"אף רופא שיניים לא הסכים לטפל בי במצבי": הכירו את הדוקטור שהחזיר לאלפי חולים כרוניים את החיוך לפנים

100,794

אלפי חולי סוכרת, מחלות לב, אוסטאופורוזיס והסובלים ממחסור בעצם, זקוקים להשתלות שיניים אך אינם יכולים לעבור אותן באופן המקובל בשל מצבם הרפואי. הכירו את הרופא שמשנה עבורם את התמונה, ומצליח לשקם גם את המצבים הקשים ביותר שהרפואה נתקלה בהם

עבור רוב האנשים, השתלת שיניים היא הליך סטנדרטי ופשוט יחסית, אבל ישנם מטופלים שעבורם המצב מסובך הרבה יותר.
בישראל, עשרות אלפי נשים וגברים הסובלים ממחלות כרוניות כמו סוכרת ולחץ דם גבוה או מחסור בעצם ואוסטאופורוזיס, נתקלים בסירוב לקבלת השתלה ממרבית רופאי השיניים, אשר מהססים לבצע את ההליך בשל המצב הרפואי המורכב.
בעקבות כך נאלצים המטופלים להתמודד עם פגיעה קשה באיכות החיים ועם מצב דנטלי שמחמיר מיום ליום: רבים מהם מדווחים כי הם מתקשים לאכול, חווים קשיים בדיבור, מתביישים לצחוק או לחייך בפומבי ומרגישים "מוגבלים" כמעט בכל תחום.

ד"ר יוסי קפלאוי, מבכירי רופאי השיניים בישראל ובעל ניסיון של מעל 35 שנה בהשתלות שיניים מורכבות, מעניק תקווה וחיים חדשים למטופלים הזקוקים לשיקום לסתי או השתלה מורכבת, גם כשמדובר במצבים מאתגרים במיוחד.
ותאמינו או לא, ד"ר קפלאוי מוכיח שטיפול כירורגי ביום אחד, הכולל עקירת השיניים האבודות והחדרת שתלים ב"העמסה מיידית" (כלומר הרכבת השיניים הזמניות בסמוך לניתוח), הוא דבר אפשרי גם עבור מטופלים שחשבו שנגזר עליהם לחיות לנצח עם שיניים תותבות.

זקוקים להשתלת שיניים אך סובלים ממצב רפואי מגביל?

גם לכם מגיעה השתלת שיניים בשיטה החדשנית ביותר!

מרפאת קפלאוי מזמינים אתכם למפגש ייעוץ ותכנון השתלה ללא התחייבות

מרפאת קפלאוי ממוקמת במתחם ב.ס.ר החדש, בסמוך לקניון איילון רמת גן

*פגישת הייעוץ הינה מקיפה מאוד, כוללת צילומים והינה ללא עלות או התחייבות. נדרש אשראי לבטחון בלבד במקרה של אי הגעה ליעוץ ללא התרעה מוקדמת

"ביקרתי אצל מספר רופאי השתלות בכירים וכולם סירבו לטפל בי"

במרפאת קפלאוי מדווחים על אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד במקרים המורכבים ביותר, נתון המתאפשר בזכות מספר פרמטרים, בראשם סקירה רפואית מעמיקה המבוצעת על כל מטופל ומטופל, תוך מתן תשומת לב מירבית לכל הבעיות הרפואיות הקיימות, ולאחר מכן בניית תוכנית טיפול אישית ומדויקת.

"עוד מילדות סבלתי מנסיגת עצם מסיבית, חוסר של קטעי חניכיים, דלקות כרוניות ואסתטיקה לקויה" כותב יעקב ג', שטופל במרפאת קפלאוי לפני מספר שנים.
"פניתי להרבה רופאים מומחים, שנתנו לי אבחנות פסימיות ביותר" הוא משתף, "כולם הכינו אותי לתהליך ארוך ומפרך, הכולל טיפול משולב אצל 2-3 רופאים שונים. לאחר מכן שיקום דנטלי, שעל-פי ההערכות היה צפוי לארוך כשנתיים לפחות. ואחרי כל זה – עדיין הייתה אפשרות שהטיפול יכשל ואני אשאר עם שיניים תותבות, שלא לדבר על תופעות לוואי משמעותיות של נפיחות וכאבים לאורך זמן".

"החולים סובלים מפגיעה חמורה באיכות החיים ובתפקוד היומיומי". אילוסטרציה

"כבר בפגישה הראשונה עם ד"ר קפלאוי, ניתן לי הסבר מקיף, מקצועי ומפורט על מצבי ועל כל שלבי ההליך, ובלי לחשוב פעמיים קיבלתי את ההחלטה להפקיד בידיו את הטיפול" מספר יעקב, ומוסיף:
"הטיפולים כללו עקירות, החדרת שתלים דנטליים ותיקוני עצם, אך להפתעתי הכאב היה מזערי וכמעט שלא נזקקתי למשככי כאבים. מעבר לכך, הטיפול המורכב לא פגע בתפקוד שלי כלל – המשכתי בעבודתי השוטפת, והשיניים הזמניות-קבועות שהותקנו לי לאחר יום אפשרו לי לאכול ולחייך ללא מגבלות, ממש באופן מיידי. אני מרגיש חובה מיוחדת להודות לד"ר יוסי קפלאוי וצוותו".

טכניקות שמצליחות למזער סיכונים ולמקסם תוצאות

"רק מי שחי עם מצב רפואי-כרוני שאינו מאפשר לעבור השתלת שיניים באופן המקובל, יכול להבין את הפגיעה הקשה באיכות חייהם של החולים, ואת המחיר הפיזי, הנפשי, החברתי, ולעתים אפילו המקצועי, שהם משלמים" מסביר ד"ר יוסי קפלאוי "למרות שגם הם כמהים לשיניים יציבות שיחזיקו מעמד לכל החיים כמו כל אחד מאיתנו, נגזר עליהם לחיות 'חצי חיים', היות ומצבם מגביל אותם באופן יומיומי כמעט בכל תחומי החיים".

כבר מעל שלושה עשורים שד"ר קפלאוי וצוות מרפאתו מתמחים בהליכי השתלות שיניים מורכבים בטכניקות זעיר-פולשניות מתקדמות, ובשיטות טיפול נוספות שפותחו במיוחד עבור מצבים רפואיים כמו סוכרת, מחלות לב, אוסטיאופורוזיס ומחסור בעצם.
בניגוד לטכניקות ההשתלה הנפוצות, שאינן מתאימות כלל לסובלים ממחלות אלו, שיטות זעיר-פולשניות מהוות עבורם פתרון בטיחותי, מהיר ומדויק, וגם יעיל ועמיד לאורך שנים.

"האג'נדה שלנו היא תמיד לנסות ולהגיע לתוצאה הרצויה באמצעים רפואיים בלתי-פולשניים, דבר המתאפשר בזכות טכנולוגיות הממזערות את הסיכונים, ממקסמות את התוצאות, ומעניקות לחולים את ההזדמנות לשוב ולתפקד כרגיל ולחזור לשגרה כבר לאחר 24 שעות" מפרט ד"ר קפלאוי.

"שיטות שפותחו במיוחד עבור הסובלים מסוכרת, מחלות לב, אוסטיאופורוזיס ומחסור בעצם". ד"ר יוסי קפלאוי

"קיבלתי בחזרה את היציבות הנפשית והביטחון לחייך שוב"

"סבלתי ממחסור חמור בשיניים, היה לי קשה לאכול, לא יכולתי לחייך, וזה השפיע עליי ברמה הנפשית" מספרת בלה ב', שטופלה במרפאת קפלאוי לפני שלוש שנים.
"פניתי לכמה רופאי שיניים, אבל לא מצאתי מקום שנתן לי פתרון אחד כולל לכל הבעיות מהן סבלתי. כשהגעתי אל ד"ר קפלאוי, העיניים שלו ממש דיברו אליי" היא מספרת בחיוך גדול, "מיד הבנתי שזה המקום שחיפשתי, ולא טעיתי".

"טיפלו בי לתפארת, הקשיבו לי, תמכו בי, והיו זמינים עבורי לכל דבר ועניין, בכל שעה" ממשיכה בלה, "עברתי שיקום מלא של שתי הלסתות, ומאז, באמת שאני לא מפסיקה לחייך".

גם דודו מ', שעבר שיקום לסתות מלא במרפאת קפלאוי, מספר על חוויה דומה:
"ד"ר קפלאוי הוא קודם כל בן אדם, ורק אחר כך רופא. אני חב לו את שמחת החיים שחזרה אליי", הוא אומר, ומוסיף: "כשהגעתי למרפאה התביישתי לחייך, לא הצלחתי לאכול. ד"ר קפלאוי הבטיח שישקם לי את הפה – וכך היה. קיבלתי הסבר מפורט על התהליך, ידעתי בדיוק מה הולכים לעשות לי, והרגשתי בטוח לחלוטין. ממש כמו בבית. למחרת ההשתלה כבר יכולתי לאכול! ברגע אחד קיבלתי את החיים שלי בחזרה".

"בזכות התקדמות טכנולוגית וניסיון של שנים, בנוסף למחקרים המתעדכנים בספרות המקצועית, אנחנו מצוידים בידע ובכלים שיכולים לתת פתרון גם למקרים המאתגרים ביותר" מסכם ד"ר יוסי קפלאוי, "וזה מה שמאפשר לנו לטפל באנשים המתמודדים עם מורכבויות רפואיות, אלו שקיבלו סירוב מכל רופא אחר וכמעט איבדו תקווה – אין דבר מספק יותר מלהחזיר לאנשים האלו את החיוך לפנים ולראות אותם חוזרים לחיים".

סובלים מסוכרת, מחלות לב או אובדן צפיפות עצם?

מגיע לכם לאכול, לדבר ולחייך שוב, כבר באותו היום!

מרפאת קפלאוי מזמינים אתכם למפגש ייעוץ ותכנון השתלה ללא התחייבות
לבניית תכנית טיפול בהתאמה אישית לצרכים הייחודיים שלכם

מרפאת קפלאוי ממוקמת במתחם ב.ס.ר החדש, בסמוך לקניון איילון רמת גן

*פגישת הייעוץ הינה מקיפה מאוד, כוללת צילומים והינה ללא עלות או התחייבות. נדרש אשראי לבטחון בלבד במקרה של אי הגעה ליעוץ ללא התרעה מוקדמת

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן