עד פי 2 ירידה עם אותה פעילות: האם נמצא הרכב פטנטי המאפשר לשלוט על משקל הגוף?

368,659

מחקר חדש מגלה: מיצוי פוליפינוליים בהרכב פטנטי ייחודי הראה שיפור משמעותי במשקל הגוף, ירידה בהיקף הבטן ובאחוז השומן הבטני, לצד שיפור בדופק ובלחץ הדם וירידה ב-BMI, גם בלי להגביר דרמטית את היקף הפעילות הגופנית. האם נמצאה הנוסחה לשליטה במשקל הגוף?

העולם מלא היום יותר מתמיד בשיטות שונות ומשונות ומגוון הבטחות לירידה המיוחלת במשקל. להימנע מגלוטן, להוסיף שומן, להוריד פחמימות, להתאמן כך או אחרת, במשך 17, או 23 או 40 יום. רוב השיטות דומות ורוב השיטות, מאכזבות, ולא במקרה.

בבסיס כל תהליך בריא של ירידה במשקל, בסופו של דבר, אנו נדרשים לגירעון קלורי, דרך תזונה מאוזנת המשולבת בפעילות גופנית, וזה ברור לכולנו, אבל מחקר חדש חושף לראשונה הרכב פטנטי ייחודי המאפשר לתמוך בצורה בלתי רגילה בתהליך, במיוחד למי שכבר כיום מקיים שגרה של פעילות גופנית סדירה, מכל סוג שהוא.

מטאבולייד®123, תוסף התזונה המכיל את ההרכב הפטנטי שנבדק ב-6 מחקרים קליניים וכבר כבש את העולם בסערה מגיע לראשונה לישראל. השפעתו על תחושת הרעב והשובע ומנגנוני אגירת השומן בגוף הוצגה במחקרים, והוא זכה במספר פרסי בריאות נחשבים.

אנשים שנעזרו במטאבולייד®123 עד כה דיווחו על ירידה ניכרת במשקל לצד רמות אנרגיה גבוהות יותר, שיפור במדדי לחץ דם וירידה באחוזי השומן בגוף. הרופאים שליוו את התהליך ציינו כי האנשים שנעזרו בתוסף לא דיווחו על תחושת רעב ושינו מעט מאד דברים באורח החיים שלהם, ועדיין הצליחו לרדת במשקל.

תוסף התזונה שכבש את העולם - לראשונה בישראל!

גלו עוד היום את ההרכב המהפכני שהוכח מחקרית כמסייע בירידה במשקל*

לפרטים נוספים:

6 מחקרים קליניים וממצאים מדהימים

ההרכב הפטנטי החדש והמפתיע שהתגלה לראשונה ונבדק מחקרית מראה, שישנה דרך לשלוט על משקל גוף ובמקרים מסויימים אף ליהנות מירידה במשקל ושיפור בקצב חילוף החומרים, שריפת השומן והגברת תחושת השובע. במהלך של קרוב לעשור, בדק צוות החוקרים למעלה מ-300 הרכבים שונים. מבין ההרכבים שנבדקו, נמצא כי שילוב ייחודי בין צמח ההיביסקוס לורבנה הרפואית התגלה כמסייע במיוחד בהאצת חילוף החומרים, שריפת שומן והגברת תחושת השובע.

בין השאר, מחקר שנעשה הראה כי צריכה למשך חודשיים של מיצוי פוליפינוליים בהרכב הפטנטי ייחודי המופק מהיביסקוס וורבנה לימונית בשילוב תזונה מאוזנת, בהשווואה לקבוצת הביקורת, הראה שיפור משמעותי במשקל הגוף, ירידה בהיקף הבטן ובאחוז השומן הבטני. כמו כן שיפור בדופק ובלחץ הדם וירידה ב-BMI.

אותם פוליפנולים הם סוג של תרכובות כימיות הנמצאות במגוון רחב של מזונות. הם נמצאים בפירות, ירקות, תה, קפה ועוד. הפוליפנולים נחשבים לחומרים חשובים מאוד לבריאותנו. הם מכילים תכונות אנטי-חמצוניות, שפועלות כנגד נזקי החמצון בתאים שלנו. בין השאר, נמצא כי פוליפנולים יכולים לתמוך בתהליכי חילוף החומרים בגוף ולעזור בהפקת אנרגיה משופרת. בנוסף, פוליפנולים עשויים לשפר את התפקוד המטבולי ולהפחית את התחושה של רעב, מה שיכול לסייע בשליטה על צריכת המזון.

החוקרים לא הסתפקו במסקנות המקוריות והוכיחו את יעילות ההרכב הייחודי שגילו ב-6 מחקרים קליניים שונים. זהו היקף בדיקות חסר תקדים בהיקפו, במיוחד כשמדובר בתוסף תזונה ולא בתרופה. במהלך 2020 זכה הרכב הצמחים הזה, שנרשם תחת השם מטאבולייד®, ל-3 פרסי מצויינות ותמיכה נלהבת של המדען הראשי של האיחוד האירופי. המיצוי המיוחד זכה בכמה פרסים נחשבים בתחום רכיבי התזונה ולמימון רשמי של תכנית Horizon 2020 של האיחוד האירופי, העוסקת במחקר וחדשנות.

אותה הפעילות – עד פי 2 ירידה במשקל!

מחקר שנמשך חודשיים ונעשה בשיתוף עם המכון לביולוגיה מולקולרית באוניברסיטת מיגואל בספרד הראה שנטילת 500 מ"ג ממיצוי הפוליפינולים הייחודי, בשילוב דיאטה במשך חודשיים הובילה נשים הסובלות מעודף משקל לירידה כפולה במשקל לעומת קבוצת הביקורת שלא נטלה את מיצוי הפוליפנולים. כמו כן נרשמה ירידה בשומן ההיקפי, בדופק ובלחץ דם.

כמובן גם כאן בארץ הולכים ומתרבים הסיפורים המדהימים מפי המשתמשים והמשתמשות בהרכב הייחודי מטבולאייד 123. כך למשל מספר לנו אסתר מזרחי, בת 55 מירושלים שהספיקה לחוות בעצמה את העליות והירידות החדות בדיאטות ה"רגילות":

"הייתי בעודף משקל ניכר לגוף שלי, אז התחלתי לשמור על תזונה ולהבין אבל הקטע של הצורך בפחמימות ובמתוק היה כל הזמן ככה הייתי נופלת. ירדתי מעט במשקל אחרי הרבה זמן והעלייה מנגד הייתה קיצונית והובילה לתסכול מתמשך.

התחלתי לקחת את מטבולאייד ואני יכולה להגיד שהצורך בכלל לאכול ירד משמעותית. אני אוכלת קצת וכבר אני שבעה. גם הסוכר והמתוקים שבדרך כלל יש פרץ של רצון למתוק, החלק הזה ירד בצורה משמעותית.

אבל מעבר להפחתה של הסוכר והמתוק, גולת הכותרת הייתה הירידה במשקל, מה שרציתי. בתקופה שאני לוקחת את מטבולאייד הצלחתי לרדת כבר 5 קילוגרם. אני יודעת שאני צריכה להוסיף יותר פעילות גופנית ושזה יתרום לתהליך, אבל כבר עכשיו אני מרגישה יותר טוב. מאמץ גופני פחות קשה לי, אני לא מרגישה את הכבדות, זו תוצאה אדירה מבחינתי."

אל אסתר מצטרפת גם ד"ר בלנקה וקסברג, רופאת שיניים בת 67 מבת ים מספרת לנו סיפור דומה:
"עליתי מאוד במשקל וניסיתי אינסוף דיאטות ולא מצאתי מוצא בשום דבר. זה פגש אותי בשלב שהבגדים לא עולים עלי. המון תסכול נחשפתי למטבולאייד 123 והתחלתי להשתמש. בתור רופאה אני יותר בררנית. בדקתי וחקרתי לעומק, הבנתי שזה מבוסס מחקרית. מטבולאייד עזר לי לא רק לירידה במשקל. הילדים רואים את השינוי בבריאות שלי, במשקל שלי, בחיוניות."

ההרכב המהפכני שסחף את העולם – עכשיו בישראל

חברת The123, הנציגה הבלעדית של מטאבולייד®123 בישראל מזמינה את הקהל הישראלי ליהנות מפריצת הדרך המדעית שמתאימה לכולם: לאנשים במהלכה של דיאטה שרוצים להסתייע בתוסף וליהנות מתוצאות משופרות, או לאנשים שלא נמצאים באף תוכנית ועדיין רוצים ליהנות מהיתרונות והשיפור במדדים על ידי צריכת התוסף.

כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, וכחלק מתהליך השקת התוסף המהפכני מלווה חברת The123 את לקוחותיה באמצעות ערכה ייחודית ובלעדית הכוללת את ההרכב הפטנטי מטבולאייד®123, שנבדק קלינית ב-6 מחקרים, פורטל מעקב אישי ומגוון הדרכות הקניית כלים לשגרת חיים בריאה ומאוזנת.

בנוסף, יוכלו הלקוחות ליהנות מבונוסים נוספים שיוכלו לשלב בתוך הדיאטה הקיימת שלהם כגון חוברות תפריטים ומתכונים עשירות וייחודיות שיסייעו ביישום עקרונות התזונה הים תיכונית, שהוכחה זה מכבר כיעילה בשיפור מדדים בריאותיים, ועוד מתכונים נוספים שיסייעו לשנות את הרכב התזונה הקיים ולשמור על אורח חיים בריא.

לסיכום, ההרכב הפטנטי של מטאבולייד®123 מביא בשורה אמיתית לאלפי ישראלים והמלחמה המתישה שלהם בעודף משקל והבעיות הבריאותיות המתלוות אליו. בשילוב עם תזונה מאוזנת ופעילות גופנית סדירה, כך על פי המחקרים, ההרכב יכול לסייע להגיע לירידה של עד פי 2 במשקל, על בסיס הפעילות הקיימת.

[1] Herranz-López, M., Olivares-Vicente, M., Boix-Castejón, M. et al. Differential effects of a combination of Hibiscus sabdariffa and Lippia citriodora polyphenols in overweight/obese subjects: A randomized controlled trial. Sci Rep 9, 2999 (2019).

[2] M. Boix Castejón,M. Herranz López, A. Pérez Gago, M. Olivares-Vicente, N. Caturla, E. Roche and V. Micol, Food Funct.2018, DOI: 10.1039/C8FO00367J.

[3] Marhuenda, J.; Pérez-Piñero, S.; Arcusa, R.; Victoria-Montesinos, D.; Cánovas, F.; Sánchez-Macarro, M.; García-Muñoz, A.M.; Querol-Calderón, M.; López-Román, F.J. A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Trial to Determine the Effectiveness of a Polyphenolic Extract (Hibiscus sabdariffa and Lippia citriodora) for Reducing Blood Pressure in Prehypertensive and Type 1 Hypertensive Subjects. Molecules 2021, 26, 1783

[4] Marhuenda, J.; Perez, S.; Victoria-Montesinos, D.; Abellán, M.S.; Caturla, N.; Jones, J.; López-Román, J. A Randomized, Double-Blind, Placebo Controlled Trial to Determine the Effectiveness a Polyphenolic Extract (Hibiscus sabdariffa and Lippia citriodora) in the Reduction of Body Fat Mass in Healthy Subjects. Foods 2020, 9, 55. https://doi.org/10.3390/foods9010055

[5]. Lee, Young-Sil & Yang, Won-Kyung & Kim, Hwa & Min, Bokkee & Caturla, Nuria & Jones, Jonathan & Park, Yang-Chun & Lee, Young-Cheol & Kim, Seung-Hyung. (2018). Metabolaid® Combination of Lemon Verbena and Hibiscus Flower Extract Prevents High-Fat Diet-Induced Obesity through AMP-Activated Protein Kinase Activation. Nutrients. 10. 1204. 10.3390/nu10091204.

תוסף התזונה שכבש את העולם - לראשונה בישראל!

גלו עוד היום את ההרכב המהפכני שהוכח מחקרית כמסייע בירידה במשקל*

לפרטים נוספים:

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן