כמובן לפעול על פי שיטתו של יוסי ובתוך זמן קצר הגדלתי את ההכנסות שלי ביותר מפי 6". הדס מליק.

מליק היא אחת מבין עשרות רבות של בעלי עסקים שמספרים בהתלהבות ובעיניים נוצצות על מה שהתחולל בעסק שלהם לאחר שהחלו להשתתף בסדנאות, הוובינרים ותכניות הליווי של יוסי וצוותו.

גם צוריאל גביזון, בעלים של חברה לשיווק דיגיטלי, מספר לנו סיפור דומה: "זה הזוי שמהכנסה של בערך 12,000 ש"ח בחודש, היום הגעתי למצב שאני מכניס 80,000 ש"ח. אני בעצמי מתקשה להאמין לזה, אבל ליוסי לוי זה לא נראה הזוי בכלל, כיוון שהוא לימד אותי איך לתמחר את השירותים שלי נכון, איך למכור יותר ואפילו להשאיר לעצמי זמן פנוי".

"מהכנסה של 12,000 ש"ח בחודש, היום הגעתי למצב שאני מכניס 80,000 ש"ח". צוריאל גביזון.

וכך מספרים עוד מאות בעלי עסקים, ביניהם נותני שירותים, מטפלים, יועצים, בעלי חנויות ובעלי חברות בתחומים מגוונים: מנדל"ן, דרך עולם הדיגיטל ועד למוצרי ילדים, כולם הגיעו לתובנות דומות. הם דיברו על שינוי תפיסה מעמיק שהצטרף לעצות פרקטיות ויישומיות ששינו לחלוטין את חוקי המשחק- עבורם וגם עבור העסק שלהם.

"זה לא מקרי שבעלי עסקים רבים נותנים בי אמון כזה" מסביר לנו לוי בהתרגשות. "פשוט אחד הבודדים שמבין אותם באמת, והם יודעים את זה. הם מבינים שמולם עומד הדבר האמיתי שחווה את הפחד הזה על בשרו ועשה הכל כדי לצאת משם. הם יודעים שהם יכולים לסמוך עליי ושהשיטה שלי עובדת. ובסוף, הם גם מגלים את זה בעצמם כשהם מיישמים בעסק שלהם את מה שלמדו".

אחת החברות הצומחות בישראל לפי דירוג גלובס – שנתיים ברציפות

כיום, עם אלפי עסקים מצליחים אותם ליווה, יוסי לוי מספר שהוא רואה במה שהוא עושה שליחות, כאשר מטרתו היא להגיע אל כמה שיותר בעלי עסקים שמוצאים את עצמם במצב דומה: "המחשבה שהתובנות והליווי שלי יכולים לעזור לעוד ועוד בעלי עסקים שנמצאים במצב הזה, היא שמניעה אותי להמשיך.

בסופו של דבר, אני יודע שהשיטה שפיתחתי יכולה להרים את העסק שלהם וכתוצאה מכך- לשפר גם את איכות החיים שלהם. אני רוצה שהם יוכלו להרשות לעצמם לחיות ברמת חיים גבוהה יותר ולהרשות לעצמם לרכוש וליהנות מדברים טובים שלא יכלו בעבר, כמו חופשה או רכב חדש."

יוסי, בשלב זה אנחנו בטוחים שסקרנת רבים מבעלי העסקים שקוראים את הדברים ורוצים להתחבר לידע הזה ולקבל כלים מעשיים ליישום גם בעסק שלהם. איפה היית ממליץ להתחיל?

פעמיים בשנה אני עורך תכנית ייחודית עם מספר משתתפים מוגבל. במסגרת התכנית אנחנו מלווים קבוצה מצומצמת מאוד של בעלי העסקים במשך 8 שבועות. מדי שבוע המשתתפים מקבלים הדרכות מיוחדות, כלים יישומים, הדרכות חיות, פורומים לשאלות ותשובות, מעטפת מדהימה שכולל אותי ואת כל צוות המאמנים שלי שנצמדים לבעל העסק ומוודאים שמיישמים הכל.

אם כל זה לא מספיק, אחרי 8 שבועות מתכנסים כל משתתפי התכנית ל-3 ימים אינטנסיביים של סמינר בבית מלון יוקרתי – הכל כלול במחיר התכנית! במהלך 3 הימים הללו נדייק את כל הטקטיקות לעסק הספציפי שלך.

עד כה השתתפו למעלה מ-1,000 עסקים בישראל בתכנית הייחודית שבנינו, החל מעסקים מתחילים של אדם אחד ועד לחברות מובילות במשק עם מאות עובדים ומחזור של עשרות מליוני שקלים בשנה.

למעשה, מסקרים רבים שערכנו בקרב בעלי העסקים שהשתתפו בתכנית הליווי, מעל 90% מהמשתתפים מעידים על הצלחה משמעותית ועל השגת היעדים שהציבו לעצמם, שיעור הצלחה חסר תקדים בעולם העסקים.

האם יש עוד משהו שתרצה להגיד לקוראים לסיום?

בחיי העסקיים הספקתי לראות את שני הקצוות. את הרע ביותר שאפשר להגיע אליו, וגם את הטוב ביותר. הייתי מרחק נגיעה מפשיטת רגל, ומה שגרם לי להצליח לצאת מזה היה שנצמדתי לאדם הנכון שידע לתת לי את הידע והכלים שהיו חסרים לי בשביל לעלות על דרך המלך. אני לעולם אזכור את הדרך הזו שעברתי, ולכן גם שמתי לי למטרה, להיות אותו גורם עבור בעלי עסקים אחרים.

יוסי לוי, מהמנטורים המובילים בעולם,
חושף לראשונה בישראל את סודות השיווק האסטרטגי!

הצטרפו לתוכנית הליווי הייחודית בה יוסי ידריך אתכם, יד ביד, איך לבנות עסק רווחי
שמביא באופן קבוע כמות אדירה של לקוחות ועוד הרבה יותר מכירות

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן