"פיצחנו את המדע מאחורי החיוך שלך": חברת סטארטאפ ישראלית מלמדת את השיטה להשפיע על הרגשות שלכם דרך עיצוב הבית

5,516

שיטת העיצוב הייחודית שעד כה הייתה נחלתן הבלעדית של החברות הגדולות בארץ ובעולם, עכשיו פתוחה לכל אוהבי העיצוב שרוצים ללמוד לעצב חללים באופן המשפיע על קשת רחבה של רגשות והתנהגויות.

כל מי שעוקב באדיקות אחרי עולם העיצוב יודע: בשנים האחרונות עוד ועוד אדריכלים, אדריכליות, מעצבים ומעצבות פנים עוברים לעצב בשיטה חדשה שמכה גלים ומשנה את כל עולם העיצוב והאדריכלות.
הסוד הזה, שעד היום לא היה חשוף בפני רבים (בטח לא לאנשים מחוץ לתחום), הופך להיות כל כך גדול, ובקנה מידה שכבר אי אפשר להתעלם ממנו.

במקרה שעדיין לא שמעתם את השם, EXPERIENCE DESIGN – שיטת עיצוב רב חושית פרי פיתוחה של המעצבת הישראלית ליאת מרום, מייסדת סטודיו ואקדמיית SHIFFT לאדריכלות ועיצוב פנים.
לאור ההצלחה המסחררת בארץ ובחו"ל, עלה הביקוש בקרב העוסקים בתחום ללמוד את השיטה ולהתמקצע בה.
אבל הם לא היחידים שמבקשים לדעת את הסוד – ככל שעובר הזמן והפופולאריות של השיטה גוברת, והרצון להנגיש אותה לא רק לבעלי מקצוע גובר גם הוא.
בשיפפט מאמינים שהשיטה יכולה ממש לשפר את איכות החיים בכל בית ומשרד ולכן האפשרות ללמוד אותה צריכה להיות פתוחה גם לאלו שאין להם רקע בתחום, אבל יש להם כישרון ואהבה גדולה לעיצוב. כך הגיעו למסקנה שהדרך לעשות זאת היא באמצעות קורס חדש בשם DESIGN LOVERS.

מה שאומר שבקרוב גם אתם, אוהבי העיצוב המושבעים, תוכלו להגשים חלום ולהפוך למעצבים הפרטיים של עצמכם, וללמוד איך לעצב את הבית או העסק שלכם ושל הקרובים אליכם בשיטת EXPERIENCE DESIGN!

רוצים ללמוד את השיטה הייחודית שתהפוך אתכם למעצבים הבלעדיים של הבית או העסק שלכם? בואו לשמוע עוד על קורס DESIGN LOVERS.
שלחו לנו פרטים ונחזור אליכם:

EXPERIENCE DESIGN: בין עיצוב פנים לתת המודע

שיטת EXPERIENCE DESIGN מבית שיפפט סטודיו נולדה כאשר מרום, אז אדריכלית בעלת מוניטין מבוסס למדי בתחום, נחשפה לעולם ה-NLP ותת-המודע והחליטה ליישם אלמנטים מתוכם בפרויקטים שעבדה עליהם באותם ימים.
והשימוש בשיטת העבודה הייחודית הזו, שעדיין לא היה לה שם, הביא אותו להצלחה יוצאת דופן.

בתפיסתה מאז ומתמיד, מרום האמינה שלתכנן ולעצב חלל זה לא רק ליצור "משהו יפה". היא ידעה שעיצוב הוא הרבה מעבר לזה.
ככל שהמשיכה לחקור ולהתעמק בעולמות תת-המודע, ה-NLP והתקשורת הבלתי מילולית, האמונה הזו התחזקה, והחלו להתגבש להן לכדי תיאוריה וטכניקה של ממש. מרום המשיכה לפתח אותן, מבלי לדעת שהשיטה שלה עומדת לשנות את כל עולם האדריכלות והעיצוב, ושבעוד פחות מעשור חברות ומותגים גדולים מכל העולם ישתמשו בה.

באמצעות שימוש בחמשת החושים, שיטת EXPERIENCE DESIGN רותמת את תת-המודע האנושי על-מנת לכוון ולתכנת את הדרך בה כל מי שנכנס אל תוך החלל יחשוב, יתנהג וירגיש, ומסוגלת לייצר ספקטרום רחב של רגשות, התנהגויות וביצועים כמו: רוגע, ביטחון, שלווה, ריכוז, תשוקה, שינה טובה יותר, אנרגיות חיוביות ומוטיבציה מתפרצת.

בשנים האחרונות, הכלי המהפכני הזה מאפשר למעצבים לייצר שינוי של ממש במרחב: אם אנחנו מבקשים, למשל, להעביר תחושת ביתיות וחמימות בסלון שלנו, אווירת רוגע בחדר הילדים, או תשוקה בחדר השינה, נוכל לעשות זאת באמצעות תקשורת בלתי-מילולית דרך חמשת החושים שלנו.

אתם לא רק מחליטים איך הבית שלכם יראה, אתם מחליטים איך הבית שלכם יגרום לכם להרגיש

היות והעולם והסביבה שלנו משתנים ללא הרף, העידן הנוכחי מביא אנשים שונים לרכוש מיומנויות חיים שונות שיתווספו לארסנל הכישורים שלהם. בנוסף, בעלי עסקים רבים שלאחרונה פותחים מחדש את העסקים שלהם, מנסים להמציא את עצמם ואת העסק מחדש ברוח התקופה.
מדובר בשכבה ה"עליונה" של תחום העיצוב – השכבה הפרקטית – מה שאומר שגם אם אתם לא מעוניינים לעצב לגמרי מחדש את חדר השינה, חדר הילדים, הסלון, או חדר העבודה שלכם, עדיין תוכלו להטמיע אותה על הקיים, ממש כמו "שכבה" נוספת של עיצוב שתשדרג לכם את המרחב.

כידוע, ללקוחות פרטיים אין דרך אחרת להיחשף לשיטה הזו, לכן אם מאז ומתמיד חלמתם לטעום מעולם העיצוב ורציתם לקבל את הכלים הדרושים כדי לעצב ולייצר בעצמכם אווירה במשרד או בעסק שלכם – זו הזדמנות פז עבורכם.
דמיינו לעצמכם איך דבר כזה יכול להשפיע על בני הבית שלכם, על הלקוחות שלכם, על החיים שלכם…

"זה הכיוון אליו צועד כל עולם האדריכלות והעיצוב" מסבירה מרום "ועד היום השיטה הייתה נגישה אך ורק לבעלי רקע וניסיון מוכח בתחום, אבל לאחרונה הגענו לתובנה: היות ושיפפט סטודיו עובד בקנה מידה תעשייתי בלבד וכבר לא מעצב חללים קטנים כמו בתים פרטיים, ובנוסף, לא לכל אחד יש את האפשרות להשקיע במעצב מקצועי – אז למה שלא נאפשר גם לאנשים שעיצוב אינו העיסוק הרשמי שלהם, אבל יש להם כישרון, תשוקה, ורצון לעצב את המרחב הפרטי שלהם, להשתמש בכלים האלו?"
מעתה היא מספרת, שיטת EXPERIENCE DESIGN תהיה נגישה לכל מי שמתעניין ורוצה להכיר אותה, באמצעות קורס DESIGN LOVERS.
לאחרונה הושק המחזור הראשון של הקורס, המהווה הזדמנות ראשונה לכל מי שעד היום רק הסתכל מהצד וחלם לעצב בעצמו.

ליאת מרום

מהיום אתם יכולים להיות המעצבים של הבית או העסק שלכם

אין ספק שעיצוב פנים הוא לא עסק זול. וזה לא סתם – מעצבי פנים עוברים הכשרה מקיפה של שנים כדי שיוכלו לתכנן ולעצב סביבות מגורים וחללים מסחריים בצורה מעשית ונעימה לעין, דבר שעבור המכורים לעיצוב, אינו בהכרח המטרה. הם רוצים להחיות את החזון שלהם ולגרום לבית או לעסק שלהם להיראות בדיוק כמו שהם חולמים.
זו הסיבה שקורס DESIGN LOVERS אינו מציע הכשרה רשמית של מעצב. הוא נועד כדי להעניק לבוגריו כלים שיאפשרו להם להשיג את המטרה הספציפית שלהם: היכולת לעצב את הסביבה הקרובה אליהם ולשפר את איכות חייהם ומשפחתם, באמצעות רכישת ידע פרקטי שיישאר איתם כל החיים, מבלי להוציא כספים על בעלי מקצוע או לימודים מקיפים של שנים.

"רבים מהשמות המובילים בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים, שכבר למדו את השיטה החדשנית, מספרים איך הצליחו לייצר שינוי של ממש בחיים ובסביבה שלהם באמצעות השפעה על חמשת החושים ותת המודע" מספרת ליאת מרום. "אני מכירה מטפלים שהצליחו לעזור למטופלים שלהם להפחית חרדה באמצעות שימוש בשיטה הזו, מוסדות שעזרו לתלמידים להגביר את הריכוז ולהפחית הפרעות קשב, בתי מלון וריזורטים שהצליחו להשרות על האורחים תחושת שלווה, וגם אנשים רגילים שפשוט החליטו לשדרג את הסביבה שלהם עבור המשפחה והחברים. בקרוב מאוד הנרשמים לקורס יוכלו לעשות זאת גם".

"חברי הקבוצה המצומצמת יהנו מעשרה מפגשים פרונטליים בתל אביב, שיעניקו להם ארגז כלים באמצעותו יוכלו ליישם את השיטה אצלם בבית או בעבודה.
8 מהמפגשים הם שיעורים של ממש, שמלמדים את הבסיס התיאורטי של עולם העיצוב, מפשטים את העקרונות של בניית קונספטים, ומסבירים איך תת המודע וחמשת החושים שלנו באים לביטוי בעיצוב פנים. כמובן שנתמקד גם בסוגי חללים ספציפיים ובהבדלים ביניהם.
שני המפגשים האחרונים יהיו מעשיים: המפגש התשיעי הוא מפגש אישי, 1 על 1, עם מעצב המתמחה בשיטה הרב חושית, בו יקבלו הבוגרים טיפים, ייעוץ מקצועי ותמיכה בהטמעת השיטה במרחב שלהם. המפגש המיוחד ייערך בזום או באופן פרונטלי במרכז לעיצוב רב חושי ברמת החייל בתל אביב. המפגש העשירי והאחרון הוא מפגש בו התלמידים יציגו את הפרויקטים שלהם על מנת לקבל הבנה אמיתית של השיטה והיישום שלה, לחלוק חוויות והשראה, וכמובן לקבל ולתת פידבקים אחד לשני".

ארגז הכלים שיקבלו תלמידי הקורס כולל ערכה רב חושית עם דוגמאות אלמנטים של ריח, סאונד, מגע, צבעים וטעם, באמצעותה תיישמו את השיטה במרחב הפרטי שלכם, בין אם מדובר על שיפור איכות השינה, טיפול בבעיות ריכוז של ילדכם או השבחה של הביצועים שלכם בעבודה.

כך שבין אם מדובר על הבית, המשרד או כל חלל אחר, הקורס יעניק לכם את הידע והכלים להשפיע על תת המודע של כל מי שנכנס בדלת, בעזרת עיצוב שעובד על הקליטה החושית ומייצר השפעה בלתי מודעת.
יותר מזה – תלמדו איך לעצב חללים מנקודת מבט מדעית, להבין בדיוק באילו חומרים וטקסטורות להשתמש, ואפילו איך לשלב בעיצוב ריחות וצלילים כדי להשיג כל אפקט.
לאחר הקורס תוכלו ליישם מיד את שיטת EXPERIENCE DESIGN בכל חלל.

אז אם אתם מוכנים לקחת את העיצוב לידיים ולעשות מהפך בבית או במשרד שלכם, כל מה שנשאר לכם זה לשאול את עצמכם: מה תרצו להרגיש?

רוצים ללמוד את השיטה הייחודית שתהפוך אתכם למעצבים הבלעדיים של הבית או העסק שלכם? בואו לשמוע עוד על קורס DESIGN LOVERS!
שלחו לנו פרטים ונחזור אליכם:

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן