הצרכנית שמספרת: "סבלתי מסכרת וכולסטרול גבוה – היום המדדים שלי מאוזנים וזה עושה לי את היום!"

140,003

אם אתם רוצים להימנע מטרשת עורקים, התקף לב, סוכרת או שבץ מוחי - כדאי שתשימו לב שאתם לא סובלים מחמצון יתר בדם. ואם בשבילכם זה כבר מאוחר מדי, בואו להכיר את האנשים שנלחמו בנזקי החמצון, עשו שינוי מהותי במדדים הבריאותיים שלהם וחזרו להיות חזקים ואנרגטיים גם בגיל 60.

החלום הגדול של כולנו הוא להרגיש צעירים ורעננים גם בגיל מבוגר. אף אחד לא רוצה לסבול
מכאבים, דלקות פרקים ומחלות שונות. אנחנו גם נעדיף להימנע מצריכת כדורים מכל סוג, וכמובן, כמה שפחות כימיקלים ורעלים לגוף שלנו. המציאות של היום מוכיחה שאם לא נטפל בעצמנו, נדאג לעשות בדיקות אחת לתקופה ונזין את הגוף שלנו בחומרים טבעיים שיורידו את רמת הכולסטרול ויפחיתו את לחץ הדם, אנחנו עלולים להגביר את הסיכוי לסבול מחמצון יתר בדם, מה שיוביל בסופו של דבר למחלות לב, טרשת עורקים, שבץ מוחי וסוכרת.

רדיקלים חופשיים הם הגורמים העיקריים לחמצון יתר בדם. אותם רדיקלים חופשיים המגיעים כתוצאה מתזונה לא בריאה, עישון, זיהום אוויר, תרופות שונות, גיל ועוד – גוברים על נוגדי החמצון הטבעיים של הגוף וגורמים לפגיעה חמורה בתאים.

ההשפעות של חמצון יתר בדם על הגוף שלנו הן רבות, והחשובה והעיקרית ביותר היא חמצון הכולסטרול הרע (LDL). תהליך החמצון גורם להצטברות כולסטרול בדפנות כלי הדם, מה שיוצר בסופו של דבר טרשת עורקים שמתפתחת למגוון מחלות שונות.

בשנים האחרונות המודעות עלתה וכעת יותר ויותר אנשים מחליטים לשמור ולטפח את בריאותם (גם אם מצבם הבריאותי הוא טוב). הם מוודאים שרמת הכולסטרול הרע, לחץ הדם והתנגדות הדם לחמצון מאוזנים ותקינים, כדי למנוע התפרצות של מחלות בעתיד.

הם לא עושים את זה באמצעות מרשם כדורים שהם לוקחים מרופא המשפחה, אלא באמצעות תוספי תזונה המכילים בתוכם את כל החומרים הטבעיים שהגוף צריך כדי לשמור ולחזק את עצמו. בתוספי התזונה הללו קיימים אנטיאוקסידנטים (חומרים נוגדי חמצון המגיעים מפירות וירקות), אשר מחקרים הראו כי הם מפחיתים משמעותית את החמצון בדם ובכך מסייעים למנוע את חמצון הכולסטרול הרע, את הרס התאים ואת תהליך הזדקנותם.

תוספי התזונה האלו מכילים את שורש הליקוריץ׳ ואת פרי האסאי, הידועים בכמות הגבוהה של האנטיאוקסידנטים הטבעיים והיעילים ביותר.

מחקרים הוכיחו שצריכה של מיצוי שורש הליקוריץ׳ המכיל מינון משמעותי של גלברדין אנטי אוקסידנט ממשפחת הפוליפנולים, מורידה ב-55% את רמת החמצון של ה-LDL, מורידה את רמת הכולסטרול הרע ב-9%, מפחיתה את לחץ הדם ב10% ומעלה את התנגדות הדם לחמצון ב19%.

במחקר נוסף גילו שפרי האסאי מכיל פיטוסטרולים המסייעים להורדת כולסטרול, מניעת מחלת טרשת עורקים, מחזק את מערכת החיסון ועשוי לסייע בטיפול במחלות זיהומיות. פרי האסאי שומר על לב תקין, נקשר לרדיקלים חופשיים ונלחם נגד מחלות לב, כלי דם והזדקנות.

לקבלת פרטים על ליקוריץ׳ 123 ואסאי 123 המכילים אחוז גבוה של גלברדין, מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם:

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו.

חברת THE123 פיתחה פורמולות צמחים ייחודיות ובהם את ליקוריץ פלוס 123 המכילה בכל כמוסה מקסימום גלברידין (תורם חשוב לבריאותנו) ומינימום גלציריזין (כמות גדולה ממנו יכולה להשפיע בצורה שלילית על הגוף).

מתרשמים מכל הנתונים שקיבלנו זה עתה, החלטנו לצאת ולשוחח עם מספר אנשים שצורכים את הפורמולות של שורש הליקוריץ׳ ופרי האסאי כדי לשמוע מה יש להם להגיד והאם באמת חל שינוי משמעותי בחייהם כמו שכולם מספרים?

הראשון שדיברנו איתו היה אלדר, וזה מה שהיה לו לספר לנו:

"שמי אלדר, אני בן 70 ונשוי באושר. בדרך כלל אני אדם בריא, מקפיד לבצע פעילות גופנית, משתדל לאכול בריא ומתרחק מתרופות. מה שעוזר לי לשמור על איזון הגוף, משקל תקין, רמת ערכים, סוכר ולחץ דם תקינים, הם בהחלט המוצרים של הליקוריץ׳."

אם אני לא טועה, שורש הליקוריץ׳ ידוע כמעלה את לחץ הדם, לא היה לך חשש מסוים כשהתחלת לצרוך את הכדורים?

"נכון, משרד הבריאות מגביל את החומצה הגליציריזינית עד 10 מ"ג ליום, כדי להימנע מעלייה בלחץ הדם. מה שטוב בקפסולות של THE123 שהם ביצעו תהליך מיצוי של השורש והוציאו את מרכיב הגליצריזין, ככה שאין חשש ואפשר להשתמש בו ללא הגבלה.

אחריו דיברנו עם שרהל'ה:

"שמי שרהל'ה, סובלת מכולסטרול גבוה הרבה זמן (297 …312) קיבלתי כדורים להורדת הכולסטרול, ומאחר ואני חששתי לבריאותי, לפני שנה גיליתי את צמח הליקוריץ׳ דרך האינטרנט. נכון להיום ערכתי בדיקות, הכולסטרול שלי 134, הטריגליצרידים 99, לחץ הדם 97\63 והסוכר 87."

את באמת יכולה לשייך את ההצלחה הזאת לצמח הליקוריץ׳ ופרי האסאי? לא עשית משהו נוסף שיכול להעיד על שיפור מצבך הבריאותי?

"לא עשיתי שום דבר מעבר! המצב שלי השתפר ואני מרגישה מצוין והכל בזכות הקפסולות שאני צורכת. אין לי ספק שהשינוי התחיל מאז שהכנסתי אותם לשגרת החיים שלי. לא מדובר פה בעניין של מזל או אמונה, אלא בעובדות בשטח. אני יודעת איזה מרכיבים אני מכניסה לגוף שלי ומה ההשפעה שלהם. הכל עניין של צריכה חכמה."

לאחר מכן, הגיע תורו של מייק וזה מה שהוא אמר:

"שלום, שמי מייק אני בן 63. בשנה האחרונה השתמשתי במוצרים של THE123, המדדים שלי היו גבוהים פי שתיים ועכשיו הם ירדו לחצי (אפילו פחות!). הרופא האישי שלי ד"ר שבי ברעננה כל כך מרוצה … הוא אמר שמצבי מעולה, גם הדיאטנית אמרה שמצבי השתפר. אני מרגיש אנרגטי ומצוין!"

זה מה שהיה לסמדר לספר לנו על כמוסות הפלא הטבעיות:

"שלום שמי סמדר, אני בת 55. סבלתי המון שנים מכולסטרול גבוה, רמת סוכר גבוהה וכאבים חזקים ברגליים. מאז שהתחלתי לשתות את כמוסות הליקוריץ׳ ופרי האסאי, הכל התחיל להתאזן. אני כבר לא עייפה ואני מרגישה מצוין."

ולבסוף, שוחחנו עם יונה:

"קוראים לי יונה ואני בת 67. היה לי בעיות בידיים וברגליים, היה לי קשה לנוע כמו שצריך וגם סבלתי מלחץ דם גבוה. ברגע שהתחלתי להשתמש בכמוסות של הליקוריץ׳ ופרי האסאי, אני לא צריכה מפזר חום יותר, לא צריכה בקבוק חם לחמם את הרגליים. הלחץ דם שלי ירד והתאזן פלאים, ברוך השם אני מרגישה טוב, אני נעה כמו שצריך, מטפלת בנכדים, מבשלת להם, לא מתעייפת, כייף לי, אני לא צריכה לשבת במיטה כל היום. תודה לאל אני מסתדרת יפה מאוד. "

מה שמפליא הוא שניתן לראות שלא רק אנשים חולי סוכרת או כאלה שסובלים מכולסטרול גבוה משתמשים במוצרים של חברת THE123, אלא רבים נוספים שהבריאות העכשווית והעתידית שלהם חשובה להם והם רוצים להיות בטוחים שהם חיים באיזון עד כמה שניתן.

כמוסות הליקוריץ׳ 123 והאסאי 123 זמינות לרכישה מיידית ומשלוח עד הבית.
להזמנת הכמוסות מלאו את הפרטים בטופס המצורף:

לקבלת פרטים על ליקוריץ׳ 123 ואסאי 123 המכילים אחוז גבוה של גלברדין, מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם:

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו.

הכתבה מנגישה מידע המבוסס על מחקרים שונים אינו מתייחס למוצר ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. בהתאם לנהלי משרד הבריאות, ניתן על פי חוק לייחס סגולות ריפוי רק לתרופות, וזאת בהתאם לתנאי הרישום שנקבעו ולאחר הוכחת יעילות, בטיחות ואיכות. למען הסר ספק, תוספי התזונה של The123 אינם תרופה ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן