גורו הדיאטות של ישראל לא מפסיקה להפתיע: תוכנית הפרימיום החדשה מבית חלי ממן משנה כל מה שידענו על תהליכי ירידה במשקל

31,220

התוכנית החדשה של חלי ממן משלבת לראשונה בין קבוצות התמיכה המוכרות והמצליחות לבין פלטפורמה דיגיטלית חדשנית המציעה מעטפת ליווי ותמיכה חסרת תקדים בהיקפה. יומן אכילה דיגיטלי, מעקב שקילה אישי, מתכונים ותפריטים מותאמים אישית, אימוני כושר חיים, כל זאת לצד ליווי אישי מהמנטור בקבוצה הם רק חלק מהתכנית החדשה והמסקרנת המושקת עכשיו לראשונה.

לכאורה, ירידה במשקל היא חשבון פשוט, וכל מה שצריך הוא לצמצם את כמות הקלוריות שנכנסות לגופנו. אלא שכל מי שהתנסה פעם במסע הזה, מבין שמדובר בנושא הרבה יותר מורכב. "ההיבט של מה אוכלים וכמה אוכלים באמת חשוב, אבל לא פחות חשובה המשמעות הפסיכולוגית של האוכל עבורנו", אומרת חלי ממן, שכבר שסייעה לאלפי ישראלים לאמץ אורח חיים בריא יותר ולשמור על משקל תקין.

"כמי שניסתה בעצמה לא מעט שיטות לירידה במשקל, אני מכירה את כל החולשות שלהן", היא מסבירה. "יש כאלה שיוצרות חסך פסיכולוגי, כך שאנחנו רק מחכים להישבר ולאכול בהן את כל מה ש'אסור'. יש שיטות ששומרות על תפריט מאוזן אבל לא מגוון, ואז קשה לנו מאוד להתמיד בהן. ויש גישות שגורמות לנו להרגיש כל כך רע, עד שכל ההישגים שלהן נמחקים במהירות – וכל המשקל עולה בחזרה, עם ריבית".

בימים אלה, משיקה ממן תוכנית פרימיום חדשה לאימוץ ושמירה על אורח חיים בריא – המשלבת בין קבוצות התמיכה הידועות שלה, שרצות ברחבי הארץ כבר 20 שנה, לבין תוכנית האונליין המתקדמת שפותחה בימי הקורונה. "מאות קבוצות התמיכה שלנו הנערכת מדי שבוע בפריסה ארצית בהנחיית מנטוריות מוסמכות שהן בעצמם בוגרות של קבוצות התמיכה ותכניות הליווי, מבוססות על כוחה של הקבוצה – המפגש השבועי בו מתקיימת אמנם שקילה, אך גם מועבר תוכן איכותי בידי המנטורית, ומתקיים שיח תומך ומעודד בין חברי הקבוצה", מספרת ממן.

"עם פרוץ הקורונה, לא יכולנו לקיים את המפגשים הפרונטליים, אבל ידעתי שבמיוחד בתקופה כזו, אנשים זקוקים לעידוד, תמיכה ולא פחות מכך, ליווי מקצועי במסע לאימוץ אורח חיים בריא ושמירה על תזונה נכונה. לכן, בהשקעה משמעותית, פיתחתי תוכנית אונליין ובה ליווי אישי של מנטוריות תומכות הרזייהלצד מערך שיעורים, תפריטים ותכנים רבים. לשמחתי, התוכנית הייתה פופולרית מאוד ואנשים רבים הצטרפו".

מתכונים, שיעורים בשידור חי והמון תמיכה ומוטיבציה

בחודשים האחרונים, עם דעיכת המגפה, שבו הקבוצות הפרונטליות לפעולה סדירה – אך לדברי ממן, "במהלך השנתיים בהן פועלת תוכנית האונליין, הבנתי שהיא משלימה את המפגשים הקבוצתיים במובנים רבים. עד היום, הקבוצות שלנו כבר סייעו להמוני ישראלים בתהליך הירידה במשקל, אבל גילינו שיש אנשים שזקוקים לתמיכה רחבה יותר ולצורך לפנות לתמיכה 24/7, גם מחוץ למפגשים הפרונטליים. התוכנית החדשה מספקת את המעטפת הנרחבת הזו, ועוזרת להם להתמיד ולא להישבר ברגעים קשים", היא אומרת.

לדברי ממן, "במפגשים הפרונטליים נהנים מכוח הקבוצה וממנחים שחוו על עצמם את כל הקשיים בענייני המשקל, אבל הפגישות הן רק פעם בשבוע. לעומת זאת, תוכניות דיגיטליות אמנם נגישות וזמינות יותר, אבל חסר בהן המגע האישי, השותפות עם הקבוצה. מה שגילינו הוא שגם מי שרכשו את התוכנית הדיגיטלית, רצו להשתתף בקבוצות. הם אוהבים את השילוב – גם להיפגש עם אנשים דומים להם שתומכים בהם בתהליך, וגם ליהנות מהיתרונות של תוכנית האונליין.

"תכנית הפרימיום שפיתחנו כוללת חברות באחת מקבוצות התמיכה המפורסמות שלנו, ומפגש שבועי עם חברי הקבוצה והמנחה. במקביל, התוכנית ההיברידית משלימה את המפגשים הקבוצתיים ומספקת למשתתפים תמיכה יומיומית, עם תוכן עשיר ומגוון בצורה בלתי רגילה כמו מתכונים, שיעורים ואימונים. זה מקום שאפשר לפנות אליו בכל רגע כדי לקבל את החיבוק והתמיכה הרגשית, אך גם את הידע המעשי שעוזר להתגבר על קשיים".

תכנית הפרימיום החדשה מבית חלי ממן

גם חברות בקבוצות התמיכה המצליחות בישראל
וגם חברות בתכנית האונליין המקיפה
רק 358 ש"ח לחודש בהתחייבות ל-3 חודשים + חודש רביעי חינם

 בתוכנית: סרטונים, שיעורי כושר, תפריטים ועוד

התוכנית המשולבת, מסבירה ממן, מתאימה לכל מי שרוצה לרדת במשקל ולשמור על אורח חיים בריא – כולל אנשים המתמודדים עם בעיות רפואיות כגון סוכרת וכולסטרול, וכן מגבלות תזונתיות שונות. "צוות הדיאטניות הקליניות שלנו יודע להתאים תוכנית תזונתית לכל מצב בריאותי, ובנוסף, כלים טכנולוגיים מאפשרים לכל לקוח להתאים לעצמו תפריט אכילה אישי לפי ההעדפות שלו, ועדיין להישאר במסגרת. לא חייבים לסבול".

התוכנית כולה נבנתה מתוך הכרת הצרכים והתחושות של מי שמנסה לרדת במשקל, אומרת ממן. "המנחות המקצועיות שלנו עברו בעצמן את התהליך איתי, ויודעות בדיוק מה עובר בראש של אדם עם עודף משקל, ואיך לתת לו מענה רגשי ומנטלי מתאים. בנוסף, התוכניות כוללת יומן אכילה דיגיטלי עם פידבק יומי, כדי שהמשתתף ירגיש שרואים אותו כל הזמן, ואם יש בעיה – עולים עליה מיד ובודקים איתו איך אפשר להתגבר".

מערכת שידורי הלייב הייחודית שפותחה עבור התוכנית, לצד מערכת VOD של שיעורים מוקלטים הזמינה 24 שעות ביממה, ובנוסף סדרה סרטוני מוטיבציה מיוחדת בהנחייה אישית של חלי ממן המלווה את המנויות לאורך ההתקדמות שלהן בתכנית. במערכת השיעורים ניתן למצוא מגוון שיעורי כושר דיגיטליים, לצד תפריטים אונליין וייעוץ אישי בכל שלב. גם עבור אנשים המתקשים בתחום הטכנולוגי, נמצא פתרון – עם מוקד טכני המסייע ללקוחות ללמוד את המערכת ולהתמצא בה היטב.

"תוכנית הפרימיום ההיברידית החדשה שלנו היא היחידה מסוגה כיום. אין עוד פתרון כזה, שמספק לכל אחד ליווי רצוף והתאמה אישית, לצד היכולת ליהנות מכוחה של הקבוצה ומהמפגש הפרונטלי".

תכנית הפרימיום החדשה מבית חלי ממן

גם חברות בקבוצות התמיכה המצליחות בישראל
וגם חברות בתכנית האונליין המקיפה
רק 358 ש"ח לחודש בהתחייבות ל-3 חודשים + חודש רביעי חינם

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן