שוברי משקל: סובלים מהשמנת יתר? נסו טיפול חדש

5,051
סובלים מהשמנת יתר?

 

סובלים מהשמנת יתר וממשקל עודף? ניסיתם דיאטות רבות ללא הצלחה? רוצים להפחית ממשקל גופכם באופן מבוקר וליהנות ממשקל גוף תקין ומאוזן לאורך זמן? על פי סקר בריאות לאומי נמצא כי למעלה מ-30% מהאוכלוסייה סובלים מעודף משקל וכ-15% מהשמנת יתר, טיפול חדש יכול לסייע במלחמה נגד המחלה.

השמנת יתר בעולם המערבי

השמנת יתר נחשבת לבעיה רפואית המוגדרת כמחלה לכל דבר, זו בעיה חמורה שממדיה הולכים וגדלים בשנים האחרונות. תרבות השפע, מזון תעשייתי, הרגלי אכילה וחוסר בפעילות גופנית, כל אלו ועוד גורמים להשמנת יתר להיות נפוצה יותר.
לכן, כדאי לדעת כי באמצעות טיפול חדש שאושר בשנים האחרונות על ידי ה-FDA ומשרד הבריאות, הכולל ליווי צמוד של אנשי מקצוע ומוקד זמין 24/7, אפשר להשיג את המטרה – ירידה מבוקרת במשקל המחזיקה לאורך זמן, ללא צורך בניתוח פולשני או דיאטה מסוכנת.

מאות מטופלים מעידים מניסיונם כי הטיפול עובד

אחת המוסכמות המקובלות בחברה המודרנית היא שהשמנה היא עניין של בחירה. קשה להאשים את הסבורים כך, שכן "פקודת הרעב" נשלחת מהמוח, ולפיכך שליטה ברצונות שלנו אמורה להוביל לאכילה מועטה יותר. נשמע קל ופשוט – אך בקרב אנשים הסובלים מהשמנת יתר זה לא מדויק, בלשון המעטה.
השמנת יתר, באנגלית Obesity, היא בעיה העומדת בראש סדר העדיפויות של איגוד הרפואה האמריקאי. במאמר שפורסם ב-2013 באתר "Alternet", בו מבקרים כ-6 מיליון גולשים בחודש, מתייחסים רופאים בכירים לתופעה המדאיגה. "זו מגיפה, ולמגיפה צריך להתייחס כמו למחלה, לא כאל בחירה". המאמר נכתב זמן קצר לאחר ועידה של האיגוד בשיקגו, שם השמנת יתר הוכרה, לראשונה בהיסטוריה, באופן רשמי כמחלה.
העובדה שהשמנת יתר היא מחלה עוזרת להבין מדוע מרבית הדיאטות לא עוזרות בטווח הארוך. על פי מחקרים שונים בשנים האחרונות, התגלה כי בין 65 ל-95 אחוז מאלה שיורדים במשקלם חוזרים אליו, ולעתים אפילו מוסיפים עוד ק"ג. רוב האנשים המנסים לרדת במשקל גופם חוזרים לדפוסי ולהרגלי האכילה הקודמים, לכן  המאבק בתופעה הולך וגדל, ובין הטיפולים שאושרו על ידי ה-FDA טיפול תרופתי בהשמנת יתר. תרופה זו הצטרפה לתרופות נוספות שאושרו בשנים האחרונות על ידי הארגון.

הסוד של ד"ר רז לאיכות חיים גבוהה

ד"ר רז הגואל מעיד מניסיונו האישי על הצלחת הטיפול. ד"ר רז נאבק בעבר בעצמו בעודף משקל, וכרבים אחרים ניסה שיטות הרזיה ודיאטות שונות. לאחר התנסות אישית בתרופה לטיפול בהשמנת יתר, וכרופא מומחה בעל ניסיון עשיר וידע רב שרכש לאורך 15 שנים בתחום הרפואה, הוא מציע למטופליו שיטה חדשה לנוטלי תרופות המלווה ביחס אישי ובמעקב צמוד. ניסיונו האישי בבעיית עודף משקל תורם להצלחת הטיפול כיוון שהוא מודע לקשיים ולתהליכים אותם חווים המטופלים.

אם אתם בעלי BMI גבוה, צרו עימנו קשר בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ

 

ד"ר רז הקים קליניקה ברמת החייל לטיפול בהשמנת יתר. הוא חבר באיגודים מקצועיים, ביניהם החברה הישראלית לחקר וטיפול בהשמנת יתר, ומתעדכן באופן שוטף בשיטות החדשניות והמתקדמות בעולם לטיפול בעודף משקל.

ליווי צמוד להשלמת הטיפול התרופתי

אין לוותר על ייעוץ מקצועי והמלצה מרופא מומחה כדי לבחור בטיפול תרופתי בהשמנת יתר. כיום, רופאי משפחה יכולים לרשום תרופות שונות לבעיה, אך ליווי אישי וצמוד של צוות הקליניקה של ד"ר רז עדיף למטופל, ומשפר את הסיכוי להשיג את המטרה.
כ-70% מהמטופלים הנוטלים תרופות דרך רופא משפחה אינם משיגים את היעד ופורשים בשלב זה או אחר מהטיפול. הטיפול שתקבלו בקליניקה של ד"ר רז יסייע לכם לעמוד ביעד שהצבתם לעצמכם, הטיפול כולל מינון נכון, מענה לתופעות לוואי של תרופות, תוכנית טיפולים מוסדרת במשך 3-6 חודשים, הדרכה מלאה, תמיכה נפשית ופגישות מעקב. הליך הטיפול כולל פגישות מעקב חודשיות בהשתתפות ד"ר רז ודיאטן קליני. הדיאטן ממקד את הטיפול בהתאמה לצורכי המטופל, לרבות הקניית הרגלי תזונה נכונה, כך ניתן לרדת במשקל באופן הדרגתי ומאוזן, ולשמור על משקל גוף תקין לאורך זמן רב. הטיפול בקליניקה כולל גם שיחות מעקב, ביקורת טלפונית, שיחה פעם בשבועיים עם דיאטן ומוקד תמיכה טלפוני 24/7.

"המקום הזה שינה לי את החיים"

נטלי, מלקוחות הקליניקה משתפת אותנו: "אני חייבת לומר שניסיתי הרבה דיאטות בחיי, ד"ר רז וצוות הקליניקה שינו את הרגלי התזונה שלי, בזכותם השלתי ק"ג עודפים". סיגלית, לקוחה מרוצה נוספת, מוסיפה: "מהיום שהגעתי לקליניקה קיבלתי הנחיות מפורטות, יחסי אישי וחם, תמיכה וטיפול מקצועי שסייעו לי להפחית ממשקל הגוף ולהילחם בהשמנת היתר ממנה סבלתי שנים".

טיפול נגד השמנת יתר מיועד לבעלי BMI (מדד מסת גוף המבוסס על יחס בין גובה למשקל) מעל 30, ללא גורמי סיכון, או מעל 27 עם גורם סיכון אחד (יתר לחץ דם, שומנים בדם, טרום סכרת או סכרת).

אם אתם בעלי BMI גבוה, צרו עימנו קשר בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן