דואט איטלקי: מכשיר ה-Duetto בטכנולוגיית ה-MIX הייחודית להסרת שיער מציג תוצאות מפתיעות גם בסוגי העור והשיער שנחשבים למאתגרים ביותר לטיפול.

19

הסרת שיער בלייזר איננה דבר חדש, ולכן מרגש במיוחד להיחשף לחידוש פורץ דרך בתחום הוותיק. הקליניקה של ד"ר חאלד דראושה, מהרופאים המדוברים והמסקרנים של הזמן האחרון בתחום הרפואה האסתטית, היא בין הראשונות בישראל לאמץ את טכנולוגיית ה-Duetto החדשנית שמגיעה אלינו ישירות מאיטליה ומציגה תוצאות מפתיעות, גם בסוגי שיער ועור שנחשבו עד כה מאתגרים לטיפול.

אנשים רבים חולמים על גוף חלק ומצפים להיפטר מהשיער הטורדני, אך מאז שהומצאו המכשירים והטכנולוגיות המקובלות להסרת שיער בלייזר, עוד בשנות ה-90 המוקדמות, התחום סבל מהתקדמות טכנולוגית מועטה ובעיקר – המון מגבלות.

"מטופלים רבים שחולמים על גוף חלק משיער מתאכזבים לגלות שיש פער עצום בין ההבטחה של הטיפולים לבין התוצאות בפועל" כך מסביר לנו ד"ר חאלד דראושה, מייסד "חאלד קליניק", מרפאת האסתטיקה היוקרתית הממוקמת בנוף הגליל ואליה עולים לרגל מכל רחבי הארץ. "מטופל שלא מתאים בצורה מושלמת למכשיר מבחינת צבע העור, צבע וסוג השיער או אפילו מידת הרגישות שלו לטיפול, יסבול בסופו של דבר מתופעות לוואי, אי נעימות גדולה, טיפולים מתמשכים ואחרי כל זה – תוצאה חלקית ומאוד לא מספקת" הוא מסביר.

ד"ר דראושה, שבגיל 34 נחשב לאחד הכוכבים העולים של התחום, כבר ביסס את מעמדו כאחד ממומחי הרפואה האסתטית המובילים בארץ. לא מפתיע אם כן לגלות כי הוא גם בין הראשונים בישראל לאמץ את מכשיר ה-Duetto המהפכני, פיתוח פורץ דרך של חברת Quanta System האיטלקית.

המכשיר המסקרן מציע לראשונה פתרון לכל הבעיות והמגבלות של המכשירים הישנים שעדיין מקובלים בשימוש במרבית הקליניקות האסתטיות בישראל, ומאפשר להשיג תוצאות יוצאות דופן גם בסוגי שיער ועור שנחשבו מאתגרים וקשים לטיפול עד כה.

הטיפול היחידי שמתאים לכל סוגי העור והשיער
כאשר מסתכלים על הפתרונות הקיימים להסרת שיער, מבינים שיש הבדלים עצומים בהתאמה לסוגי עור ושיער שונים. בין המאפיינים הבולטים שמקשים על הטיפול הם עור כהה יותר, עור רגיש, שיער פלומתי ודק, ולחילופין שיער כהה ועבה יותר, מה שמוביל לשונות עצומה בתוצאות המתקבלות לרוב בין מטופלים שונים.

"מרבית מכשירי הסרת השיער עובדים באורך גל מאוד ספציפי, או במילים פשוטות, סוג מסויים של לייזר
שמתאים רק לסוגי עור ושיער מסויימים" מסביר לנו דניאל רפאל, סמנכ"ל בחברת לי דניאלס המשווקת
הבלעדית של מכשיר ה-Duetto בישראל. "לכן, מכשירים אלו פשוט לא מספקים את התוצאה לאנשים ששיערם אינו מתאים בצורה מדויקת לטכנולוגיה שלו. מאחר ומרבית הקליניקות אינן מחזיקות מכשיר עם טכנולוגיה משולבת, היכולת שלהן לתת מענה מקיף לכל סוגי העור והשיער נמוכה מאוד, ולכן גם התוצאות שמתקבלות בדרך כלל מאכזבות", כך דניאל רפאל.

אז מהו בעצם שונה במכשיר ה-Duetto שכולם לא מפסיקים לדבר עליו? ד"ר דראושה מסביר:
"מדובר בפריצת דרך טכנולוגית אמיתית – שילוב של כמה אורכי גל של לייזר בפולס אחד. החברה שפיתחה את המכשיר הזה פיצחה את מה שכל המכשירים האחרים לא מצליחים לעשות. יש סוגי עור שצריכים לייזר מסוג 'אלכסנדריט' למשל, יש שיהנו מלייזר מסוג 'דיודה' או Nd:YAG אם אינם צריכים להסיר שיער מהפנים. מכשיר ה-Duetto הוא היחידי בעולם שמשלב בין שני אורכי הגל באותה ירייה".

הטכנולוגיה המתקדמת של הדואטו מציעה פתרון חדשני ומתקדם, המאפשר טיפול יעיל ובטוח יותר עבור מגוון רחב יותר של מטופלים.

הטכנולוגיה המתקדמת של הדואטו מציעה פתרון חדשני ומתקדם, המאפשר טיפול יעיל ובטוח יותר עבור מגוון רחב יותר של מטופלים. שילוב אורכי הגל הייחודי שלו (אלכסנדריט ו-Nd:YAG) בפולס אחד, מאפשר טיפול יעיל בכל סוגי העור וגווני השיער.

אם כל זה לא מספיק, הטיפול במכשיר ה-Duetto מהיר יותר וכואב משמעותית פחות, מה שהופך אותו לחוויה נוחה ויעילה יותר, הן עבור המטופלים והם עבור הקליניקה והצוות המטפל.

הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיה המתקדמת בעולם!

בלעדי ב"חאלד קליניק" – טיפול להסרת שיער באמצעות מכשיר ה-Duetto המהפכני
לבדיקת התאמה ותיאום פגישת ייעוץ אישית השאירו פרטים עכשיו
ונציג הקליניקה יחזור אליכם בהקדם

להיפטר משיער לא רצוי הפך פשוט יותר מאי פעם
"עד כה להיפטר משיער לא רצוי בגוף היה פרויקט שדרש מחוייבות לטיפולים ארוכים ומתמשכים, לסבול מכאבים ורגישויות ובמקרים רבים גם לדעת שיהיה קשה להגיע לתוצאה טובה באמת" מסכם ד"ר דראושה. "מכשיר ה-Duetto משנה פה את המשוואה. זה עניין משמעותי שאני רוצה להדגיש. היום רוב החברות מוכרות סדרות של עשרה טיפולים וגם שם לא תמיד מגיעים לתוצאות. בשימוש בדואטו, ניתן להגיע לתוצאה כמעט מושלמת כבר בטיפולים הראשונים, וגם הטיפול עצמו מהיר יותר ופחות כואב משמעותית, מה שהופך אותו לחוויה נוחה ויעילה יותר עבור המטופלים."

מכשיר ה-Duetto מיובא לארץ באופן בלעדי על ידי חברת "לי דניאלס", יבואנית מובילה של ציוד אסתטי בישראל שמביאה לארץ את הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בעולם לטיפולים אסתטיים, ובין השאר מייצגת בלעדית את חברת Quanta Systems האיטלקית שמובילה את התחום בעולם.

הקליניקה של ד"ר דראושה, "חאלד קליניק" הממוקמת בנוף הגליל, היא כאמור בין הראשונות לאמץ את הפתרונות הטכנולוגיים המהפכנים הללו כבר הפכה למוקד עלייה לרגל למטופלים שהתאכזבו מטיפולים שונים להסרת שיער ורוצים לקבל את "הדבר האמיתי", בכל הנוגע לטיפולים אסתטיים בכלל והסרת שיער בפרט.

"אני רואה במקצוע שלי שליחות" מסכם ד"ר דראושה. "המטרה שלי היא לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר עם עצמם, עם הגוף שלהם, ולכן מבחינתי כל מטופל צריך לקבל חוויה לא פחות ממושלמת ותוצאה משמעותית בטיפולים לשמם פנה אלי. לכן אני שואף תמיד להיות בחוד החנית הטכנולוגית עם צוות מיומן ומוכשר שיידע לתת למטופלים שלנו בדיוק את זה".

הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיה המתקדמת בעולם!

בלעדי ב"חאלד קליניק" – טיפול להסרת שיער באמצעות מכשיר ה-Duetto המהפכני
לבדיקת התאמה ותיאום פגישת ייעוץ אישית השאירו פרטים עכשיו
ונציג הקליניקה יחזור אליכם בהקדם

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן