אפשר לנצח את הגנטיקה: הטכנולוגיה הישראלית שתחזיר את הגלגל לאחור ובולמת את ההתקרחות

22,915
הריג'ן

בעיית ההתקרחות נוגעת לחלק גדול מאד באוכלוסייה בישראל, גברים ונשים כאחד. אך למזלנו, יחד עם הגנטיקה שגורמת לנו לאבד שיער, המוח הישראלי המציא לנו מכשיר ביתי שיגרום לו לצמוח שוב, עם השקעה מינימלית של כמה דקות ביום.

סביר להניח שכל מי שקורא את הכתבה הזאת מכיר לפחות אדם אחד שסובל מצורה כזאת או אחרת של התקרחות. עדיין לא ברור מה בדיוק גורם לאחוזים גדולים באוכלוסייה בישראל להתקרח ולאבד את השיער, אבל ההשערה היא שמדובר בשילוב של גנטיקה (הגן היהודי), יחד עם הטמפרטורות הגבוהות שיש כאן ברוב חודשי השנה, שגרה מלאת סטרס ולחץ, המצב הבטחוני ועוד.

אבל מעבר לתופעה הגנטית, ההתקרחות גורמת לכך שנמצאים בינינו אנשים רבים שנמצאים למעשה במאבק יום יומי- בינם לבין עצמם, ובינם ובין התפיסה של החברה אותם. הסיבה הפשוטה לכך היא שבחברה שלנו השיער עדיין נחשב למשהו יפה ונחשק, שגורם לנו להיראות (ולהרגיש) הרבה יותר גבריים או הרבה יותר נשיות.

התקרחות- הרבה יותר מאיבוד שיער

אם כן, על אף שהיא בעיה נפוצה מאד בארץ, תופעת ההתקרחות עדיין גורמת בושה ואי נעימות גדולה לסובלים ממנה. בפועל, מעבר להפחתה בכמות השיער, ההתקרחות פוגעת בתחושת הביטחון העצמי ובדימוי האישי ומביאה להרגשה שמשהו במראה נפגם. 

מתקרחים רבים מתארים את התחושות הקשות שעולות בהם למראה השיער שנעלם: החל מתזכורת לנעורים שעברו, רגשות של קנאה במי שיש לו שיער, תחושת תסכול וחוסר מסוגלות לפתור את הבעיה ועד לתחושה שהיעלמות השיער לוקחת מהם את הבחירה כיצד יראו. 

תחושות אלו מובילות רבים מהם לחפש פתרונות להתקרחות, פתרונות שנעים על הטווח בין "בלתי מזיק" לבין "מסוכן ומופרך לחלוטין".

רוצים להכיר את הטכנולוגיה הישראלית החדשה שתעזור לשיער שלכם לגדול?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע:

קרמים, ויטמינים ושמן דגים…

זוכרים את הסצנה מהסרט "אלכס חולה אהבה" שבה פארוק מסביר מה מרכיב את משחת השערות שלו? אותה משחה ירוקה שאמורה לעזור לשיער שלו לצמוח ולהפוך את תהליך ההתקרחות? למי שלא זוכר או לא צפה בסרט, נזכיר שחלק מהרכיבים כללו בין השאר מחית מדג פטיש, דג חרב ודג חשמל. ולמי שבכלל שכח, בסוף הוא אוכל בטעות את "המשחה" שהכין.

אז אפילו שמדובר בסרט וברשימת רכיבים מגוחכת שבאה להצחיק, המציאות של שוק תכשירי האנטי-התקרחות הקיימים לא רחוקה משם. לצערנו, מדובר בשורה של תכשירים ותוספי תזונה שלעיתים הקשר בינם ובין צמיחת שיער מעולם לא הוכח במקרה הטוב, או מקרי בהחלט במקרה הרע. 

 

אך אלו שרוצים להחזיר לעצמם את השיער שאיבדו ינסו הכל. וכך, ישראלים רבים מוציאים אלפי שקלים מדי שנה על קרמים, מסכות לשיער, תוספי תזונה, ויטמינים וטיפולים קוסמטיים יקרים. רק לאחר שניסו את כל מה שיכלו להשיג והשיער עדיין לא חזר לגדול כמו פעם, הם מנסים להשלים עם המצב החדש (ואם להודות על האמת, לא בלב שלם). 

אבל, לפני שמתייאשים לגמרי, כדאי להכיר מוצר חדש שכובש את השוק- מכשיר שמבוסס על טכנולוגיה חדשה, פרי פיתוח ישראלי, שהוכחה מחקרית כמסייעת לעידוד צמיחה של שיער דליל או של שיער שהתחיל לנשור. 

המכשיר המהפכני שמסייע לשיער דליל לגדול שוב

הכל התחיל ב-2009, כשפרופ' דב אינגמן התחיל להתקרח. אינגמן הוא מרצה בדימוס בטכניון עם כשרון מדהים להמצאות ופטנטים. לכן, הוא מיד חשב על דרך בה הוא יוכל להפוך את תהליך ההתקרחות שהוא עבר. כך למעשה הוא פיתח את הטכנולוגיות החדשניות עליהן מבוסס המכשיר "הריג'ן קלאסיק", ושאותן רשם כפטנטים.

בהתחלה הוא ניסה אותו על עצמו ומהר מאד ראה שהשיער הדליל חזר לצמוח. המכשיר שפיתח בעצם מצליח "להפעיל" מחדש זקיקים של שיער ולגרום להם להצמיח שערות שוב.

זאת, אגב, גם הסיבה שהמכשיר אפקטיבי רק במקרים בהם קיימים זקיקי שיער, גם אם השיער דליל, חלש ודק, ולא עבור מקרים של קרחת מלאה "וותיקה". 

המכשיר, בו צריך להשתמש בסך הכל מספר דקות ביום עובד בצורה חשמלית, ביוכימית ומכאנית- באמצעות זרמים בעוצמה נמוכה ובטוחה הוא מעורר את הזקיקים, ובו זמנית מעסה את הקרקפת ומחדיר אליה אבץ ונחושת, שידועים כבעלי השפעה מדכאת על הורמון ה-DHT, הגורם העיקרי לתהליך ניוון זקיקי השיער בנשים וגברים. 

שלושת הפעולות האלו יחד מביאות לתוצאה מדהימה שניתן לראות תוך מספר חודשים. 

הריג'ן

אבל אם עדיין לא תהיו מרוצים…

המומחים של "הריג'ן קלאסיק" ושל חברת דימדיקו, המשווקת את המכשיר בישראל, מבטיחים שיפור ניכר בכמות ובעובי השיער תוך 4 חודשים או החזר כספי מלא.

לפני תחילת השימוש במכשיר תתבצע בדיקת טריקוסקן (בדיקה מדעית הבוחנת את המצב השיער) כדי לאמוד את מצב השיער וכמות הזקיקים לפני תחילת התהליך. בסיום תקופת הזמן הזאת, ולאחר שימוש יום יומי ונכון במכשיר, תתבצע בדיקת טריקוסקן נוספת. התוצאות של הבדיקה השניה יושוו לתוצאות של הבדיקה הראשונה כדי לבחון ולהראות את השיפור בצמיחת השיער. 

אבל, אם המשתמש לא הגיע לתוצאה הרצויה גם בתום תקופת הזמן למרות שהיה נאמן לטיפול בהתאם להוראות – הוא יוכל להחזיר את המכשיר ולקבל את כל כספו בחזרה!

בחברת דימדיקו סיפרו לנו כי " אנחנו כל כך בוטחים בטכנולוגיה ובאפקטיביות של המכשיר ועומדים מאחוריו לחלוטין, שאנחנו שמחים להציע החזר כספי מלא.

הדבר היחיד שאנחנו מבקשים מהלקוחות הוא שישתמשו במכשיר באופן קבוע ולפי ההוראות, ואז גם הם יוכלו לראות את התוצאות שפשוט מדברות בעד עצמן." 

מנצחים את הגנטיקה, מספר דקות בכל יום

אז מצד אחד הפסדנו ברולטה הגנטית עם נטייה תורשתית להתקרחות, אבל מצד שני זכינו במוח חריף שיודע לפתור לנו את כל הבעיות. רק צריך להשקיע כמה דקות בכל יום ומהר מאד ליהנות מהתוצאות.

רוצים להכיר את הטכנולוגיה הישראלית החדשה שתעזור לשיער שלכם לגדול?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע:

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן