מפריכים את המיתוס: "קולגן לא נספג בגוף"

6,057
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
קולגן פלוס

 

יש המון דיס-אינפורמציה, אין לזה בדיקת דם והמדדים הקליניים הם מסובכים ליישום. אז איך תדעי שתוסף קולגן פלוס שאת לוקחת אכן נספג בגוף? הנה ההסבר.

מאיפה בכלל אני יודעת שחסר לי קולגן בגוף?

אצל כולנו, נשים וגברים, חלבון הקולגן מהווה אחד המרכיבים העיקריים ברקמות הגוף. הוא נמצא בעור, בסחוסי המפרקים, בעצמות, בשרירים ומהווה "חומר בניין" רקמות האלה.
מאיפה הוא מגיע? הגוף שלנו יודע לייצר אותו ועד אמצע שנות העשרים שלנו הוא אכן מייצר אותו במרץ. אבל אז, סביב גיל 25-30, הגוף מאט את קצב ייצור הקולגן, ומאט, ומאט ו… כן. נוצר באופן הדרגתי מחסור בגוף בקולגן.

איך אנחנו יודעים? אין בדיקת דם שמודדת את רמות הקולגן בגוף, אבל אנחנו מרגישים את זה בכל אותם מקומות שפעם היו עשירים בחלבון הקולגן ולאט לאט אנחנו שמים לב שהם משתנים. העור הופך פחות גמיש, מופיעים קמטים ראשונים. הצפיורניים הופכות יותר דקות ושבירות, השיער מתחיל להתדלדל, מתחילים כאבים במפרקים ובהמשך דלקות שנובעות ממחסור בסחוס, מסת השריר מתדלדלת, צפיפות העצם יורדת והסידן בורח כי הקולגן כבר לא שם כדי להחזיק אותו במקומו. בקיצור, קוראים לזה הזדקנות.

במעבדות המחקר הצליחו להבין שתהליכים פיזיולוגיים מסויימים שאנחנו חווים נובעים מהעובדה שהגוף שלנו מפסיק לייצר קולגן באופן עצמאי וחווה מחסור בקולגן ברקמות.

בשביל זה המציאו את קולגן פלוס

נכון, בדיוק מסיבה זו חיפשו החוקרים דרך להחזיר לגוף את החלבון החיוני הזה באופן חיצוני, כתוסף תזונה. אנחנו לוקחים את המנה היומית המומלצת של קולגן פלוס, בין אם באבקה לערבוב במשקה או בטבליות מציצה, והקולגן חוזר לגוף, מגיע לתאים ולרקמות ומחזיר את הגוף לתפקוד צעיר יותר, עם שיפור בתחושה ובמראה.

אבל רגע, איך אפשר לדעת שקולגן פלוס אכן נספג ומגיע לכל אותם מקומות בגוף שבהם חסר קולגן?

מולקולת הקולגן המקורית היא מולקולה גדולה שבבליעה מגיעה לקיבה ונשטפת החוצה מבלי לחדור למחזור הדם ולהגיע לתאים. לכן, בתהליך הייצור של תוסף הקולגן היה צורך לשנות את מולקולת הקולגן, למזער אותה להתאים אותה לשימוש כתוסף תזונה. הפטנט הרשום של החברה היצרנית עוסק בדרך בה הצליחו להקטין את המולקולה של קולגן עד פי 1000 מגודלה המקורי. עובדה זו מבטיחה ספיגה מקסימלית בגוף, בדגש על צריכה דרך הקיבה.

בנוסף, בנוסף הצליחו החוקרים לבודד ולקצר את שרשראות הפפטידים של חומצות האמינו הרלוונטיות:

גליצין  GLYCINE – 34.93%

אלאנין  ALANINE – 12.6%

פרולין  PROLINE – 12.35%

הידרוקסיפרולין  HydroxyProline – 8.16%

כך שחלבון הקולגן מתפרק בקיבה לחומצות אמינו ומגיע במדוייק לאיזורי המטרה.

מחקרים שבדקו את השפעת התוסף על הגוף מצאו כי באופן מדהים, האבקה לא יודעת לאן ללכת בתוך הגוף, אבל הגוף שלנו – המכונה המתוחכמת ביותר שאי פעם נוצרה – יודע!

כשאת מכניסה לגוף קולגן, הוא יפנה את המאגר אל הרקמה שהכי זקוקה לו, לדוגמה – אם מישהי לא סובלת מקמטים אבל סובלת משחיקת סחוס, רוב הסיכויים שהגוף יפנה את מאגר הקולגן אל הסחוס במקום אל העור.

המחקרים מוכיחים שקולגן פלוס נספג בגוף

המחקרים שמצויים בידינו מצביעים באופן גורף על פרק זמן של 6-12 שבועות של שימוש רצוף בקולגן פלוס כדי להתחיל לראות ולהרגיש תוצאות. עשרות רבות של מחקרים קלינים בדקו את ההשפעה של קולגן פלוס על קהלים שונים. הם התבצעו תוך שימוש בקבוצות ביקורת שנטלו פלצבו (תוסף דמה) ופעמים רבות כללו גם שימוש בבדיקות פיזיות, במדידות, באולטרסאונד, בבדיקות צפיפות עצם ובצילומים כדי לבדוק את מצב הסחוסים, המפרקים, העצמות ומסת השריר.

כל המחקרים הללו, מראים שמצב העור משתפר, קמטים פוחתים, גמישות העור עולה, הצלוליטיס פוחת, כאבי פרקים פוחתים, מסת שריר עולה, צפיפות עצם משתפרת, התנועתיות משתפרת, פציעות ספורט נמנעות ואפילו החניכיים בריאים יותר, הציפורניים מתחזקות והשיער מתמלא.

המחקרים מלמדים על ספיגה הדרגתית בחזרה של הקולגן בגוף, עם שימוש עקבי בקולגן פלוס. זה לא קורה ביום אחד, זה תהליך שאצל כל אחת נמשך פרק זמן שונה. לפעמים תהליך שדורש סבלנות ואורך רוח, אבל הוא בהחלט נושא תוצאות.

ויש גם את מבחן התוצאה בשטח

כפי שפתחנו, אין בדיקות בקופת החולים שניתן לבצע כדי למדוד את רמות הקולגן בגוף. אבל בסופו של דבר יש את צרכניות וצרכני קולגן פלוס שמרגישים בפועל ורואים יום יום אם ועד כמה קולגן פלוס נספג בגוף. אנחנו שמחים וגאים להיות מותג הקולגן הותיק בארץ, אחד מחלוצי התחום אשר פועל כאן מאז שנת 2013, וכמותג ותיק, יש לנו אלפים רבים של לקוחות שבודקות את הספיגה של קולגן פלוס מדי יום ביומו. העובדה שהלקוחות שלנו ממשיכות וממשיכים לצרוך את קולגן פלוס במשך שנים ומהווים שגרירים נאמנים למותג, מעידים יותר מכל על העובדה שכן, קולגן פלוס אכן נספג ועושה את העבודה – להחזיר את הקולגן לגוף ולהעניק לו אנטי-אייג'ינג מבפנים.

 

קולגן פלוס הוא חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא לאיכות חיים טובה יותר ועכשיו זה הזמן להתחיל לדאוג לעצמך.

לקבלת מידע נוסף על קולגן לחצי כאן:  https://collagenplus.co.il

אתר המערבולת מביא את התוכן הטוב והאיכותי ביותר בכל תחומי החיים. מעת לעת אנו מארחים כתבים אורחים ומאפשרים להם להפנות את תשומת ליבם של הגולשים להצעות של צד שלישי, כולל הפנייה בעזרת קישורים.

גילוי נאות

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!