6 דרכים לדאוג לעור שלך

32,378
6 דרכים לדאוג לעור שלך עם קולגן

אנחנו יודעים שהמראה שלך חשוב לך ואת מקפידה לדאוג לבריאות הגוף והעור שלך. אז בלי הרבה הקדמות ומילים מיותרות – הנה 6 דברים שאת יכולה לעשות, כבר מהיום, כדי לדאוג לעור שלך ולשפר את המראה וההרגשה:

1. לשתות מים

זו עובדה שכמעט אף אחת מאיתנו לא שותה מספיק מים. המים מספקים לעור את הלחות שהוא צריך מבפנים, מונעים מהעור שלך להתייבש ומבטיחים מראה צעיר וחיוני יותר. אם את לא שותה 2 ליטר ביום, זה הזמן להקפיד. ולא, קפה לא נחשב בספירה. שימי לידך בקבוק 1.5 ליטר מים טריים, הוסיפי נענע, פלחי לימון, מרווה, פרוסות ג'ינג'ר או כל פרי שאת אוהבת וודאי שעד סוף היום הוא ריק. צרי לעצמך הפסקות שתייה יזומות, אם צריך אפילו שימי לעצמך תזכורת בטלפון. תראי איך תוך כמה ימים ההבדל בעור ניכר.

2. לישון

עייפות ומחסור בשעות שינה ניכרים באופן מיידי על העור שלנו. "שנת יופי" היא אכן עניין חיוני למי שמראה העור חשוב לה. היכנסי למיטה בשעה סבירה, הוציאי את הסלולרי מחדר השינה והקפידי על שינה טובה ואיכותית של 7-8 שעות בלילה.

3. להחליף סדינים וציפיות לעיתים קרובות

אנשים לא יודעים, אבל למצעים שעליהם אנחנו ישנים יש השפעה ישירה על בריאות ועל מראה העור שלנו. במהלך השינה, עור הפנים שלנו מתחכך במצעים שסופגים את הזיעה שלנו, מהווים מצע לחיידקים, לתאי עור מתים ולהפרשות מהעור. החלפה תכופה של המצעים תבטיח סביבה היגיינית יותר לעור שלך, תצמצם הופעת פצעונים ופריחה.

4. לאכול נכון

תזונה משפיעה על מראה העור באופן ישיר. מאכלים מסויימים מגבירים את הנטייה לפצעונים, אלכוהול וקפאין מייבשים את העור ויוצרים מראה מבוגר ועייף, לעומתם יש מזונות נוגדי חימצון ועשירים בויטמינים ובמינרלים שעושים טוב לעור. תזונה בריאה ונכונה מסייעת למראה עור זוהר וקורן לכן מומלץ להשקיע וליהנות מהתוצאות.

5. להפסיק לעשן

עישון לא רק גורם לסרטן ולמחלות ריאה, אלא גם פוגע בעור מכיוון שהוא גורם לכיווץ כלי הדם ומונע מחמצן להגיע לרקמות. התוצאה: הזדקנות מוקדמת, קמטים, "קמטי עישון" סביב השפתיים, עור אפרפר וחסר חיוניות. אז אם לא בשביל הבריאות, לפחות בשביל המראה.

6. לתת לגוף תוספת קולגן

"קוֹלָגֵן (Collagen) הוא החלבון השכיח ביותר בגופם של יונקים, בעלי חיים ובני אדם כאחד, והוא מהווה כ-6% ממשקלו של הגוף", כך כתוב בויקיפדיה על קולגן – החלבון החיוני שהגוף מפסיק לייצר בסוף שנות השלושים לחיים. נטילת תוסף קולגן מסייעת לגוף בדרכים שונות וביניהן מסייעת להחזיר לעור את הגמישות והמראה שלו.

עכשיו זה הזמן לדאוג לעור שלך!
השאירי פרטים, ותתחילי להרגיש את השינוי!

* חברת קולגן פלוס מצהירה כי מוצריה אינן תרופות וכי אין לייחס להן סגולות רפואיות.

מחקרים:

1) Patrick Jendricke, Christoph Centner, Denise Zdzieblik, Albert Gollhofer and Daniel König – Specific Collagen Peptides in Combination with Resistance Training Improve Body Composition and Regional Muscle Strength in Premenopausal Women: A Randomized Controlled Trial.

2) T.E. McAlindon, M. Nuite, N. Krishnan, R. Ruthaze, L.L. Price, D. Burstein, J. Griffith,

  1. Flechsenhar – Change in knee osteoarthritis cartilage detected by delayed gadolinium enhanced magnetic resonance imaging following treatment with collagen hydrolysate: a pilot randomized controlled trial.

3) Klaus Flechsenhar, Dietmar Alf – Results of a Postmarketing Surveillance Study of Collagen Hydrolysate.

4) Michael Schunck, Helen Louton, Steffen Oesser – The Effectiveness of Specific Collagen Peptides on Osteoarthritis in Dogs-Impact on Metabolic Processes in Canine Chondrocytes.

5) Doris Hexsel MD | Vivian Zague PhD | Michael Schunck PhD | Carolina Siega BSc | Fernanda O Camozzato MD1 | Steffen Oesser PhD – Oral supplementation with specific bioactive collagen peptides improves nail growth and reduces symptoms of brittle nails.

6) E. Proksch, M. Schunck, V. Zague, D. Segger, J. Degwert, S. Oesser – Oral Intake of Specific Bioactive Collagen Peptides Reduces Skin Wrinkles and Increases Dermal Matrix Synthesis.

A look at the effects of nail polish on nail health and safety – Harvard Health Blog – Harvard Health Publishing

Top 6 Benefits of Taking Collagen Supplements (healthline.com)

How to stop biting your nails (aad.org)

Iron deficiency anemia – Symptoms and causes – Mayo Clinic

רוצה לדעת עוד?
זה הזמן להשאיר פרטים ולגלות את סודות הקולגן

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן