מיינדטק: הטיפול הטכנולוגי שמסייע למאות ישראלים לשבור הרגלים, לרדת במשקל, ולייצר אורח חיים בריא ומתמשך

383,531
מיינדטק

אם התייאשתם מדיאטות ומהמלחמה המתמדת בחשק לפחמימות ומתוקים, כדאי שתכירו את מיינדטק. מדובר על סטארט אפ ישראלי חדש שפיתח טיפול טכנולוגי עוצמתי לתת-המודע, העוזר לנתק את החשק לאכול סוכר ופחמימות. עם 90% אחוזי הצלחה ומאות לקוחות מרוצים, נשמע שזה הפתרון שכולם חיכו לו.

ההתמכרות שמפילה את כל תהליכי ההרזייה

כולנו מכירים את התופעה. בדיוק סיימנו לאכול ארוחת צהריים. ניסינו להקפיד שתהיה בריאה כמה שיותר. הוספנו סלט. לא הגזמנו עם הלחם. אבל איך שבלענו את הביס האחרון, ולמרות שאנחנו כבר די מלאים, זה פתאום מגיע משום מקום. החשק הבלתי נשלט למתוק.
אנחנו יודעים שאנחנו לא צריכים לאכול את העוגה, החטיף או הדבר המתוק הזה, אבל משהו עוצמתי בפנים דוחף אותנו לשלוח יד ולאכול עוד שוקולד, חטיף עתיר קלוריות או איזה מאפה מיותר.
בואו נודה על האמת. רובנו כבר יודעים מה צריך לעשות כדי להוריד במשקל ולשמור על הגזרה. כמעט ואין אדם בישראל שלא עשה דיאטה כלשהי או ניסה לשלב פעילות גופנית כדי לרזות. לספור קלוריות, לצום לסירוגין, תזונה קטוגנית, ניקוי רעלים ועוד. אבל רוב השיטות פשוט לא עובדות.
הרי בכל תקופה צצה דיאטה חדשה שמבטיחה שנרד במשקל. אבל למרות שאנחנו מנסים להקפיד על ההנחיות, ואפילו רואים התקדמות בהתחלה, יש משהו שתמיד מפיל אותנו.
וזה החשק לסוכר ופחמימות.

האם אפשר להתמכר לסוכר?

רוב האנשים לא מודעים לכך, אבל יותר ויותר חוקרים מסכימים היום שהתמכרות לסוכר ופחמימות היא אמיתית. למעשה, חוקרים מאוניברסיטת פרינסטון היוקרתית הוכיחו שסוכר יכול להיות ממכר כמו סמים קשים.

איך תדעו אם גם אתם מכורים לסוכר ואוכלים יותר מדי ממנו? הנה כמה סימנים. 

  • משקל עודף והצטברות שומן בעיקר באזור הבטן, הירכיים והישבן.
  • כאבי שרירים ומפרקים באזורים שונים בגוף.
  • חשק בלתי מוסבר למתוקים ומאכלים עתירי פחמימות.
  • הרגשה תמידית של עייפות, רעב או חולשה.
  • עור יבש ומגרד, אקנה והופעת פצעים שונים.
  • חורים וריקבון בשיניים ודימום בחניכיים.
  • הצטננויות תכופות ושפעת בשל פגיעה במערכת החיסון הטבעית.
  • קושי להירדם ולחזור לישון בשל התעוררות בלילה.

 

והמצב בארץ לא מזהיר בכלל. מדו”ח מיוחד של ה-OECD, ישראל ניצבת במקום הראשון בצריכת סוכר בעולם.

צריכת סוכר בישראל

כשאנחנו מדברים על סוכר, מדובר גם על כל עולם הגלוטן, החיטה והפחמימות. מה שנקרא פחמימה פשוטה – מאפים, לחמים מכל הסוגים, כל דבר שיש בו גלוטן – אלו דברים שהגוף שלנו לא יודע לקלוט כמו שצריך. וגם הם גורמים ללחץ בגוף. רופאים, חוקרים ואנשי בריאות, כולם מסכימים פה אחד – עדיף בלי סוכר בחיים.

הפתרון הטכנולוגי לשחרור מהתמכרות לסוכר ופחמימות

אז איך מנתקים את החשק לסוכרים ופחמימות? זה בדיוק מה שחברת מיינדטק, סטארט אפ טכנולוגי מתל-אביב, באה לפתור.
חברת מיינדטק פיתחה תהליך טכנולוגי מבוסס NLP ודימיון מודרך שעוזר לאנשים לעקור את ההתמכרות למתוקים ומאפים מהשורש. לא עוד ניסיון כושל לשינוי הרגלים שטחי, אלא טיפול שעובד על החלק התת-מודע במוח.
כמה פעמים קרה לכם שחזרתם הביתה בערב אחרי יום ארוך, התיישבתם על הספה והתחלתם לנשנש בלי שליטה. זה למרות שכל היום ניסיתם לשמור על תזונה נכונה.
ההרגל ההרסני הזה מגיע מהרגלים שיושבים עמוק בתוך תת-המודע במוח. ודווקא בערב, כאשר אנחנו עייפים והחלק המודע של המוח כבר לא יכול להתנגד, החשקים משתוללים והורסים לכם כל סיכוי לשמור על המשקל. הטכנולוגיה של מיינדטק מנתקת את החשקים האלו ויוצרת הרגלים חדשים ובריאים יותר.

התהליך של מיינדטק כולל כמה חלקים.

בשלב הראשון הוא טיפול אישי ואינטימי בחדר טכנולוגי מיוחד שנקרא "הקפסולה", שפותח במשך שבע שנים. החדר נבנה בצורה שמגרה את כל החושים: דורכים יחפים על רצפה מיוחדת, מתיישבים על ספה ייעודית ושמים אוזניות. מתוך הקירות יוצאים גלי סאונד שהופקו במיוחד, שגורמים ליצירת גלי אלפא במוח, מה שמאפשר לחוויה להיות יותר ערנית וחזקה.

בקפסולה צופים בסרטון ועוברים דמיון מודרך עמוק, שנקרא Deep NLP, המבוסס על כלי טיפול מעולם ה-NLP והמיינדפולנס. במהלך התהליך מגיעים לנקודת שיא שבה מקבלים החלטה נחושה להפסיק את ההרגל.

גם בשיטות אחרות כמו דיאטות או טיפולים אחרים, המטרה היא שינוי הרגלים, אבל אלו תהליכים שמבקשים לעשות שינוי דרך החלק המודע במוח, בזמן שההתמכרות מגיעה מהחלק הלא מודע. רק הטיפול הטכנולוגי של מיינדטק עובד על החלק הלא מודע שאף טיפול אחר לא מגיע אליו.

בעצם מטרת הטיפול החד-פעמי הזה הוא לנתק את הכבל במוח שנקרא "פחמימות וסוכרים = טוב". אפשר להגיד שהקידוד החדש שהטיפול יוצר במוח פותר את הדיסוננס הקבוע שיש בין הרצון לאכול נכון לבין התשוקה הלא נשלטת לסוכר.

אנשים שמסיימים את הטיפול יוצאים עם תובנות חדשות לגבי החיים. מגיעים למצב שבו אין להם צורך בסוכר ובפחמימות, ומצליחים לשמור יותר על הבריאות והאסתטיקה.

לנתק את החשק למתוקים ומאפים בעזרת חוש הריח

כדי לשמר את החוויה החיובית הזו, מיינדטק פונים לחוש הריח, החוש היחיד שמאפשר לעקוף את המסננת הלוגית שיש במוח וניגש ישירות אל תת-המודע.

דוגמא לבקבוקון הריח שתקבלו ממיינדטק

דוגמא לבקבוקון הריח שתקבלו ממיינדטק

בנקודת השיא של התהליך, שבה מקבלים את ההחלטה, מופרש ריח מיוחד שפותח במשך כמה שנים. ריח זה יוצר התניה חדשה במוח.כשיוצאים החוצה מהטיפול מקבלים בקבוקון קטן עם הריח מהטיפול. כך, גם אם חוזר במקרה החשק לסוכר, אפשר לשלוף את הבקבוקון ולהריח. בעזרת הריח אנחנו מחזירים את תת-המודע לנקודת השיא שבה קיבלנו את ההחלטה להפסיק עם הסוכר והחשק נעלם.
אז במקום שתלכו ברחוב וריח של מאפיה ישתלט על תת-המודע שלכם ויגרום לכם לנשנש מאפה שאתם לא רוצים, תוכלו לשלוף את הבקבוקון עם הריח המיוחד ולנטרל את החשק לסוכר.

כמו מה שחוותה אילנה סמוגורה, בת 65 מפרדס חנה, שעברה את הטיפול לפני כחודשיים:
"אני סוכרתית מ-2011 וניסיתי הכל כדי לא לאכול סוכר ופחמימות, כי זה הקפיץ לי את המדדים. אבל בכל פעם שנמנעתי הייתי נכנסת לדיכאון והופכת למאוד מצוברחת.
עברתי את הטיפול של מיינדטק וישר הרגשתי שזה עשה לי משהו בתת-מודע. פתאום לא היה לי חשק לסוכר ופחמימות. ואני מאוד אוהבת מתוק ומאפים. אבל הטיפול כאילו מחק את האוטומט של להושיט יד ולקחת מאכלים כאלו.
כשלושה שבועות אחרי הטיפול היה לי קושי אדיר. כבר התחלתי לחשוב אולי לטעום משהו קטן, אבל לא באמת רציתי. אז נזכרתי בבקבוקון עם הריח ושלפתי אותו. תוך 15 דקות החשק פשוט נעלם.
פעם הייתי כל ערב אוכלת ארטיק מגנום שוקולד קטן. כבר חודש וחצי אני בלי זה. אני בנאדם אחר לגמרי."

להשתחרר מסוכר ופחמימות בטיפול חד-פעמי!
השאירו כאן פרטים כדי להחזיר את השליטה לחיים שלכם

ליווי מקיף לשחרור מהתמכרות לסוכר ופחמימות

כשמסיימים את הטיפול החד-פעמי ומנתקים את החשק לסוכר ופחמימות ישירות מתת-המודע, אפשר להמשיך לשלב הבא – אתגר 21 יום של הימנעות מסוכר ופחמימות. רק לאחר שלושה שבועות הגוף מתנקה מההתמכרות הפיזיולוגית וההרגלים החדשים נטמעים.
כדי לסייע בתהליך, מיינדטק קובעים שתי פגישות עם דיאטנית קלינית. הפגישה הראשונה נועדה להרכיב עבורכם תפריט המותאם לצרכים ואורח החיים הייחודי שלכם. כך שגם אם אתם רגילים לאכול בחוץ ולא לבשל, תוכלו לדעת מהן האופציות הנכונות לבחור בהן כדי להשיג את המשקל שתמיד חלמתם עליו.
לאחר שלושה שבועות מתקיימת פגישה נוספת כדי לבדוק שאתם מצליחים להתמיד בהימנעות מסוכר ופחמימות, מצליחים לעמוד ביעדים שלכם ובמידת הצורך מבוצעות התאמות לתהליך. כמו כן, לאורך כל התהליך אנשי הצוות של מיינדטק זמינים עבורכם בטלפון לתמיכה ומענה על שאלות.

בנוסף תצטרפו לרשימת תפוצה שקטה בוואטסאפ, שבה יועברו פעמיים בשבוע  מתכונים וטיפים איך להתמודד עם אתגרים שונים שעלולים לצוץ בדרך.

תגידו שלום ולא להתראות למתוקים ולמאפים - בהתחייבות!

לתהליך האישי והמקיף יש 90% אחוזי הצלחה, ועם אחוזי הצלחה כאלה, מיינדטק לא יוותרו עליך כל כך בקלות – אם הטיפול לא מצליח לנתק את החשק לסוכר ופחמימות בפעם הראשונה, אפשר לעבור טיפול חוזר. למעשה, אתם מוזמנים לחזור לעוד טיפולים בקפסולה, עד שתרגישו שאתם יוצאים מהטיפול אנשים חדשים.

ממש כמו שמספרת גולדי דיגמי, אמא לשלושה מהוד השרון, שעברה את התהליך של מיינדטק:

"שנים נלחמתי במשקל ומגיל 30 אני לוקחת כדורים להורדת כולסטרול וטריגליצרידים. לא קיימת דיאטה אחת שלא ניסיתי, אבל שום דבר לא עבד. עם השנים הגוף השתנה, הבטן, הירכיים. בגדים שהיו לי בארון כבר לא עלו עליי. גם סבלתי מאוד מצרבות. היה חשוב לי גם להמשיך ולתפקד כאמא וסבתא.

נתקלתי במיינדטק ברדיו 91FM ויצרתי קשר. הבטחתי לעצמי שזו הפעם האחרונה שאני מנסה. חששתי מהטיפול אבל הצוות הרגיע אותי. נכנסתי לקפסולה והייתי קשובה מאוד. הגעתי הביתה אחר הצהריים וישר נכנסתי למיטה. התעוררתי בבוקר ויצאתי לעשות הליכה בחוץ. מאז אני אחרת.

בשבוע הראשון עוד השתמשתי בבקבוקון הריח שהחזיר אותי להחלטה שקיבלתי בחדר, אבל עכשיו אני לא צריכה יותר. היו לי שתי שיחות עם דיאטנית שהכינה לי תפריט מותאם ובאמת גיליתי מאכלים חדשים שהייתי זקוקה להם, כי חסר לי סידן. אבל עכשיו יש לי את התפריט בראש.

כבר חודשיים שאני לא נוגעת בפחמימות וסוכרים, למרות שבבית אני כל הזמן מבשלת ואופה לילדים. אני עושה הליכות כל יום, ירדתי כבר 6 ק"ג. גם הבטן ירדה ולא הייתה לי צרבת אפילו פעם אחת. אני מרגישה צעירה, קלילה ויפה. אני כל כך גאה בעצמי. השלב הבא זה להגיע לבטן שטוחה וגם לעשות בדיקת דם ולהיפטר מהכדורים."

בתעשייה שבה כל שבוע צצה דיאטה חדשה, כולנו הפכנו לסקפטים. אבל למרות שאנחנו לא מצפים לניסים ונפלאות, נראה שמיינדטק יצרו תהליך מקיף: גם טיפול טכנולוגי עוצמתי המשחרר מהתמכרות הרסנית לסוכר ופחמימות ויוצר הרגלים חדשים, גם ליווי של תזונאית קלינית וגם תמיכה שוטפת בטלפון ובוואטסאפ.

אל תתפתו לעוד דיאטה זמנית שתגלה לכם מה שאתם כבר יודעים – שאסור לאכול סוכר ופחמימות – אבל לא תיתן לכם הכלים לנתק את החשק עבורם. נסו את התהליך של מיינדטק, התהליך הטכנולוגי לירידה במשקל ע"י ניתוק חשקים לפחמימות וסוכרים ישירות מתת-המודע.

רובנו נמצאים במרחק נגיעה מהגוף שתמיד חלמנו עליו. רק צריך לפנות למיינדטק ולהסכים להתמסר לתהליך. בהצלחה!

להשתחרר מסוכר ופחמימות בטיפול חד-פעמי!
השאירו כאן פרטים כדי להחזיר את השליטה לחיים שלכם

– דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן