לא על הקולגן לבדו: פיתוח מהפכני משלב לראשונה 6 רכיבים לנוסחת אנטי-אייג'ינג פורצת דרך. האם נמצא מעיין הנעורים?

7,894

מזה שנים ידוע שעל מנת לשמור על מראה עור צעיר ובריא גם לאחר גיל 35, מומלץ לשלב קולגן בתזונה היומיומית. מסתבר כי לפעמים, הקולגן לבדו לא מספיק בשביל להשיג את התוצאה הרצויה. האם שילוב ייחודי של 6 רכיבים חיוניים מסוגל לשפר את ספיגת הקולגן ולהאט בצורה ניכרת את הזדקנות העור? הנה כל התשובות.

קולגן הפך בשנים האחרונות למילה נרדפת לאנטי-אייג'ינג. בתור החלבון הנפוץ ביותר בגוף האדם, זה שנותן לעור ולמפרקים את הגמישות והחיוניות, יש לו את ההשפעה הדרמטית ביותר על תהליכי ההזדקנות בגוף, בעיקר הופעה של קמטים בפנים, לצד נשירת שיער וציפורניים חלשות.

הגוף שלנו מייצר קולגן באופן טבעי, אלא שמעל גיל 20 הגוף מייצר פחות ממנו, כאשר בגיל 35 הירידה עומדת על 1-2% מסך הקולגן בגוף מדי שנה, מה שגורם, בין השאר, לקמטים בפנים ומוביל לעור מבוגר ועייף. כמובן שלא ניתן לעצור את הזמן ולבלום את ההזדקנות הטבעית של העור, אך עם השנים משתכללות הדרכים והפתרונות המאפשרים להאט את התהליך ולשמור על מראה עור בריא, צעיר וחיוני, מבלי להזדקק לטיפולים חיצוניים והוצאה של אלפי שקלים על ביקורים תכופים אצל הקומסטיקאית.

אז איך ניתן להוסיף קולגן לגוף ולעודד אותו לייצר יותר קולגן? לצד אפשרויות קוסמטיות חיצוניות ויקרות כמו טיפול בגלי רדיו, טיפולי מזותרפיה וכו', הדרך הנוחה, היומיומית, הפשוטה והנגישה הרבה יותר – היא צריכה יומית של קולגן כתוסף.

פיתוח פורץ דרך של חברת The123 משלב לראשונה בתוסף אחד את פפטיד הקולגן נטיקול, שנחקר קלינית ומיוצר בצרפת ונחשב לטוב בעולם, יחד עם 5 רכיבים נוספים, אשר ביחד מהווים ביו-קומפלקס המחולל מהפכה של ממש בעולם האנטי-אייג'ינג. רשימת הרכיבים המרשימה, לצד אלפי לקוחות מרוצות שרואות את השינוי מדי בוקר במראה ומספרות על כך בהתרגשות לא משאירים מקום לספק – מדובר במוצר ששווה להכיר!

הוסיפי לשגרת יומך ביו-קומפלקס קולגן 123 עם קומפלקס 6 הרכיבים!

לפרטים נוספים על הערכה הייחודית מלאי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו.

האם הקולגן שאנחנו נוטלים באמת נספג בגוף?
רובנו כבר יודעים שנטילה יומיומיות של תוסף קולגן מאטה את תהליכי ההזדקנות הטבעית של העור, האם האם אנחנו לוקחים את הקולגן הנכון? ובכלל, האם הקולגן שאנחנו לוקחים נספג בגוף בכמות אפקטיבית?

מחקרים מראים שלסוג הקולגן ואופן הייצור שלו יש השפעה דרמטית על האפקטיביות של התוסף, ובעיקר על הספיגה שלו בגוף. מסתבר שזה לא מספיק להכניס לטבליה כמות אדירה של קולגן, או לצרוך כמות כפולה ומשולשת, אם לא מדובר בקולגן שעבר את הטיפול הנכון שמאפשר לו להיספג בגוף בצורה מיטבית.

בחברת The123השקיעו בבחירת פפטיד הקולגן שנחשב לטוב בעולם, מבית חברת "נטיקול" הצרפתית, אשר נחקר קלינית על מנת להבטיח שיעור ספיגה אופטימלי, בזכות תהליך ההידרוליזה הייחודי. אנחנו נוותר על שיעור בכימיה פה, רק נציין שתהליך ההידרוליזה מפרק את חלבון הקולגן לחלקיקים קטנים יותר, מה שמאפשר לו להיספג הרבה יותר מהר ובקלות. הפפטיד לעומת זאת, הוא חומצת אמינו קריטית לייצור הקולגן והוא חיוני על מנת לשמור על רמות קולגן בריאות בגוף.

לכן, לא מספיק לבדוק את כמות הקולגן, שכן אם לא מדובר בפפטיד קולגן שעבר הידרוליזה, שיעור הספיגה שלו בגוף יהיה נמוך וההשפעה שלו ככל הנראה כלל לא תורגש, גם במינונים גבוהים במיוחד.

קומפלקס הרכיבים הייחודי שמחיה את העור ומחזק את כל הגוף
כפי שכבר הסברנו, הקולגן הוא חלבון המיוצר באופן טבעי בגוף, אך עם השנים גופנו מייצר פחות ופחות ממנו. נטילת הקולגן בפני עצמו היא חשובה, אך לבד, לרוב, לא מספיקה. שילוב רכיבים ייחודי, מבוסס מחקרית, מאפשר לנו ליהנות לראשונה מרמות ספיגה חסרות תקדים של קולגן בגוף, לצד תמיכה נוספת בחיוניות העור, חוזק בסיס השערות והציפורניים.

שני המרכיבים המשמעותיים ביותר הם השילוב בין ויטמין סי וחומצה היאלורונית ליפוזמליים. החומצה ההילארונית גם היא, בדומה לפפטיד, מיוצרת באופן טבעי בגוף ותפקידה העיקרי הוא לשמור על נפח העור ולחותו, ובדומה לקולגן גם שיעורה בגופנו יורד ככל שאנחנו מתבגרים. ויטמין סי לעומת זאת שומר על עורנו מהתחמצנות ושומר עלינו מפני קמטים.

ומה זה בעצם אומר "ליפוזומליים"? פשוט! רכיבים ליפוזומליים עטופים בשכבת מגן המאפשרת להן להיספג בקלות בגוף ומגדילה משמעותית את הזמינות הביולוגית שלהם, או במילים אחרות, מאפשר לאחוז הרבה יותר גבוה מהם להגיע למחזור דם ומשם – ישירות לעור שלנו.

בנוסף לויטמין C ולחומצה היאלרונית ליפוזומליים, ביו-קומפלקס קולגן מבית 123 , מכיל גם ויטמין E, אבץ וביוטין.

כל השלושה ביחד משלבים תכונות ייחודיות של נוגד חמצון חזקים ויעילים במיוחד, המגינים על העור מנזקים, מסייעים לשיקום צלקות, בין אם מאקנה או אחרות ותומכים במקביל גם בחוזק הציפורניים.

במחקר שנועד למדוד יעילות תוסף הקולגן הפטנטי, תועדו שינויים דרמטים בפרמטרים שנבחנו: הופעת קמטי צחוק סביב העיניים, רמת הגמישות שהתוסף מקנה לעור, ורמת הברק וההומוגניות של העור.

הוסיפי לשגרת יומך ביו-קומפלקס קולגן 123 עם קומפלקס 6 הרכיבים!

לפרטים נוספים על הערכה הייחודית מלאי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו.

תוצאות בשטח ואלפי לקוחות מרוצות
אורית סדקה אחת מאלפי לקוחות החברה, מספרת: "המוצר באמת מוכיח את עצמו, כבר יש שיפור ניכר בפנים ובמיצוק וגם בתחושה הכללית של העור, בהחלט שווה את ההשקעה".

יעל ויסדורף, לקוחה מרוצה נוספת איתה שוחחנו מוסיפה: "אכן יש שינוי. העור נראה חיוני ויש מעין אפקט מתיחה קל והרגשה שהעור שמור. חברותי מחמיאות לי, וגם נשירה קלה ממנה סבלתי חלפה."

בנוסף לכל אלו, מי שכבר התנסתה בתוספי קולגן השונים יודעת שרובם סובלים מטעם לוואי לא נעים אשר מקשה על ההתמדה בצריכה היומיומית. תוסף ביו-קומפלקס קולגן מבית THE123הוא הראשון להציג 4 טעמים נפלאים המאפשרים להתמיד בצריכה ואף ליהנות מטעמו הטוב של התוסף המיטיב כל כך עם העור.

לאורית ויעל מצטרפת גם שלומית. כך היא מסכמת לאחר תקופה של נטילה יומית של תוסף ביו-קומפלקס קולגן 123: "זיהיתי שיפור במצב העור מתחת לעיניים, נראה שהקולגן סוחף את הנוזלים תחת העיניים, שימוש בשתי כמוסות האיץ את תהליך שיפור המראה, ובנוסף, הכמוסה טעימה ללעיסה ומשאירה טעם טוב בפה".

הערת מערכת: אורית, יעל ושלומית הן רק חלק מבין אלפי לקוחות אמיתיות של חברת the123 אליהן נחשפנו בכתיבת הכתבה ועדותן על השימוש במוצר מובאת פה כלשונה. יחד עם זאת כמובן שיש לזכור כי התוצאה משתנה מאדם לאדם וכי אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי.

תוצאות מעולות מגובות בהוכחה מחקרית
מסקנות המחקר שבחן את יעילות תוסף הקולגן הפטנטי של נטיקול, מסתכמות בבשורה ענקית: מהיום ניתן להגיע לתוצאות מעולות בטיפוח העור ללא פשרות!

מהעדויות הרבות המצטברות מקרב המשתמשות בתוסף, ניכר כי ביו קומפלקס קולגן 123 מקנה רעננות וחיוניות שלא הכרנו, מגובה במחקר, כאשר שילוב הרכיבים המעולים מאפשר לטפח את העור מבלי לפגוע בו בטווח הארוך ולהבטיח מראה מעולה גם בעתיד.

ביו קומפלקס קולגן 123 להעלאת רמת הקולגן בגופך זמין לרכישה ומשלוח עד הבית ב-4 טעמים נפלאים: וניל, תותי-פרוטי, קפה ומנטה עדין.

להזמנת הערכה מלאו את הפרטים בטופס המצורף:

הוסיפי לשגרת יומך ביו-קומפלקס קולגן 123 עם קומפלקס 6 הרכיבים!

לפרטים נוספים על הערכה הייחודית מלאי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו.

הכתבה מנגישה מידע המבוסס על מחקרים שונים אינו מתייחס למוצר ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. בהתאם לנהלי משרד הבריאות, ניתן על פי חוק לייחס סגולות ריפוי רק לתרופות, וזאת בהתאם לתנאי הרישום שנקבעו ולאחר הוכחת יעילות, בטיחות ואיכות. למען הסר ספק, תוספי התזונה של The123 אינם תרופה ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן