"אתם רק תשבו ותתמסרו לתהליך": האם באמת אפשר להיגמל מעישון תוך 90 דקות באמצעות שינוי של תת המודע?

64,320

עם טכנולוגיה חדשנית, אלפי סיפורי הצלחה מרגשים, ואחוזי גמילה מהמרשימים שנתקלנו בהם, היינו חייבים לגלות מה הסיפור מאחורי הסטארט אפ הישראלי "מיינדטק", שטוען שכל מה שצריך כדי להיגמל
מעישון - זה שעה וחצי פנויות

אחד המשפטים הנפוצים ביותר שאנחנו שומעים ממעשנים ותיקים הוא "די כבר, נמאס לי! אבל אני לא מצליח להיפטר מההרגל". ובאמת, עד לא מזמן הסטטיסטיקה לא הייתה מעודדת, בלשון המעטה. מחקרים שונים שנערכו עם השנים מראים כי הסיכוי להיגמל מעישון בצורה עצמאית עומד על כ-3-5% בלבד, בעוד שגם באמצעות מכוני גמילה, קבוצות תמיכה ושיטות אחרות, הוא מטפס עד כ-30-50% לכל היותר.

נראה שמרבית ציבור המעשנים השלים עם אחת משתי גזירות: לוותר על הניסיון ולחיות לנצח לצד הסיגריה, או להמשיך במאבק ולנסות להיגמל, תוך מלחמה בלתי נגמרת בעצמם ובדחף הכמעט בלתי נשלט לעשן.

בשנה האחורה פרצה לחיינו בסערה חברה ישראלית עם הבטחה גדולה: באמצעות השפעה על חלקים מסוימים במוח, אפשר לנטרל לחלוטין את הרצון לעשן באופן מיידי, ולראות תוצאות כבר בתום הטיפול, שאורך 90 דקות בלבד.

אם בתחילת הדרך הגיב ציבור המעשנים בחשדנות מסוימת, היום, קצת יותר משנה לאחר השקת טיפול הגמילה הייחודי, קשה להישאר אדישים. אחוזי ההצלחה הגבוהים והסיפורים המרתקים של המעשנים הותיקים שהצליחו להיגמל מסיגריות כנגד כל הסיכויים, נותנים תחושה שקורה פה משהו בלתי רגיל.

"אף אחד לא הכיר אותי בלי סיגריה ביד"

"כבר שכחתי איך זה מרגיש לעשן", "כל המשפחה והחברים בהלם שזה אשכרה הצליח", "איך לא עשיתי את זה מוקדם יותר?" – אלו רק חלק מהמשפטים ששמענו ממטופלים שנכנסו ויצאו מה"קפסולה" – חדר ייחודי, פרי פיתוח של מייסדי מיינדטק ומה שעומד בליבה של שיטת הגמילה הייחודית של החברה.

הטכנולוגיה המהפכנית שפותחה במיינדטק מצליחה להשאיר גם את הסקפטיים ביותר ללא מילים, במיוחד לאור העובדה ששיטת הגמילה במיינדטק מציגה אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, אפילו אצל מעשנים כבדים שכבר ניסו כל שיטה אחרת.

"אין לי מילים שיעבירו את המסר בצורה חזקה מספיק. כל מי שמכיר אותי לא יודע מי זו יעל בלי סיגריה ביד. זה אולי ישמע כמו קלישאה, אבל בחיי שניסיתי הכל. עברתי כל כך הרבה ניסיונות גמילה במהלך 40 השנים בהן עישנתי, ובאף אחד מהמקומות שהגעתי אליהם לא חוויתי חוויה כזאת עוצמתית" מספרת יעל, שעברה את הטיפול במיינדטק ונגמלה מעישון.

היא מוסיפה: "90 דקות בתוך הקפסולה, החדר הקטן הזה, מול מסך – וזהו. לא רוצה יותר לעשן. אף אחד עדיין לא מאמין, גם לי עדיין קשה לעכל, כי זה מרגיש לא אמיתי. הבת שלי מתקשרת אליי כל ערב לוודא שאני עדיין לא מעשנת. חברותיי הקרובות (שעדיין מעשנות) פשוט בשוק שאני לא נוגעת יותר בסיגריות, אפילו לא כשאנחנו נפגשות. ובצדק – פעם, לפני כל מפגש עם החברות היינו קונות 3-4 חפיסות לכולנו ומסיימות אותן תוך כמה שעות. אני גאה לומר שאני כבר לא שם!".

באפס מאמץ ובלי תופעות לוואי

"זה לא מפתיע שאנשים לא מצליחים להיגמל בעצמם. ניקוטין הוא סם לכל דבר, רק חוקי ונגיש יותר" מסבירה לנו סמדר אשכנזי, מנכ"לית 'מיינדטק'. "הקושי הגדול של מעשנים לשחרר את התלות למרות הרצון להפסיק לעשן, טמון עמוק עמוק בתוך המוח שלנו – זה מה שאנשים צריכים להבין. יש חלק במוח שחייב איזשהו סוויצ' כדי להצליח לשחרר הרגל כל כך חזק, וכאן נכנסת ההשפעה המדהימה של NLP" מדגישה סמדר.

"מה ששונה במיינדטק הוא הדרך בה מתרחש התהליך. אנחנו תמיד אומרים למי שמגיע אלינו: 'אין צורך לעשות שום דבר, רק לרצות להפסיק'. והסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה: 3,500 נגמלים בשנה מספרים על הפסקה מהירה, קלה ונוחה. בלי עלייה במשקל, בלי סבל וייסורים על הדרך, ובאופן מדהים, בלי להילחם בחשק המטורף הזה לסיגריה 24/7".

גם אתם כבר ניסיתם הכל?
זה הזמן להיגמל מסיגריות אחת ולתמיד
עם השיטה שסייעה לאלפי מעשנים להפסיק לעשן תוך 90 דקות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"כבר הייתי עייף מעצמי. נגעלתי מהסיגריות אבל לא הצלחתי לומר להן לא"

רפי, שעבר את הטיפול במיינדטק לפני כחצי שנה, עישן מעל 40 שנה. הוא ניסה גמילה הדרגתית, הפסקה מיידית, כדורים, מדבקות ניקוטין, טיפול קבוצתי, אבל לא הצליח לשבור את הסטטיסטיקה של שיטות הטיפול המוכרות, ובכל פעם מחדש חזר לעשן תוך זמן קצר.

"ברור שניסיתי להפסיק לעשן. בכל דרך. הזמן הכי ארוך שהצלחתי להחזיק מעמד בלי סיגריות היה 3 חודשים. ואז נסעתי לחו"ל עם חברים, ולא עמדתי בפיתוי – הדלקתי סיגריה אחת. ואז עוד אחת. ובקיצור חזרתי לעשן" הוא מספר.
"אפילו ניסיתי לשכנע את עצמי להפסיק מסיבות כלכליות – בכל יום בו הצלחתי לא לעשן, הייתי שם בצד סכום כסף. זה היה נחמד בהתחלה, אבל זה לא החזיק לאורך זמן. למרות שכבר נמאס לי מההרגל הזה ומעצמי, וכעסתי על הסיגריות ועל העולם, פשוט לא הצלחתי להפסיק לעשן".

"הגעתי למיינדטק כשהבריאות שלי החלה להתדרדר והתאשפזתי. חבל שהייתי צריך להגיע לזה, אבל זה היה המצב. החלטתי שאני רוצה את הבריאות שלי בחזרה, וידעתי שאם אני לא אעשה את הצעד הזה בשביל עצמי, אף אחד לא יעשה אותו במקומי. פחדתי לא להיות שם כדי לראות את הנכדים שלי גדלים.

אחרי הטיפול, כשראיתי שעברו כמה חודשים ובאמת לא חזרתי לעשן, החלטתי שוב לשים כסף בקופה כל יום, סתם בשביל הספורט. עד עכשיו חסכתי 4,000 ש"ח בקצת יותר מחודשיים".

"זה כאילו הם נכנסים לך לתוך הראש ועוקרים משם את הרצון לעשן"

"נכנסתי לתוך הקפסולה ופשוט התמסרתי, כמו שביקשו ממני, כי ידעתי שאני באמת רוצה להפסיק לעשן. תוך כדי הטיפול ממש הרגשתי כאילו מישהו נכנס לי לראש ו'מנתק את הכבל מהחשמל'. יצאתי מהטיפול בהרגשה עוצמתית. זה היה תהליך מדהים ומרגש" משתף בשאר, שעבר את הטיפול במיינדטק לפני 3 חודשים, ומאז לא הסתכל לאחור.

"כל פעם שהצלחתי להפסיק לעשן אפילו לתקופה קצרה, הרגשתי איך החיים שלי משתנים לטובה. אבל לצערי בכל פעם מחדש בסוף חזרתי לעשן אפילו יותר, לא משנה כמה התאמצתי וכמה נלחמתי עם עצמי. אבל עם מיינדטק זה הרגיש אחרת, הרבה יותר פשוט: אתה רק צריך לרצות את זה באמת, להגיע לשם, ולתת להם לעשות את השאר. כבר בטלפון, הנציגה אמרה לי 'אם אתה לא באמת רוצה להפסיק, אל תבוא לכאן. אבל אם אתה רוצה, זה המקום בשבילך', וכמה שהיא צדקה".

"מה שטוב בשיטה הזאת זה שאתה לא עובד קשה" מסבירה לנו סמדר. "כל דרך אחרת של גמילה מעישון דורשת מאבק קשה ונשענת בעיקר על כוח הרצון שלנו, לצד לחץ חברתי שנוצר במפגשים הקבוצתיים או מול המשפחה, אבל גם לזה יש גבול מאוד ברור. זו לא ביקורת וזה לא אומר שום דבר רע על המעשנים שמתקשים להיגמל. זה מדע. המוח שלנו בנוי בצורה שמאוד מקשה עליו לשחרר התמכרויות, אבל כשניגשים לזה מהמקום הנכון, זה פשוט קורה".

"התפנה לי כל כך הרבה זמן בחיים בשביל הדברים החשובים באמת"

"אשתי ואני יחד 7 שנים והיא בחיים לא ביקשה ממני להפסיק לעשן, זה עבד כי זו הייתה בחירה שלי. אבל היום היא בעננים מזה שאני כבר לא מעשן, היא הבנאדם הכי מאושר בעולם" מספר רז, עוד מטופל מרוצה שהוציא את הסיגריות מהחיים שלו.
"עד היום אני מקבל כל שבוע SMS ממיינדטק לשאול איך הולך לי ולוודא שלא חזרתי לעשן. זה כיף להרגיש שגם אחרי הטיפול עדיין שומרים עליי ושמישהו נמצא שם בשבילי".

מלבד תמיכה בדמות שיחות טלפון והודעות SMS קבועות מטעם נציגי החברה, במיינדטק גם מבטיחים אחריות לשנה שלמה על הטיפול, במסגרתה תוכלו להגיע לטיפולי "חיזוק" במידת הצורך ללא תוספת תשלום.

איתכם לאורך כל הדרך

מדהים לראות שגם למעשנים הותיקים ביותר, שניסו כבר הכל, יש עוד תקווה – כל מה שצריך זה רצון להפסיק לעשן והתמסרות לתהליך. ואין ספק שמלבד היתרונות הבריאותיים, הפיזיים והחברתיים, תחושת הניצחון והידיעה שאפשר להתגבר על ההרגל וההתמכרות ולשחרר אותם מחיינו וחיי הסובבים אותנו, היא כנראה הפרס הגדול ביותר בתהליך.

"אני מבלה הרבה יותר זמן עם המשפחה שלי היום. אני רואה את הילדים שלי הרבה יותר, הבת הקטנה שלי מקבלת הרבה יותר זמן איכות עם אבא שלה. מעבר לזה אני גם עצמאי, ככה שזמן זה כסף בשבילי. מאז שאני לא מעשן אני מספיק הרבה יותר, פתאום יש לי הרבה יותר כסף בחשבון כי יש לי הרבה יותר אנרגיות וחשק לעבוד, וגם כי אני חוסך מלא כסף על סיגריות" בשאר מסכם.

גם אתם כבר ניסיתם הכל?
זה הזמן להיגמל מסיגריות אחת ולתמיד
עם השיטה שסייעה לאלפי מעשנים להפסיק לעשן תוך 90 דקות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן