הבשורה שסוחפת את העולם כבר כאן: לראשונה בישראל, הכירו את התוסף המהפכני לירידה במשקל שנבדק קלינית

834,985
מטבולייד-123

מטאבולייד®123, תוסף התזונה המכיל את ההרכב הפטנטי שנבדק ב-6 מחקרים קליניים וכבר כבש את העולם בסערה מגיע לראשונה לישראל. השפעתו על תחושת הרעב והשובע ומנגנוני אגירת השומן בגוף הוצגה במחקרים, והוא זכה במספר פרסי בריאות נחשבים. אז מה הסוד מאחורי פריצת הדרך המדהימה? כל הפרטים בכתבה הבאה.

אין ספק שירידה במשקל ושמירה על אורח חיים בריא הם האתגר הגדול ביותר שלנו במאה ה-21. אורח החיים המודרני כולל ישיבה ממושכת לצד שפע של מזון מהיר, מעובד ותעשייתי. וכמובן שאם אנחנו לא מקפידים כמו שצריך על התזונה או על פעילות גופנית (ובינינו, קצת קשה פה בתקופות החגים), העלייה במשקל היא כמעט בלתי נמנעת.

המציאות המציקה היא שלמרות שלל הבטחות והצעות – תכניות תזונה, דיאטות שונות ומשונות, תכניות אימונים וחיטוב, רובנו מנסים לרדת במשקל ועדיין מתקשים לשמור על המשקל הרצוי לאורך זמן, ולרוב אף עולים בחזרה עם "ריבית".

ההרכב המפתיע שמאיץ את חילוף החומרים ומגביר את תחושת השובע

אבל נראה שכל זה כבר שייך לעבר, לפחות כבר באירופה, שם מספר מחקרים חדשים שנערכו בעשור האחרון הניבו תוצאות מפתיעות. מבין 300 הרכבים שונים שנבדקו, שילוב ייחודי בין צמח ההיביסקוס לורבנה הרפואית התגלה והוכח כיעיל במיוחד בהאצת חילוף החומרים, שריפת שומן והגברת תחושת השובע.

החוקרים לא הסתפקו במסקנות המקוריות והוכיחו את יעילות ההרכב הייחודי שגילו ב-6 מחקרים קליניים שונים. זהו היקף בדיקות חסר תקדים בהיקפו, במיוחד כשמדובר בתוסף תזונה ולא בתרופה. במהלך 2020 זכה הרכב הצמחים הזה, שנרשם תחת השם מטאבולייד®, ל-3 פרסי מצויינות ותמיכה נלהבת של המדען הראשי של האיחוד האירופי. המיצוי המיוחד זכה בכמה פרסים נחשבים בתחום רכיבי התזונה ולמימון רשמי של תכנית Horizon 2020 של האיחוד האירופי, העוסקת במחקר וחדשנות.

אנשים שנעזרו במטאבולייד®123 עד כה דיווחו על ירידה ניכרת במשקל לצד רמות אנרגיה גבוהות יותר, שיפור במדדי לחץ דם וירידה באחוזי השומן בגוף. הרופאים שליוו את התהליך ציינו כי האנשים שנעזרו בתוסף לא דיווחו על תחושת רעב ושינו מעט מאד דברים באורח החיים שלהם, ועדיין הצליחו לרדת במשקל.

אך יחד עם זאת חשוב לציין כי חלק מהאנשים סיגלו לעצמם אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת במקביל לנטילת התוסף, ונהנו משיפורים גדולים אפילו יותר בכל המדדים. למשל, הגדלת כמות כוסות המים שנצרכות במהלך היום, בין 8-10 כוסות, שילוב של סלט אחד לפחות בתזונה היומית (עם עדיפות למגוון ירקות נרחב ובצבעים שונים), וכמו כן ביצוע הליכה קלה של כ-30 דק' באופן יומיומי.

שילוב של שינויים קטנים אלו בשגרה היומית יחד עם צריכה של התוסף אפשרו לאנשים להמשיך לנהל את שגרת חייהם הרגילה וליהנות מתוצאות משופרות.

אבל איך זה בדיוק עובד?

במחקרים נמצא כי התרכובת הייחודית שנמצאת בתוסף מסייעת להעלאת GLP-1, ההורמון בגוף שאחראי על תחושת השובע, כשההורמון גרלין, שאחראי על תחושת הרעב, נשאר באותה רמה ואין שינוי בתיאבון.

בנוסף, המחקרים הראו שהמנגנון הטבעי של הגוף לאגירת שומן, מנגנון AMPK, משתנה בעקבות צריכה של התוסף, והתוסף בעצם מסייע לגוף לאחסן פחות שומן מצד אחד, ומצד שני להשתמש בשומן שכבר קיים בגוף עבור האנרגיה שהוא צריך. בשורה התחתונה- אלו שצרכו את התוסף במחקרים ראו שיפור בתפקוד המטאבולי בגופם.

ורבנה הרפואית והיביסקוס
ורבנה רפואית והיביסקוס. שילוב ייחודי של צמחים אלו בהרכב פטנטי ייחודי התגלה והוכח כיעיל במיוחד בהאצת חילוף החומרים, שריפת שומן והגברת תחושת השובע.

תוסף התזונה שכבש את העולם – לראשונה בישראל!
גלו עוד היום את ההרכב המהפכני שהוכח מחקרית כמסייע בירידה במשקל*
לפרטים נוספים:

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו.

ההרכב המהפכני שסחף את העולם – עכשיו בישראל

חברת The123, הנציגה הבלעדית של מטאבולייד®123 בישראל, משיקה בימים אלו לראשונה את התוסף פורץ הדרך, ומזמינה את הקהל הישראלי ליהנות מפריצת הדרך המדעית שמתאימה לכולם: לאנשים במהלכה של דיאטה שרוצים להסתייע בתוסף וליהנות מתוצאות משופרות, או לאנשים שלא נמצאים באף תוכנית ועדיין רוצים ליהנות מהיתרונות והשיפור במדדים על ידי צריכת התוסף.

כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, וכחלק מתהליך השקת התוסף המהפכני מלווה חברת The123 את לקוחותיה באמצעות הדרכות שבועיות בזום, טיפים בוואטסאפ ומערך תמיכה הכולל אנשי מקצוע בתחום התזונה. בנוסף, יוכלו הלקוחות ליהנות מבונוסים נוספים שיוכלו לשלב בתוך הדיאטה הקיימת שלהם כגון חוברות תפריטים ומתכונים עשירות וייחודיות שיסייעו ביישום עקרונות התזונה הים תיכונית, שהוכחה זה מכבר כיעילה בשיפור מדדים בריאותיים, ועוד מתכונים נוספים שיסייעו לשנות את הרכב התזונה הקיים ולשמור על אורח חיים בריא.

לסיכום, ההרכב הפטנטי של מטאבולייד®123 מביא בשורה אמיתית לאלפי ישראלים והמלחמה המתישה שלהם בעודף משקל והבעיות הבריאותיות המתלוות אליו.

תוסף התזונה שכבש את העולם – לראשונה בישראל
גלו עוד היום את ההרכב המהפכני שהוכח מחקרית כמסייע בירידה במשקל*

לפרטים נוספים על מטאבולייד®123 וקבלת הצעה בלעדית מלאו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע:

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו.

* ירידה במשקל מושגת, בין היתר כחלק מאורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ופעילות גופנית

האתר מנגיש מידע המבוסס על מחקרים שונים אינו מתייחס למוצר ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. בהתאם לנהלי משרד הבריאות, ניתן על פי חוק לייחס סגולות ריפוי רק לתרופות, וזאת בהתאם לתנאי הרישום שנקבעו ולאחר הוכחת יעילות, בטיחות ואיכות. למען הסר ספק, תוספי התזונה של The123 אינם תרופה ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

 רשימת המחקרים:

[1] Herranz-López, M., Olivares-Vicente, M., Boix-Castejón, M. et al. Differential effects of a combination of Hibiscus sabdariffa and Lippia citriodora polyphenols in overweight/obese subjects: A randomized controlled trial. Sci Rep 9, 2999 (2019).

[2] M. Boix Castejón,M. Herranz López, A. Pérez Gago, M. Olivares-Vicente, N. Caturla, E. Roche and V. Micol, Food Funct.2018, DOI: 10.1039/C8FO00367J.

[3] Marhuenda, J.; Pérez-Piñero, S.; Arcusa, R.; Victoria-Montesinos, D.; Cánovas, F.; Sánchez-Macarro, M.; García-Muñoz, A.M.; Querol-Calderón, M.; López-Román, F.J. A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Trial to Determine the Effectiveness of a Polyphenolic Extract (Hibiscus sabdariffa and Lippia citriodora) for Reducing Blood Pressure in Prehypertensive and Type 1 Hypertensive Subjects. Molecules 2021, 26, 1783

[4] Marhuenda, J.; Perez, S.; Victoria-Montesinos, D.; Abellán, M.S.; Caturla, N.; Jones, J.; López-Román, J. A Randomized, Double-Blind, Placebo Controlled Trial to Determine the Effectiveness a Polyphenolic Extract (Hibiscus sabdariffa and Lippia citriodora) in the Reduction of Body Fat Mass in Healthy Subjects. Foods 2020, 9, 55. https://doi.org/10.3390/foods9010055

[5]. Lee, Young-Sil & Yang, Won-Kyung & Kim, Hwa & Min, Bokkee & Caturla, Nuria & Jones, Jonathan & Park, Yang-Chun & Lee, Young-Cheol & Kim, Seung-Hyung. (2018). Metabolaid® Combination of Lemon Verbena and Hibiscus Flower Extract Prevents High-Fat Diet-Induced Obesity through AMP-Activated Protein Kinase Activation. Nutrients. 10. 1204. 10.3390/nu10091204.

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן