יופי של מהפכה: תשכחו מכל מה שידעתן על אנטי-אייג'ינג

138,301
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
תשכחו מכל מה שידעתן על אנטי-אייג'ינג

האם נמצא מעיין הנעורים? אמנם יש דברים שקיימים רק באגדות ואת הזמן לא ניתן לעצור, אך ניתן ללא ספק להאט את השפעותיו. מוצר חדש שפרץ לחיינו בסערה משנה את כל התפיסה הקיימת בנוגע לטיפולי אנטי-אייג'ינג עם גישה חדשה ופוקחת עיניים שגורמת לנו לשאול כיצד התפשרנו עד היום. זה הזמן להכיר את המולקולה החכמה וטיפול ה-In & Out המהפכני.

מזה שנים שחברות הקומסטיקה הגדולות מנסות לשכנע אותנו שהן מצאו את הדרך להאט את הזמן ולבלום את התהליך הטבעי של הזדקנות העור עם מגוון אינסופי של תכשירים ותמרוקים שמחירם, כמה מפתיע, הולך ותופח עם השנים. במקביל, בתי המרקחת ובתי הטבע עמוסים לעייפה בתוספי תזונה המתיימרים לעשות את אותו הדבר בדיוק – להצעיר את גופנו, להחזיר לעור את הגמישות והחיוניות ולגרום לנו להרגיש צעירים ב-20 שנה לפחות.

על אף שלל ההבטחות והפרסום המזמין שניבט אלינו בטלוויזיה, בעיתונים ובכל רחבי האינטרנט, פתרונות האנטי אייג'ינג הקיימים, טובים ככל שהם מתיימרים להיות, מתקשים לעמוד בהבטחות הגדולות ולספק את הסחורה. בשביל להבין מדוע, אנחנו צריכים להבין קודם כל, מה בעצם קורה בגופנו עם השנים שמוביל להזדקנות החיצונית של העור ולהופעת קמטים.

הקולגן – אבן הבניין של העור

העור שלנו הוא יצירה מופלאה. הוא גמיש ומסוגל להימתח ולהתכווץ ולשמור על צורתו, אך עם הזמן היכולת הזו פוחתת. הגורם המרכזי האחראי על יציבות העור הוא הקולגן – החלבון השכיח והנפוץ ביותר בגוף האדם המהווה כ-30% מכל החלבון בגופנו.

כחלק מתהליך טבעי המתרחש אצל כל בני האדם, בשנות ה-20 לחיינו רמת הקולגן בגוף מתחילה לרדת ויחד איתה פוחתת היכולת של העור לחזור למקומו ולשמור על צורתו. השילוב של הירידה הטבעית ברמות הקולגן בגוף, לצד חשיפה מתמשכת לשמש ונזקי האקלים גורמים לקמטים להופיע בהדרגה בעיקר בעור הפנים, היכן שיש תנועה רבה של העור וככל שאנחנו מתבגרים הקמטים מעמיקים ומתקבעים.

התהליך הטבעי הזה מואץ ומועצם על ידי החשיפה לשמש, ויחד עם נזקי האקלים הים תיכוני הפוגעים גם הם בעור, נוצר לנו שילוב הגורם להזדקנות מואצת של העור.

טיפול בקמטים – לא מה שחשבתן

באופן טבעי, כאשר משהו במראה החיצוני שלנו משתנה ונפגם הדחף הטבעי שלנו הוא לנסות ולטשטש או להסתיר אותו, כך שהפתרון הראשון שמרביתנו פונות אליו הוא איפור שמטרתו לטשטש ולהסתיר את הקמטים. כמובן שזהו פתרון זמני שבסופו של דבר אף תורם להאצת תהליך ההזדקנות והפגיעה בעורנו הרגיש.

כמובן שלא כולן מסתפקות באיפור בלבד. עד לא מזמן אחד הטיפולים הנפוצים לטיפול בקמטים היה כמובן הזרקת בוטוקס, אולם מעבר לכך שמדובר בפתרון בעייתי עם סיכונים רבים, הזרקות בוטוקס תכופות יוצרות מראה לא טבעי ובמקרים קיצוניים אף מעוותות לחלוטין את מראה הפנים וכמובן שאינן מטפלות בבעיה בצורה מלאה ולאורך זמן.

אנחנו מבינים כיום שטיפולים כירורגיים או הזרקת חומרים כאלו ואחרים לא יפתרו את הבעיה וכי הפתרון נמצא במקום אחר. טבעי יותר ומועיל יותר בריאותית, ולא רק אסתטית.

טיפול אנטי-אייג'ינג מתקדם בחבילה אחת
מלאי פרטייך ונשוב אליך בהקדם:

טיפולים חלקיים ותוצאות חלקיות

אם כן, שני הגורמים המרכזיים להזדקנות העור והיווצרות קמטים הם הירידה הטבעית ברמות הקולגן בגוף, לצד נזקי האקלים והשמש הפוגעים בעור חיצונית. לאור זאת, האם הגיוני לצפות שנוכל לטפל בהצלחה בהזדקנות העור על ידי טיפול חיצוני בלבד? אמנם, מוצרי הקומסטיקה של החברות המובילות כיום כוללים שלל המצאות ופיתוחים, כגון פתיתי זהב ורסיסי יהלומים, אך ברור לנו שללא טיפול פנימי משלים לא נוכל לצפות לתוצאות משמעותיות שיישמרו לאורך זמן.

במקביל, תוספי הקולגן השונים מציפים בשנים האחרונות את השוק הישראלי עם שלל הבטחות להחזיר את השעון לאחור. אמנם, קולגן הוא רכיב חיוני ומשמעותי מאוד בגופנו האחראי לשמירה על עור מוצק ומתוח, אך גם בתוספי הקולגן המתקדמים ביותר ישנם מרכיבים קריטיים החסרים לטיפול מקיף המשיג תוצאות אמיתיות הנראות לעין ומחזיקות מעמד לאורך זמן. גם במקרה הזה, הטיפול הוא חלקי ולא מספק. אם העור שלנו כבר פגום חיצונית יהיה קשה לצפות לשינוי משמעותי.

אם נוסיף לשני אלו גם הביקורים התכופים אצל הקומסטיקאית לטיפול משלים בעור בנוסף לכל מתקבלת התמונה העגומה במלואה – מדובר על הוצאה של מאות ואלפי שקלים בחודש על טיפולים שפשוט לא מספקים את הסחורה. בסופו של יום אנחנו ממשיכות להסתכל במראה ולראות היטב את השפעת הזמן והגיל משתקפת לנגד עיננו, חרף כל מאמצינו.

מהפכת האנטי-אייג'ינג מגיעה לישראל

לאחרונה נחשפנו לגישה טיפולית שונה בתכלית המשנה את כל החשיבה על טיפולי אנטי-אייג'ינג. חברת 123 הישראלית, המוכרת היטב בזכות תוספי התזונה המתקדמים שלה, מביאה לראשונה לקהל הישראלי ערכת טיפול מקיפה המיוצרת באיטליה ומחוללת מהפכה של ממש בגישה הטיפולית בהזדקנות העור.

הבשורה האמיתית אותה מביאה ערכת הטיפול של חברת 123, המושקת בישראל בימים אלו בשם Forever Actice Skin, הוא בדיוק היכן ששאר הטיפולים נכשלים – גישה הוליסטית וראייה רחבה המשלבת בין הטיפול החיצוני הנחוץ לעור לבין הטיפול הפנימי החיוני להתחדשות התאים ומאגרי הקולגן בגוף, או בשפה פשוטה יותר – גישת In & Out.

בבסיס הערכה עומדות טבליות ביו-קולגן הכוללות גם חומצה היאלרונית החיונית להתחדשות התאים וכן ויטמינים ומינרליים חיוניים נוספים. לצד הטיפול הפנימי, ההיבט המהפכני של גישת האנטי אייג'ינג החדשה היא השימוש בחומרים פעילים "ביו-אינטליגנטיים" במוצרי הטיפול והקוסמטיקה המשולבים בערכה ומהווים את רכיב הטיפול החיצוני

קומסטיקה חכמה בטכנולוגיה מתקדמת

חומרים חכמים אלו, המשולבים כרכיב פעיל בכל מוצרי הטיפוח והטיפול בערכת Forever Actice Skin, מתנהגים באופן אוטונומי לחלוטין, וממש כמו מכשיר GPS מתבייתים עצמאית על כל פגם בעור ועובדים עליו באופן אינטנסיבי ויעיל יותר. הרכיב המרכזי המשחק כאן תפקיד הינו פיתוח פורץ דרך של חברת 123 – מולקולת ה-ICS החכמה. למולקולת ה-ICS דופן חיצונית כפולה היודעת להתנייד כמו GPS ולחדור לעור ביעילות ובצורה סלקטיבית לתאים הפיברובלסטים – אלו התאים המסוגלים לייצר קולגן ואלסטין. בכך הטיפול החיצוני גם שומר על העור ומנקה אותו וגם תורם את חלקו להגברת ייצור הקולגן בגוף.

המחקרים שבוצעו מגלים שעד 67% מהקמטוטים נעלמו תוך 28 יום והקוסמטיקה הזו יעילה עד פי 50% מקוסמטיקה נפוצה אחרת הקיימת בשוק.

בסופו של דבר, בריאות העור מבוססת על הזנתו משני כיוונים שונים – התהליך הפנימי, אשר כולל יישום תזונה בריאה יחד עם תוספי תזונה אשר מספקים ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון ורכיבים נוספים המזינים את העור ותורמים להתחדשות התאים, והתהליך החיצוני, אשר כולל הזנת העור בחומרים התורמים להגנת העור מפני מזיקים חיצוניים כגון קרינת השמש ואוויר מזהם. המומחים בנושא תמימי דעים בכך שלא ניתן להשיג תוצאה משמעותית וניכרת לעין בכל הנוגע להאטת תופעות הזדקנות העור ללא גישה הוליסטית המשלבת את הפנימי עם החיצוני.

ערכת Forever Active Skin מושקת בימים אלו בישראל לראשונה בהוצאה מוגבלת.
מלאי פרטייך לקבל מידע נוסף על ערכת טיפול האנטי-אייג'ינג:
האתר מנגיש מידע המבוסס על מחקרים שונים ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר.
בהתאם לנהלי משרד הבריאות, ניתן על פי חוק לייחס סגולות ריפוי רק לתרופות, וזאת בהתאם לתנאי הרישום שנקבעו ולאחר הוכחת יעילות, בטיחות ואיכות. למען הסר ספק, תוספי התזונה של The123 אינם תרופה ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

אתר המערבולת מביא את התוכן הטוב והאיכותי ביותר בכל תחומי החיים. מעת לעת אנו מארחים כתבים אורחים ומאפשרים להם להפנות את תשומת ליבם של הגולשים להצעות של צד שלישי, כולל הפנייה בעזרת קישורים.

גילוי נאות

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!