MRI והמירוץ נגד השעון: אתם כבר לא צריכים להמתין חודשים לבדיקה שיכולה להציל את החיים שלכם

29,871
בדיקת MRI

היעילות והבטיחות הגבוהה של בדיקת ה-MRI הופכים אותה מצד אחד לבדיקה מצילת חיים, אך מצד שני מעלים את הביקוש שלה ורבים נאלצים להמתין לה במשך שבועות ואפילו חודשים, תוך סיכון של ממש לבריאותם. חברה ישראלית פועלת לשינוי המציאות העגומה ומסייעת לחולים לקבל במהירות את האבחון והטיפול המגיעים להם, שבמקרים רבים מצילים חיים

כאבים כרוניים ומתמשכים, מחלות ממארות, פגיעה באיברים הפנימיים ונזק גופני בלתי הפיך הם רק חלק מהסבל שנחסך מאינספור אנשים בעולם בזכות השימוש בטכנולוגיית ה-MRI.

התוצאות המדויקות והתמונה החדה שהיא מספקת, מסייעים מדי יום לרופאים בכל העולם לעלות על בעיות רפואיות חמורות וכך למנוע החמרת גידולים, התפשטות סרטן, כאבי תופת כתוצאה מבעיות בעצמות, מחלות פנימיות קשות, בעיות בכלי הדם וסיכונים לעוברים ברחם.

הבדיקה אינה כוללת חשיפה לקרינת רנטגן, מה שהופך אותה בטוחה לחלוטין וניתן לבצעה פעמים רבות ללא סכנה.

הדיוק והרגישות הגבוהים של הבדיקה, לצד הפוטנציאל האבחוני והתוצאה המהירה שלה, הופכים אותה ליעילה ומבוקשת מאוד. עם זאת, בדיוק מאותן הסיבות, הביקוש לבדיקות MRI גבוה ונבדקים רבים נאלצים להמתין לתורם במשך שבועות ואפילו חודשים.

ועבור אנשים רבים ההמתנה הזו עולה ביוקר, לא רק בכאבים, אלא בגילוי מאוחר של מחלות שהיו יכולות להימנע, סיבוכים בריאותיים, והחמרת מצבים רפואיים מסכני חיים.

MRI – הרבה מעבר לבדיקה 

כל רופא שתשאלו יספר לכם על חשיבותה של הסריקה, ועל כך שבמקרים מסוימים היא יכולה למנוע תופעות קשות באמצעות גילוי בזמן ולחסוך מהמטופלים ומשפחותיהם עוגמת נפש רבה.

אם היא מתבצעת בזמן, הבדיקה מסוגלת לזהות בדיוק רב גידולים סרטניים מסכני חיים עוד בשלבים המוקדמים שלהם, ולחסוך ממטופלים נזק לאיברים הפנימיים של הגוף – החל ממחלות שונות של עמוד השדרה והמפרקים, פגיעות מוח, הרחבה או חסימת כלי דם ומחלות או פגיעות באיברים פנימיים, דרך זיהוי וגילוי מוקדם של סוגי סרטן, ביניהם השד, בלוטות הלימפה והערמונית, ועד גילוי של בעיות בעובר, ברחם ובשחלות – תופעות שאבחנה מוקדמת שלהן יכולה לחסוך שנים של סבל וכמובן להציל חיים.

בזכות בדיקת ה-MRI מחלות רבות מתגלות בשלבים המוקדמים שלהן וכתוצאה מכך רבים יותר מחלימים ואף מצליחים למנוע את התפתחות המחלה. לעומת זאת, ככל שהאבחון מתעכב, כך יורדים שיעורי הריפוי.

אל תבזבזו זמן יקר! קבעו תור פרטי מציל חיים באזור מגוריכם תוך 72 שעות מהיום לכל היותר. שלחו לנו פרטים ונחזור אליכם:

"התור המהיר ל-MRI הציל את חיי" 

יעל, שהחלימה ממחלה קשה, מספרת: "לפעמים החיים מזמנים לנו קשיים ואתגרים בדרך, כאלו שאי אפשר להתמודד איתם לבד. אין מילים שיוכלו לתאר את החשיבות של עזרה ברגעים הקשים והכואבים האלו".

בשל כאבים בבטן התחתונה, הרופא המטפל שלה הפנה אותה לבדיקת MRI. כשפנתה למוקד של קופת החולים שלה לקביעת הבדיקה, גילתה יעל לתדהמתה שהתור הקרוב ביותר הוא רק בעוד שלושה שבועות.

"חוסר האונים והפחד מפני תוצאות הבדיקה לא משאיר אנרגיות לדאוג למועד התור או להתעסק בטלפונים ובירורים" היא מוסיפה "אבל אז שמעתי ממכר לעבודה על שירות שמקצר את ההמתנה לתורים לבדיקות בכל מיני מכונים בארץ".

אחרי חיפוש קצר באינטרנט היא גילתה את MEDASSIST – מוקד הפועל 24/7, מאויש ע"י נציגים מיומנים שמסייעים לחולים לקבל תורים פרטיים למגוון בדיקות חיוניות. לחברה ניסיון ועבודה של שנים מול כל המכונים, בתי החולים ונותני השירות הטובים בארץ, כך שהנציגים יודעים בדיוק איפה ומתי ישנם תורים פנויים.

"בהתחלה היססתי כי מדובר בתור פרטי, אבל החלטתי שהבריאות שלי חשובה יותר מהכל ושאין סיכוי שאני מחכה כל כך הרבה זמן להיבדק. השארתי פרטים באתר ונציג חזר אליי תוך 20 דקות. חצי שעה לאחר שניתקנו כבר קיבלתי שיחה נוספת, בה בישרו לי שהתור שלי נקבע למחרת בבוקר.

בדיעבד הסתבר שאם הייתי מחכה שלושה שבועות לאבחנה שלי, זה כנראה היה עולה לי ביוקר.

אני לא רוצה בכלל לחשוב מה היה קורה אם לא היינו משיגים את הבדיקה המהירה, אבל למזלי, אני לא צריכה"

מהיום אתם כבר לא צריכים לחכות שבועות ארוכים לבדיקה

חברת MEDASSIST הוקמה מתוך הצורך של מטופלים בארץ לקבל שירותים רפואיים בפרק זמן קצר והגיוני, ולחסוך מעצמם את ההמתנה המתישה לתורים לבדיקות רפואיות, לפענוח התוצאות, וכנגזרת מכך – לקבל הטיפול הרפואי לו הם זקוקים.

תהליך העבודה מול החברה פשוט: המטופל שולח הודעה או מתקשר, מתאר את הצורך הרפואי שלו ונציג דואג לקבוע לו תור במכון הקרוב ביותר לביתו תוך 72 שעות מקסימום מרגע הפניה, ברוב המקרים אף פחות.

החברה דואגת בנוסף לבדיקות במכונים הטובים ביותר בארץ, כמו גם בדיקות מעבדה, פענוח מיידי של התוצאות, וייעוץ מול המומחים המובילים בתחום. כמו כן, אם ברשותכם ביטוח בריאות פרטי, תקבלו גם ייעוץ וסיוע בקבלת החזר כספי מול חברת הביטוח.

העיקר הבריאות

מתוך מודעות לחשיבותה של הבדיקה ועל-מנת לאפשר לחולים קבלת מענה רפואי מהיר, המוקד המקצועי של החברה זמין בכל שעות היממה ומאויש ע"י נציגים מיומנים שמספקים ליווי צמוד ויחס אישי לכל מי שזקוק להם. 

כך שאם הרופא המליץ לכם על בדיקת MRI מכל סיבה שהיא, אל תהססו ואל תקחו סיכונים מיותרים – יתכן והאבחון יציל את חייכם.

אל תתפשרו על הבריאות שלכם - בצעו את הבדיקה במועד הקרוב ביותר שניתן, כדי שתוכלו במידת הצורך להתחיל מיד בקבלת טיפול מציל חיים.

אל תבזבזו זמן יקר! קבעו תור פרטי מציל חיים באזור מגוריכם תוך 72 שעות מהיום לכל היותר. שלחו לנו פרטים ונחזור אליכם:

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן