הרופאים המומים: בזכות הצמח הזה המטופלים מציגים שיפור במדדים, ירידה בכולסטרול ואנרגיה מחודשת

8,677
הרופאים המומים: בזכות הצמח הזה המטופלים מציגים שיפור במדדים, ירידה בכולסטרול ואנרגיה מחודשת

אם אתם בני 50+ וביקרתם לאחרונה אצל הרופא, אולי אתם מכירים את הסיטואציה: הרופא מסתכל על הבדיקות, הוא לא נראה מרוצה, ואתם הולכים הביתה עם שקית מלאה תרופות. רגע לפני שאתם מאבדים תקווה, כדאי שתקראו על הצמח העוצמתי שעשוי לסייע לכם באופן טבעי.

בעשורים האחרונים מחלות כמו טרשת עורקים, כולסטרול גבוה, סוכרת ובעיות כרוניות בעיכול הפכו להיות נפוצות במיוחד, ורבים סובלים מהם כבר בגילאי 40-50.

בפועל, גם מי שטרם אובחן באחד ממצבים אלו מגיע בשלב כזה או אחר לרופא עם דיווחים על עייפות כרונית, אנרגיה נמוכה ומצב רוח ירוד, לצד כאבים ותלונות נוספות.

בשנים האחרונות גדלה המוּדעות ליתרונות המופלאים שנתן לנו הטבע. ואכן, מטופלים רבים מעידים כי החליטו לתת צ'אנס לפתרונות טבעיים בשילוב עם תרופות המרשם.
הרבה מהם מספרים כי מבין האפשרויות המציפות את שוק תוספי התזונה, בלט מעל היתר צמח אחד, שהצליח להחזיר להם את שמחת החיים והאנרגיות האבודות – שורש צמח הליקוריץ.

בין סגולותיו ניתן למנות סיוע במלחמה בנזקי מחלת הסוכרת ומניעת טרשת העורקים, לצד הורדת רמות הכולסטרול והפחתת הסיכון למחלות לב.

כיצד?
בזכות נוגד חמצון אחד חשוב – גלברידין – יש לשורש צמח הליקוריץ יכולת יוצאת דופן לסייע לגוף במלחמה נגד רדיקלים חופשיים המאיצים את התחמצנות הכולסטרול בדם.
כלומר, גלברידין תורם לשיפור זרימת הדם בעורקים – נתון חשוב במיוחד עבור חולי טרשת, מחלות לב וסוכרת, ובעיקר אנשים הסובלים מכולסטרול גבוה.
אנשים אלו נמצאים בסיכון גבוה פי כמה לסבול מרמת התחמצנות גבוהה יותר של הדם, ובעקבות כך לסבול ממחלות וסיבוכים רפואיים נוספים.

"תוך 4 חודשים הכולסטרול שלי ירד כמעט בחצי, והסיבה ברורה"

לראשונה בחייה, לקראת גיל 50, ריקי החלה לסבול מכולסטרול גבוה.
"הרגשתי חולשה במשך תקופה ובבדיקות שלי התגלה כולסטרול ברמה של 239 מיליגרם לד”ל, שזו רמה גבולית עד מסוכנת. עוד מ"ל אחד נוסף והיו מגדירים אותי בסיכון גבוה, וזה מצב שממש לא רציתי להגיע אליו" היא מספרת.

היא קיבלה המלצה על שורש צמח הליקוריץ מהרופאה שלה, שסיפרה לה שהוא עשוי לסייע לה באיזון רמות הכולסטרול.

"העדפתי חומר טבעי שיעזור לי להוריד את רמת הכולסטרול בגופי מספרת ריקי. "וכל החיפושים הובילו אותי לצמח הליקוריץ, אז החלטתי לנסות".

4 חודשים בלבד לאחר מכן, השינוי היה מפתיע: "התחלתי לשלב ליקוריץ יחד עם אסאי, ואחרי 4 חודשים נבדקתי שוב. הכולסטרול שלי ירד מ-239 ל-150 מ"ל, הייתי בהלם! רק מי שסובל מכולסטרול גבוה יכול להבין עד כמה הנתון הזה מטורף" היא מוסיפה.

"מבן אדם שקשה לו לקום מהמיטה, הפכתי לפצצת אנרגיה"

כאשר ממצים את שורש צמח הליקוריץ בצורה ייחודית ונכונה, הוא יכול להביא לתוצאות מפתיעות בכל הנוגע להורדת רמת הכולסטרול בדם. למעשה, משתמשים רבים מדווחים כי מעבר לשיפור במדדים, הם נהנים מאנרגיה מחודשת ותחושה פיזית מעולה, כאילו חזרו אחורה בזמן.

"שמעתי על הסגולות של צמח הליקוריץ מעמית לעבודה. כבר כמה חודשים שהוא נראה והרגיש נפלא והייתי חייבת לשאול מה הסוד שלו" מספרת רחל, שסובלת מלחץ דם גבוה וסוכרת.
"הוא סיפר לי על ליקוריץ מבית 123 בכזו התלהבות שהחלטתי לנסות, ואני מאושרת על הבחירה!" היא מוסיפה.
"עד לא מזמן גם הייתי בדאון רציני. אבל בחודשים האחרונים, מאז שהתחלתי עם הליקוריץ, הכל השתנה עבורי – אני מאוזנת, ירדתי 7 ק"ג, אני חיונית כמו שלא הייתי מזמן, וכבר לא מפהקת כל רגע. אני על גג העולם!" אומרת רחל.

מתגעגעים לאנרגיות שהיו לכם לפני 20 שנה?
אפשר לקבל אותן בחזרה!

נסו את כמוסת הליקוריץ היחידה שמכילה את הכמות המקסימלית של נוגד החמצון הפעיל
גלברידין, ומגובה בדו"ח מעבדה חיצוני

השאירו פרטים ונחזור אליכם

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו.

אז מה כל כך טוב בליקוריץ?

אין ספק שכאשר בוחרים תוסף תזונה חשוב לדעת מה הוא מכיל. במקרה של צמח הליקוריץ מדובר בנוגד החמצון הפעיל גלברידין, שהוא החומר שהופך אותו למופלא כל כך.
אך מבדיקה שנערכה נמצא כי מלבד ליקוריץ פלוס 123, מרבית המוצרים בשוק אינם מכילים את הכמות המקסימלית של גלברידין.

מדוע?
מסתבר כי מחיר הפקתה של כמוסה המכילה את כל כמות הגלברידין הוא גבוה מאוד עבור היצרנים, ולכן בודדים התוספים בשוק אשר עומדים בסטנדרט.
המוצרים הבודדים שאכן מכילים גלברידין – ככל הנראה מכילים כמות נמוכה שלו, אך היות ואינם מגובים בדו"ח מעבדה חיצוני עבור כל אצווה, לא ניתן לדעת בוודאות.

"הצלחנו להגיע לתהליך המיצוי האולטימטיבי של צמח הליקוריץ" מסבירים לנו בחברת The 123. "הצלחנו לשמר את הכמות המקסימלית של נוגד החמצון גלברידין, ומצד שני לשמור על הכמות המינימלית של גליצריזין – חומצה מזיקה הנמצאת בצמח הליקוריץ, ממנה צריך להיזהר מאוד. כמות גבוהה מדי של גליצריזין יכולה לגרום לשלל תופעות לוואי, החל מירידה ברמות האשלגן ועד אי-ספיקת לב".

כלומר, כדאי תמיד לבחור במוצר המכיל את הכמות הקטנה ביותר של גליצריזין, והכמות הגבוהה ביותר של גלברידין.

"ניסיתי ליקוריץ בהרבה דרכים שונות, אבל רק הליקוריץ הזה הביא תוצאה אמיתית"

גם הרופא של נחמיה רצה להבין איך התחושה הכללית של המטופל שלו השתפרה כל כך ובהמשך גם המדדים שלו התאזנו.
"ניסיתי כל מיני סוגים של ליקוריץ, ואף אחד מהם לא השפיע עליי ככה" אומר נחמיה. "הרופא שלי לא הבין איך אחרי שנה שהתלוננתי על כל כך הרבה כאבים ותחושות רעות בגוף, פתאום אני קם מהמיטה בכזאת קלות, איך יש לי חשק ואנרגיה להתחיל את היום" הוא מוסיף.

"סיפרתי לו שהתחלתי לקחת ליקוריץ פלוס 123, למרות שבזמנו גם אני לא לגמרי הבנתי איך זה עובד. הסתכלנו יחד על דו"ח המעבדה שהגיע עם המוצר, ואז הבנו למה דווקא הליקוריץ הזה עזר לי תוך זמן קצר כל כך. מסתבר שהאחוז הפעיל של נוגד החמצון שנמצא בתוך הליקוריץ הוא חשוב מאוד. אם אין שם כמות מספיקה של נוגד החמצון גלברידין, הכמוסה לא תשפיע".

לא כל הצמחים נולדו שווים

"מה שרוב הצרכנים לא מודעים אליו, הוא עד כמה משמעותיים ההבדלים האלו בין המוצרים. בחלק מהמוצרים יש כמות כל כך נמוכה של גלברידין שהופכת אותם ליעילים הרבה פחות. לחלק מהם, כדי למלא את החלל, מוסיפים כל מיני חומרים מיותרים חסרי פעילות פרמקולוגית, ובהרבה מקרים אי אפשר לדעת מה המינון של כל מרכיב. אבל במקרה של ליקוריץ 123, את המקום הנותר ממלאים בצמחים איכותים שונים דוגמת הג'ינג'ר ו/או המורינגה, המכילים נוגדי חמצון טבעיים, מה שהופך את הכמוסות האלו לפורמולות משולבות".

"מעבר לזה, בגלל תנאי הגידול המשתנים (כמו הבדלי תאורה, עונתיוּת, וגשמים), כל צמח ספציפי מכיל כמות שונה של גלברידין. בדיוק מסיבות אלו, ליקוריץ 123 מציג דו"ח מעבדה חיצוני, המפרט את מינוני המרכיבים המדויקים עבור כל אצווה – היחיד בשוק הישראלי הפועל בכזו שקיפות אל מול הצרכן".

את תוספי התזונה מסדרת ליקוריץ 123 אפשר להזמין לכל רחבי הארץ בקלות ובמהירות, במשלוח עד הבית. לפרטים נוספים והזמנת הערכה, כל שאתם צריכים לעשות הוא למלא פרטים בטופס המצורף.

מתגעגעים לאנרגיות שהיו לכם לפני 20 שנה?
אפשר לקבל אותן בחזרה!

נסו את כמוסת הליקוריץ היחידה שמכילה את הכמות המקסימלית של נוגד החמצון הפעיל
גלברידין, ומגובה בדו"ח מעבדה חיצוני

השאירו פרטים ונחזור אליכם

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו.

מחקרים:
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0891584997000890
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0899900701007535

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן