אנטי-ויראלית ובעלת יכולת חיטוי עצמית: הכירו את המסכה היחידה שבאמת תגן עליכם במרחב הציבורי

39,334

היעילות של החידוש הטכנולוגי הישראלי כבר הוכחה באינספור מחקרים המראים את יכולותו המרשימה להשמיד 99.9% מהוירוסים הבאים איתו במגע. מגובה ב-30 פטנטים רשומים, מאושרת משרד הבריאות הישראלי , ותמיכה נלהבת של הממשל האמריקאי, הפיתוח שמשנה את התמונה כובש עכשיו גם את ישראל בסערה.

מתח, חששות, בהלה, חרדה ותסכול הם חלק קטן מקשת הרגשות שכולנו חווינו במהלך התקופה האחרונה. מאז תחילת המשבר, ההנחיות וההגבלות השתנו בתדירות כל כך גבוהה שכבר נהיה קשה לעקוב. מילים כמו "צמצום התחלואה", "שיטוח העקומה" ו"שרשרת ההדבקה" נהיו חלק בלתי נפרד משגרת יומנו, לצד ערימה של מסכות בבית, באוטו ובמשרד.

אם בהתחלה רובנו הקפדנו הקפדה יתרה על הימנעות מהתקהלויות ושהייה במרחב הציבורי וכמובן עטיית מסכה בכל יציאה מהבית, הרי שככל שהזמן עובר הצורך שלנו לקיים איזושהי שגרה הכוללת מפגשים חברתיים, קניות, טיולים ובילויים גבר על חששות מהדבקה, זאת לצד ההבנה שהמסכה לא באמת מהווה איזושהי שכבת הגנה משמעותית.

למעשה בכל הנוגע למסכה, רובנו כבר מזמן הפסקנו לעקוב אחרי המצב שלה או לוודא תמיד שאנחנו לוקחים מסכה חדשה מהאריזה. בסופו של דבר כמה אפשר להתעסק עם המסכות, בזמן שאנחנו בעצם מבינים שהן לא באמת מהוות איזושהי שכבת הגנה?

דבר אחד בטוח. בזמן שאנחנו מחכים לחיסון שיאפשר לנו באמת לחזור לשגרה חיים רגילה, דבר אשר עלול לקחת חודשים ארוכים ואף מעבר לכך, המסכות כנראה נשארות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו לעוד הרבה זמן, גם תוך כדי הניסיונות לחזור לשגרה.

אז אם אין ברירה וממילא נבלה את החודשים הקרובים בזמן שחתיכת בד מסתירה את הפנים שלנו, למה לא לנצל את ההזדמנות ליהנות מהגנה אמיתית וביטחון מלא באותו הזמן? כל מי שעייף מההתעסקות והטרחה בנושא, בטח ישמח לשמוע שיש פתרון כזה, פרי פיתוח ישראלי פורץ דרך: מסכה ייחודית אנטי-ויראלית, עשויה מחומר ייחודי המוגן בפטנט שמשמיד חיידקים, בקטריות ווירוסים שבאים איתו במגע והחלק הכי טוב בה – אינה דורשת כל טיפול מיוחד או תחזוקה ושומרת על יכולת ההגנה שלה במשך 6 שבועות רצופים כפי שהוכח במחקרים בינלאומיים.

חברת MedCu הישראלית, המתמחה בפיתוח מוצרים אנטי-ויראלים על בסיס תחמוצת נחושת היא שפיתחה את הטכנולוגיה החדשנית הזו, וחברת OLVITECH היא שבנתה את הפלטפורמה השיווקית. שתיהן מקבלות בימים אלה פוקוס גדול ועושות לנו כבוד ברחבי העולם עם הפיתוח המתקדם, שהוכח מחקרית כיעיל פי כמה וכמה לעומת הפתרונות הנפוצים כרגע בארץ ובעולם.

אי אפשר להתווכח עם האמריקאים

כשהוא מגובה בלא פחות מ-30 פטנטים רשומים, הפיתוח הישראלי כבר כובש את העולם, והתגובות החיוביות לא מפסיקות להגיע: בתי חולים בעולם כבר רכשו עשרות מיליוני מסכות עבור הצוותים הרפואיים שלהם, ובארה"ב ובאירופה כבר משתמשים בהן במקום אמצעי ההגנה האחרים.
המסכה פורצת הדרך אושרה לאחרונה גם ע"י משרד הבריאות הישראלי, והיא נחשבת כיום לפתרון הבטוח והמיידי ביותר בתחום ציוד המיגון הרפואי.

עשרות מחקרים וניסויים קליניים הוכיחו שהפתרון באמת עובד ושהמסכה מגינה מפני 99.9% מהחיידקים והוירוסים. הבולט מביניהם נערך באוניברסיטת נברסקה, ביוזמתה ובמימונה של ממשלת ארה"ב. הניסוי הוכיח באופן חותך שתוך פחות מ-60 שניות המסכה הורגת את הנגיף שבא איתה במגע.
וזה חתיכת הישג, כיוון שלא כל יום הממשל האמריקאי משקיע כל כך הרבה משאבים במחקר חיצוני של מסכות, אבל הפעם המסכה משכה את תשומת לבו בצורה שלא היה אפשר להתעלם ממנה.

בדיקות נוספות שנערכו באירופה, הצליחו להוכיח שיעילות המסכה נשמרת באותה רמה, ומגנה מנגיפים למשך 6 שבועות. היעילות האנטי-ויראלית החזקה של המסכה גם מורידה דרמטית את הסיכוי ל"זיהום משני", מצב שבו הוירוס נשאר "חי" בתוך המסכה למשך מספר ימים ומעלה את הסיכויים להדבקה.
ואם כל זה לא מספיק, בניגוד לאמצעי ההגנה האחרים, שלא תמיד מאפשרים לעור שלנו לנשום, כאן מדובר על מסכה רכה ונעימה לפנים שלא יוצרת גירויים בעור.

בלי לחשוב על איפה מותר להניח את המסכה

המומחים של חברת OLVITECH, שאחראית על שיווק ההמצאה המגובה בפטנט הבלעדי, מספרים שהמסכה עצמה היא תלת-שכבתית, כאשר השכבה החיצונית והשכבה הפנימית הצמודה לאף ולפה מכילות חלקיקים של תחמוצת נחושת, מה שיוצר הגנה אנטי-ויראלית פנימית וחיצונית כפולה. לתחמוצת נחושת יש תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי ויראליות, והיא מטהרת ומנקה את עצמה וללא כל צורך בחיטוי או כביסה. למעשה, בעולם הרפואה משתמשים בפיתוח של חברת MedCu כבר למעלה מעשור כדי להילחם בזיהומים ולרפא פצעים. ועכשיו, החברה רתמה את התכונות הייחודיות של הטכנולוגיה פורצת הדרך על מנת לספק לכל אחד ואחת מאיתנו את החופש לנוע בביטחון במרחב הציבורי.

התכונה המרשימה ביותר של המסכה היא שההגנה שלה אינה תלויה כלל בנו או בצורת השימוש שלנו בה. בין אם חיטאנו את הידיים כהלכה או לא, שכחנו אותה באוטו או על השולחן בעבודה ובין אם שמרנו מרחק מאחרים או לא, המסכה פשוט עושה את עבודתה.

צבעה הזהוב של המסכה הוא כתוצאה מחלקיקי הנחושת המוטמעים בבד

להסתובב בחוץ בלי דאגות – לא מוירוסים ולא מקנסות

אז המסכה כאן בשביל להישאר. ואם כבר מסכה, אין ספק שעדיף אחת כזו שלא רק שומרת עלינו מדו"חות, אלא גם מכל סוג אפשרי של וירוס, עם גיבוי מחקרי מוכח ומבוסס. המשמעות של כל זה היא לא רק בריאותית, אלא גם אישית וחברתית; עד עכשיו הביטחון האישי שלנו היה תלוי ברמת הזהירות וההקפדה של הסובבים אותנו, והמסכה החדשה הזו ללא ספק משנה את התמונה.

לכן, בתקופה בה המרחב הציבורי הפך לסכנה בריאותית, המסכה הזו מחזירה את השליטה לידיים של כל מי שרוצה לשמור על עצמו בלי להיות תלוי באנשים אחרים. היא מורידה את החשש מהיתקלות לא נעימה עם גורמי אכיפת החוק, והכל בלי תחושה של חוסר נעימות ועם ביטחון מלא בשהייה במרחב הציבורי.

ההמצאה הישראלית שהדהימה את כל מי שניסה נמצאת במרחק קליק אחד, וגם אתם יכולים לנסות אותה! לחצו כאן לרכישה מהירה ומאובטחת והתחילו לשמור על הבריאות שלכם באמת.

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן