"גם מהצד השני של העולם, הרגשתי כאילו חלי ממן איתי בסלון"

18,308

חלי ממן, גורו אורח החיים הבריא, השיקה לאחרונה תוכנית מיוחדת בשם "אתגר 21". ישבנו איתה לראיון וגילינו למה האתגר שונה מכל תוכניות הדיאטה האחרות בשוק, למה דווקא האתגר הוא זה שגרם לה להתחבר מחדש למשתתפים בתוכנית ולעזור להם - וגילינו את הישראלים מרחבי העולם שמרגישים הכי קרוב לבית בזכות התוכנית.

את חלי ממן אין צורך להציג. אין כמעט אדם בארץ שלא מכיר את גורו הבריאות, שהתחילה עסק לפני 20 שנה בסלון הבית של אמה והיום כבר מתפעלת יותר מ-400 קבוצות תמיכה ברחבי ישראל, שעוזרות לגברים ולנשים להתחיל ולהתמיד בתוכנית אורח חיים בריא לאורך זמן. אבל התקופה האחרונה הביאה איתה צורך למשהו קצת אחר – והולידה אתגר ייחודי שצובר תאוצה ומגיע אפילו לקצוות הרחוקים של העולם.

"כדי לייצר הרגלים חדשים, הגוף צריך לעשות את אותה הפעולה במשך 3 שבועות לפחות," אומרת לנו חלי ממן. "זו ההנחה העומדת בבסיס אתגר 21. מדובר בתוכנית מיוחדת שבניתי בעקבות תהליך שעברתי עם עצמי – ובגלל שידעתי שאני לא היחידה שנמצאת באותה הסיטואציה, החלטתי לפתח את זה ולבנות את זה כך שזה יתאים לכולם, וכדי שכל מי שירצה יוכל לראות תוצאות".

על איזה תהליך מדובר?

"כמו הרבה אחרים, גם אני במהלך הסגר צברתי כמה קילוגרמים עודפים," משתפת אותנו חלי. "וכל מי שמכיר אותי יודע עליי שני דברים: הראשון הוא שאני מאוד אוהבת לאכול, והשני הוא שאני מאוד שונאת לעשות ספורט. שונאת! אבל הקילוגרמים האלו ישבו עליי ולא זזו. והבנתי משהו מאוד חשוב – או שאני מתחילה לצמצם אפילו עוד יותר בארוחות שלי, מה שמבחינתי לא בא בחשבון, או שאני עושה מעשה ומתחילה להתאמן כמו שצריך.

לאורך כל חיי הסלידה שלי מספורט היא זו שניהלה אותי, ממקום מאוד לא כיפי. ידעתי שספורט יעזור לי להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר, אבל לא הצלחתי להתמיד בזה. ואז משהו בראש אמר לי – תני לעצמך צ'אנס של 21 ימים. תיצרי לעצמך הרגל. את לא חייבת להנות מזה, אבל תני לעצמך צ'אנס – מקסימום, ביום ה-22 תפסיקי. אבל בינתיים תבני לעצמך משהו שאת יודעת מתי הוא מתחיל, מתי הוא נגמר, ולוקח רק חצי שעה ביום".

ומה קרה?

"גיליתי שאני מסוגלת. זה לא שנהנתי מזה, כן? הכיף האמיתי בלעשות ספורט זה לסיים את האימון," חלי צוחקת. "אבל ה-30 דקות האלה כל יום, בשילוב עם תמיכה מבחוץ, עזרו לי לראות תוצאות טובות בלי תסכול מתמשך. וידעתי שברגע שהצלחתי לעזור לעצמי עם הדבר הזה, אני אוכל לעזור גם לאחרים. אני כל הזמן מדברת עם הלקוחות שלי, עם אנשים שנמצאים באותו המקום, ואני שומעת מהם את אותו התסכול שאני הייתי בו. זו הסיבה שבגללה בניתי את האתגר, ואני רואה ושומעת ממשתתפים שזו גם הסיבה שבגללה הוא מצליח".

ואכן, התקופה האחרונה הביאה איתה גל של אנשים שנאלצו להתמודד עם בעיה מוכרת יותר ופחות – עלייה במשקל. בסקר שבוצע באמצע 2020, 55% מהנשאלים דיווחו על עלייה במשקל, וניכר שהמספרים האמיתיים – גבוהים בהרבה. אז איך אתגר 21 של חלי ממן מציע פתרון? דיברנו עם משתתפים שעשו אותו בעצמם – ושמחו לחלוק איתנו את החוויה שלהם.

"תמיד שמעתי על חלי ממן," מספרת לנו תמי, בת 32 מבלגיה. "בחדשות, בתוכניות אירוח וכדומה. הגעתי לתוכנית האונליין שלה דרך פרסומת שקפצה לי בפייסבוק, ומשם הגעתי לאתגר. בניגוד לתוכניות דיאטה אחרות שניסיתי, באתגר של חלי גיליתי שאפשר לאכול כל דבר במידה! ובשילוב עם ספורט אפשר להגיע לתוצאות מדהימות. לא רק במשקל אלא במראה, בהיקפים. זה לא דיאטת סבל, או כאסח. אלא דרך ליצור הרגלים בריאים בלב שמח, נפש בריאה וגוף קורן ובריא".

מה היה כל כך שונה באתגר?

"אחד מהדברים שהכי חיזקו אותי בתהליך, זה הנוכחות של חלי בעצמה," אומרת תמי. "אני לא חושבת שקיימת בעולם כולו תוכנית לאורח חיים בריא שהבחורה שהגתה אותה שותפה כזו פעילה ברמת היומיומית, שעה שעה, בתוכנית ובמגע ישיר עם המשתתפים. זה מדרבן, זה מקרב, זה מראה שזה לא גימיק אלא תוכנית אמיתית ורצינית. חלי מדהימה. מכילה, אוהבת, תומכת. יש לה סבלנות אינסופית. וכמובן כך גם כל הצוות! החלק הכי כיף באתגר זה לקום כל בוקר ולעשות אימון יחד עם חלי והמאמן, בלייב. זה יוצר תחושה מקרבת, תחושה שיש מישהו שפוקח עליי עין".

"גם הפן הישראלי בא לידי ביטוי באתגר 21," ממשיכה תמי. "התפריט, המתכונים, הם מכילים את המטבח הישראלי על כל גווניו. זה מאוד עוזר, ובעיקר מאוד פשוט. קל מאוד לבנות תפריט יומי. הכל מוסבר, הכל מגוון. ישראל זה הלב שלי. והתוכנית בכלל נותנת לי להרגיש בבית".

עדות דומה שמענו גם מאופירה, בת 47 המתגוררת במלבורן, אוסטרליה – הצד השני של העולם. "שנת 2020 לא היתה טובה לאף אחד ולשום דבר – והזנחתי את התזונה שלי," היא משתפת אותנו. "בלי הרבה תשומת לב עליתי במשקל והחלטתי שזה הזמן לעשות מעשה ולהצטרף לאתגר 21 יום של חלי ממן, אליו נחשפתי דרך חלי עצמה. שבועיים לתוך האתגר כבר התחלתי לרדת, ואני נהנית מכל המשאבים שעומדים לרשותי בתוכנית האונליין".

אופירה, "התוכנית נותנת לי להרגיש בבית".

רוצה להתחטב, לצמצם היקפים ולהרים את המוטיבציה?
זה הזמן ליצור הרגלים שישמרו על הבריאות שלך לאורך זמן -
עם אתגר 21 מבית חלי ממן.
להצטרפות לתוכנית יש להשאיר פרטים:

האם המרחק משפיע על ההשתתפות באתגר?

 

"למרות 9 שעות ההפרש בין שעון מלבורן לשעון ישראל, אני מקפידה על אימון הבוקר עם חלי ועומרי – שאצלי הוא אחה"צ, שידורי הלייב של הבוקר בארץ ובכל השאר אני צופה אחרי שהם עולים ל-VOD," אומרת אופירה. "בנוסף, דנה המדריכה, הדיאטניות וקבוצת הפייסבוק הייעודית לאתגר מספקים לי הרבה תמיכה ותשובות לשאלות "בוערות". חלי ממן וכל הצוות העוטף והתומך, הצליחו במאמץ טראנס-אטלנטי להעלות אותי מחדש על דרך המלך. אני בהחלט כאן בתוכנית כדי להישאר!"

 

היתרון הגדול שעולה מכל משתתף שדיברנו איתו, הוא הנוכחות של חלי לאורך כל ימי האתגר. אורי, בת 28 מחדרה, מספרת סיפור דומה. "זה באמת מרגיש כאילו חלי ממן אצלי בסלון," היא אומרת. "כל בוקר, בימי ראשון עד חמישי, חלי עולה לזום ועושה ספורט איתנו – היא ממש פונה אלינו אישית, עוזרת לנו במהלך התרגילים וסובלת בדיוק כמונו," היא צוחקת.

אורי, "זה באמת מרגיש כאילו חלי ממן אצלי בסלון".

"כל בוקר של האתגר אני מקבלת מסר אישי מחלי, כל יום אני מקבלת הדרכה עם תזונאית או מאמנת כושר או מאמנת אישית, יש לי מלווה צמודה שמדברת איתי בוואטסאפ ובודקת את ההתקדמות שלי, ואפילו בקבוצה הסגורה בפייסבוק יש דיונים שונים שבהם כולם משתתפים ותומכים. לא ראיתי פוסט אחד אפילו שחלי לא הגיבה עליו, עזרה או ייעצה. סוף סוף אני מרגישה שהגעתי לתוכנית אורח חיים בריא שהיא גם יעילה וגם אנושית מאוד – שרואה אותי כבן אדם, את הצרכים שלי, הרצונות שלי והמטרות שלי".

מה היית אומרת למי שמתלבטת בין האתגר לבין תוכניות הרזיה אחרות?

תמי שמחה לסכם את האתגר בפשטות. "אין בכלל מה להתלבט," היא אומרת. "לא רק לגבי האתגר, אלא לגבי התוכנית של חלי כולה. זו בחירה מצויינת שקיבלתי בתקופה מאתגרת בעולם, ואני מאוד מאוד מרוצה. לכן אני אומרת – מי שרוצה לא רק לרדת במשקל אלא גם ללמוד איך לדחות סיפוקים, לאכול בריא, לאכול מגוון, לבנות מסת שריר ולהנות – אתגר 21 הוא המקום."

רוצה להתחטב, לצמצם היקפים ולהרים את המוטיבציה?
זה הזמן ליצור הרגלים שישמרו על הבריאות שלך לאורך זמן -
עם אתגר 21 מבית חלי ממן.
להצטרפות לתוכנית יש להשאיר פרטים:

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן