בוקר טוב קולגן: האם אפשר להחזיר את עור הפנים שלנו אחורה בזמן?

46,568

"פועל מבפנים כדי לתת תוצאות שרואים מבחוץ": בזכות מכשור מתקדם, מחקר מדעי מתמשך וטכניקות בלעדיות, טיפול "קולגן בוסטר" מצליח לתת לעור הישראלי תוצאות מדהימות וייחודיות. יצאנו ללמוד על הטיפול הפופולרי ביותר של רשת 'רונית רפאל' ועל המדע שמאחוריו

כולנו מכירים אותם: האנשים האלו שנראים כאילו הזמן לא נגע בהם, כאילו העור שלהם לא כפוף להשפעות הגיל, וגם לא מגיב לכוחות הטבעיים הפועלים על כולנו.

האם זה עניין של גנטיקה? מזל? אולי זה בכלל קשור לאורח חיים? או שאולי מדובר בהתערבות קוסמטית כזו או אחרת?
קשה לומר בוודאות, אבל מה שבטוח – אנשים בעלי מראה צעיר לגילם נוטים גם להקרין שמחה וחיוניות שנראים כאילו מגיעים מבפנים.

למזלנו, בזכות טכנולוגיות אנטי-אייג'ינג מתקדמות במיוחד, היום ניתן לטשטש את סימני הזמן ולהחזיר לעור את הזוהר והגמישות שלו.

הקשר בין הגיל לביטחון העצמי שלנו

"אין ספק שלפרמטרים כמו שמירה על אורח חיים מאוזן ובריא, יחד עם גנטיקה טובה, יש השפעה עצומה על המראה החיצוני, וכנגזרת גם על התחושה הפנימית שלנו, בייחוד ככל שאנו מתקדמים בגיל. אבל חשוב לזכור שגם גורמים אלו יכולים להשפיע רק עד גבול מסוים" מסבירה אייקון הטיפוח והיופי רונית רפאל, מייסדת ובעלים של רשת "רונית רפאל מדע היופי", "סטודיו C ישראל" וקו מוצרי הטיפוח L.RAPHAEL.

"ככל שעוברות השנים, העור של כולנו משתנה ומתבגר – בדיוק כמונו" היא מדגישה, "ובכל שנה שחולפת, אנחנו מתחילים לשים לב לעוד משהו: קמטים וקמטוטים מתחילים להופיע, עור הפנים והצוואר מאבד מגמישותו, והחיוניות והזוהר שפעם באו לנו בקלות מתחילים לדהות – וזה לא משנה באיזו גנטיקה אולי זכיתם".

"ניתן להחזיר לעצמנו את הביטחון העצמי, באופן טבעי וללא התערבות פולשנית". רונית רפאל

"אני פוגשת מדי יום אנשים ונשים שמספרים לי שעם הגיל הם פחות ופחות מרוצים מהמראה שלהם, כלומר – לשינויים האלו יכולה להיות השפעה אדירה על הביטחון העצמי שלנו, נשים וגברים כאחד. וכשאנחנו לא מרגישים טוב מבחוץ, זה משפיע עלינו גם מבפנים" אומרת רפאל.

"הרצון להחזיר את תחושת הביטחון והאושר הפנימי שמגיעים לכולנו, הוא מה שעומד לנגד עינינו כאן ב'מדע היופי', והמטרה שלנו היא להעניק לכל אחד ואחת הזדמנות לעשות זאת בדרך הכי טבעית והכי פחות פולשנית שניתן" היא משתפת.

זה הזמן לתת לעור שלך boost של קולגן עם "קולגן בוסטר"

בואי למפגש אבחון מקצועי ללא התחייבות ב'רונית רפאל – מדע היופי'

השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם לבחינת ההתאמה לטיפול "קולגן בוסטר"

"תוצאות שפשוט אי אפשר להתווכח איתן"

צוות המחקר המדעי של מותג הקוסמטיקה המוביל 'רונית רפאל – מדע היופי' לא נח לרגע, ועובד 24/7 כדי לנסות ולהבין איך להאט את הזמן, ובמקרים מסוימים אף להחזיר אותו לאחור.

"קולגן בוסטר", טיפול הדגל של רונית רפאל, הוא חלק מסדרת טיפולי אנטי-אייג'ינג בלתי פולשניים המסייעים לעור לייצר קולגן באופן טבעי, לשקם את המרקם שלו, להחזיר לו את החיוניות, ולנו את הביטחון העצמי ותחושת הזוהר שלנו.

"בגילאים צעירים יותר לא עברתי טיפולים קוסמטיים, והנושא גם לא העסיק אותי במיוחד, אבל בשלב מסוים הבנתי שמאגרי הקולגן פוחתים עם הגיל, ושמחתי לגלות על דרכים בלתי פולשניות לשמר אותם" מספרת איריס, לקוחה ברשת מדע היופי מזה חמש שנים.

"גיליתי את רשת רונית רפאל ואת קולגן בוסטר בגיל מאוחר יחסית, והגעתי עם עור שכבר הספיק להתבגר, אבל התוצאה הייתה כל כך מוחשית ויצאתי כל כך מרוצה – שהמקום הפך להיות הבית השני שלי".

"תוצאות שלא מצאתי באף מקום אחר". איריס, חיפה

שילבנו שני טיפולים מתקדמים עם טכנולוגיה חדשנית – וזו התוצאה

אז מה הופך את "קולגן בוסטר" לטיפול כל-כך מיוחד, שנותן תוצאות מיידיות, ולאחד מטיפולי האנטי-אייג'ינג המבוקשים בארץ?

בתור התחלה, "קולגן בוסטר" משלב בין התועלות והיתרונות של שני סוגי טיפולים: הראשון מהווה הכנה, ומסייע בהגנה על העור ובהצערתו. השני מתקן ומחדש את העור, ובונה מחדש את מאגרי הקולגן שלנו.
למעשה, מדובר בטכנולוגיה חדשנית, מבוססת מחקר מדעי של מעל לשלושה עשורים, בשילוב מכשור שקיים רק בכמה מקומות בודדים בעולם.

"הטיפול עושה שימוש בטכנולוגיה מדויקת המאפשרת החדרה עמוקה של ויטמין C אל תוך השכבות העמוקות ביותר של העור" מסבירה רפאל.
"בהמשך נעשה שימוש בלציטין, החומר הטבעי שהוכח כיעיל ביותר כדי לחדור את השכבה החיצונית של העור ואת ממברנות התאים, מה שבפועל מאפשר לעור לספוג את הויטמינים הללו".

"לאחר מכן נעשה שימוש בטכנולוגיית לייזר הפועלת מתחת לפני העור: קרן הלייזר מאיצה את בניית הקולגן בשכבות העמוקות של העור, משקמת סיבים אלסטיים, מהדקת ומעבה את סיבי הקולגן ומטשטשת את רוב הפגמים השטחיים, כמו כתמי שמש וקמטים, ומעודדת ייצור קולגן טבעי על ידי אנרגיית חום" היא ממחישה.

המפתח לתוצאות מדהימות

"הגעתי מאוד סקפטית" משתפת לילי, לקוחה של רשת מדע היופי מזה שנתיים, "לפני כן ניסיתי כל מיני סוגי טיפולים, אבל לא ראיתי תוצאות".
"הפעם זה היה שונה" היא מסבירה, "כבר בתום הטיפול הראשון הייתי מופתעת לטובה – העור נראה יותר צעיר, הגוון שלו נראה אחיד, והמרקם רענן וגמיש. למחרת בבוקר הרגשתי שאני רואה פחות קמטוטים בעור הפנים והצוואר".

"ככל שעבר הזמן, בין טיפול לטיפול, האפקט הלך והתגבר והתוצאה נראתה בולטת יותר: העור שלי חזר לחיים, הפך להיות יותר מתוח, יותר קורן" היא מתארת, "בכל יום שעובר אני אוהבת יותר את מה שאני רואה במראה".

המפתח לתוצאות המרשימות האלו הוא שמירה על מרווחים של 4 שבועות בין טיפול לטיפול, במהלכם הגוף מקבל הזדמנות לחזור ולייצר קולגן חדש בעצמו.
את תוצאות הטיפול ניתן לחוות כבר מהטיפול הראשון, והן כוללות עלייה בייצור הקולגן, עור מוצק יותר, זוהר וצעיר יותר, עלייה בלחות, פיגמנטציה מופחתת וירידה במראה כלי דם גלויים (קופרוז).

"מלבד 'אפקט הסינדרלה' המיידי, כמו שאנחנו אוהבים לקרוא לו, את התוצאות המצטברות ניתן כבר לראות במהלך החודשים הראשונים" אומרת רפאל, "אחרי 3-4 טיפולים בממוצע, מטופלים מספרים שהעור הופך עבה, מוצק ומתוח יותר באופן שקשה להתעלם ממנו".

"דרך בלתי פולשנית לעור צעיר יותר, מתוח, רענן וזוהר"

לאחר סדרת טיפולים המותאמת באופן אישי לכל מטופל/ת, ניתן לראות את התוצאה הסופית המצטברת: העור נראה צעיר יותר, מתוח, רענן וזוהר, בעל גוון אחיד, והמרקם שלו הופך עבה ומוצק יותר באופן משמעותי – והכל ללא הזרקות או התערבות פולשנית.

הטיפול מיועד הן לגברים והן לנשים מעל גיל 35 החווים קמטוטים וקמטים, עור רפוי, מרקם עור לא אחיד ועור בעל מראה עמום, והוא מתאים במיוחד למי שרוצה להחזיר לעור גוון צעיר, אחיד וזוהר יותר.

"הטיפול הזה ייחודי ונותן תוצאות של ממש, ואנחנו רואים אותן על מאות מטופלות ומטופלים שבחרו בדרך הבטוחה והיעילה לשחזר את היופי הטבעי של העור, ולאפשר לעצמם להרגיש בטוחים יותר מבחוץ ומבפנים" מסכמת רפאל, "זה ממש לתת לעור שלך מתנה".

זה הזמן לתת לעור שלך boost של קולגן עם "קולגן בוסטר"

בואי למפגש אבחון מקצועי ללא התחייבות ב'רונית רפאל – מדע היופי'

השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם לבחינת ההתאמה לטיפול "קולגן בוסטר"

תכני הכתבה אינם מהווים עצה רפואית, אינם מהווים חוות דעת מקצועית ואינם מהווים תחליף להתייעצות עם מומחה.
אין לראות במידע והעדויות המוצגים בכתבה הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן