[בלעדי] הדור החדש של מוצרי הפרוביוטיקה כבר כאן, והוא משנה את חייהם של אלפי ישראלים מקצה לקצה

20,518

עם הרכב חומרים חדש וחכם יותר וטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך, מוצרי הפרוביוטיקה של העתיד הולכים לשנות את כל מה שידענו על בעיות בטן ועיכול

פרוביוטיקה. כולנו מכירים אותה או לפחות שמענו את המונח מתישהו.
רבים מאיתנו שחוו בעיות עיכול בעקבות שימוש באנטיביוטיקה, ובעיקר אלו מבינינו שסובלים ממצבים כרוניים המשפיעים של העיכול דוגמת מעי רגיז, מחלות מעיים דלקתיות כמו קוליטיס וקרוהן, בעלי מערכת חיסונית לקויה שנוטים "לתפוס" נגיפים לעיתים קרובות, או אפילו פשוט אנשים שנמצאים במצב של מתח רב, חרדה מתמשכת או דיכאון, צרכו פרוביוטיקה לפחות פעם אחת בחייהם.

מוצרי פרוביוטיקה היו בעבר נחלתם של מומחים לרפואה משלימה ושל הדוגלים בטיפולים אלטרנטיביים, והיום הפכו לכלי טיפולי המומלץ לא אחת על ידי הרפואה הקונבנציונאלית ורופאי משפחה.

פרוביוטיקה, או במילים פשוטות, אותם תוספי תזונה שתפקידם לשפר את תפקודה הטבעי של אוכלוסיית החיידקים במעיים שלנו, נמצאים איתנו כבר כמה עשרות שנים. הם הוכחו במחקרים רבים ביכולתם לעזור למגוון רחב של אנשים הסובלים מבעיות וכאבים הקשורים למערכת העיכול.
ועם זאת, מוצרי הפרוביוטיקה השונים נשארו די זהים לאורך כל השנים: אותו הרכב של חיידקים טובים, אותה כמות של חיידקים טובים, אותו מנגנון פשוט של פירוק הכמוסות.

עד עכשיו.

בחודשים האחרונים התרחשה מהפכה של ממש בתחום הפרוביוטיקה בישראל. בשקט בשקט, החלו להיכנס אל השוק הישראלי המוצרים החדשים בתחום, אשר עושים שימוש טכנולוגיות ותפיסות חדשות שנמצאות בחזית המחקר המדעי.

בואו להכיר את מוצרי הפרוביוטיקה החדשניים ביותר!
מלאו את הפרטים בטופס המצורף

הכוח הוא במספרים: עוד זנים ועוד הרבה מאד חיידקים טובים

עד היום, מוצרי הפרוביוטיקה השונים הכילו כמות מירבית של 2-3 זנים של חיידקים טובים. כמו כן, הכמות המירבית של חיידקים פר מוצר עמדה על מיליארדים בודדים, שזה אמנם נשמע הרבה, אבל מדובר בכמות ממוצעת. 
וכך, יכולות המוצר הגיעו למיצוי מסוים. לכן, היה צורך להמשיך ולפתח את המוצר ואת היכולות הפוטנציאליות שלו.

"אם במוצר פרוביוטיקה רגיל יש מעט זנים של חיידקים טובים ועד 10 מיליארד חיידקים, במוצרים החדשים יש כבר 10 זנים וכמויות של 30 מיליארד חיידקים טובים" אומרים לנו בחברת The123, החברה הידועה המתמחה במוצרי פרוביוטיקה מהדור החדש ומשווקת אותם בארץ.

"אנשים רבים שמו לב שמוצרי הפרוביוטיקה שהיו זמינים עד עכשיו לא התקדמו בהתאם להתפתחויות בפיתוח האנטיביוטיקה ובתרופות אחרות, שהופכות חזקות ואגרסיביות יותר עם השנים. שימוש בתרופות אלו מחייב שיקום טוב יותר של אוכלוסיית החיידקים הטובים בגוף שלנו שהם הנפגעים הראשונים במערכה. ככה הבנו שיש צורך במוצר חדש שימשיך לענות על הדרישות המשתנות של הקהל שמשתמש במוצרי פרוביוטיקה" הם מספרים.

הפיתוחים החדשים: FOS ומנגנון שחרור מושהה

כמובן, לא מדובר בחידוש היחיד. באמצעות תוספות טבעיות להרכב הפרוביוטיקה, החיידקים הטובים זוכים לתוספת למצע האוכל שעליו הם חיים וזה עוזר להם לפעול טוב יותר.

"מדובר באחד הפיתוחים הגאוניים ביותר בתחום והוא נקרא FOS בראשי תיבות" מספרים לנו בחברת The123. "מדובר בסוכרים טבעיים, שקיימים בצמחים וירקות רבים כמו שום, בצל, כרישה, ארטישוק ירושלמי ואספרגוס. בנוסף, היא משמשת במשך שנים רבות כממתיק טבעי ובריא יותר מסוכר מעובד."

ולמה פתאום החלו להוסיף אותו למוצרי פרוביוטיקה חדשים?

"עם השימוש שעשו בו בתעשיית המזון, פתאום שמו לב וגילו שאנשים חוו הקלה בתסמיני של כאבי בטן ובעיות מעיים. חקרו את העניין וגילו שלאותו FOS יש השפעה מיטיבה על החיידקים של מערכת העיכול. התוספת הזאת בעצם נותנת להם משהו לאכול והם משגשגים. ברגע שהם משגשגים הם עובדים טוב יותר ואנחנו מרוויחים מזה."

אז זה אומר שאנחנו צורכים גם עוד סוכר יחד איתם?

"בדיוק להיפך! הסוכרים שב-FOS מועטים בקלוריות ולא מעלים את כמות הסוכר בדם, כך שהם בטוחים לשימוש גם למי שמקפיד על הרמות הסוכר שלו. למעשה, אותו FOS עובר כמו שהוא ישירות לחיידקים הטובים במעיים שלנו, כי אנחנו לא יודעים לפרק אותו. וכיוון שהוא מכיל גם סיבים, על הדרך אנחנו זוכים לעיכול טוב יותר מזוית נוספת".

החידוש השני הוא מנגנון שחרור מושהה. מה זה אומר בדיוק?

"זה הגיע אלינו מעולם התרופות, וזה חכם ביותר. המנגנון הזה גורם לכך שהחיידקים הטובים ישתחררו אל הגוף באופן איטי ולא בבת אחת. כך הגוף יפרק את הפרוביוטיקה לאורך זמן, ולא הכל ישתחרר בבת אחת לגוף שלנו. המנגנון הזה מאפשר בעצם לשלוט בצורה טובה על ריכוז החומרים בגוף לאורך זמן רב יותר. כך נשמר ריכוז קבוע של החיידקים הטובים בגוף לאורך כל היום וההרגשה הטובה נשמרת.

בנוסף, החיידקים הטובים בפרוביוטיקה ארוזים בצורה שנקראית microencapsulation, שמטרתה גם להגן על החיידקים מפני זיהום חיצוני לפני שהם נכנסים לגוף. כשהם בתוך הגוף, האריזה המיוחדת מבטיחה את ההגעה שלהם היעד בבטחה, בלי ש-"יחוסלו" בזמן המעבר בקיבה שלנו. "

ואפילו יותר מכך, חברת The123 מספרת שהכמות הקבועה של הריכוז היא אפילו לא החלק הטוב ביותר במנגנון הזה: "השחרור המושהה מאפשר לנוטלים את הפרוביוטיקה לקחת את המנה המומלצת פעם אחת ביום בלבד. אין צורך לזכור לקחת אותה עם כל ארוחה, אין צורך לשים אותה בתיק ולהתרוצץ עם הקופסה לכל מקום. פשוט לקחת פעם ביום עם איזו ארוחה שרוצים, ולהמשיך לאכול ולהנות בראש שקט."

באמת שינוי לטובה. ליהנות מהיתרונות של הפרוביוטיקה בלי להרגיש שקיבלנו עוד מטלה לזכור.

"זה מדהים! גם לתת לאנשים איכות חיים מבחינת ההרגשה, וגם באמת להוריד מהם את הצורך בעוד מטלה שהם חייבים לזכור לעשות. איכות חיים של ממש."

 

"אני פחות עייפה, ההרגשה הכללית השתפרה, ואפילו התיאבון חזר"

רצינו לשמוע קצת על החוויות של אנשים שנטלו את הפרוביוטיקה, ודרך חברת The123 הגענו לאנשים רבים שכבר הרוויחו מהשיפורים האדירים בתחום.

אחת מהן היא הדר שסבלה שנים מנפיחויות קשות בבטן, שהופיעו יחד עם קשיים בעיכול ועצירות. "לא היה לי רגע שקט, כל הזמן הייתה לי בעיה אחרת. כל המצב הזה הקשה עליי לישון כמו שצריך, לא היה לי תיאבון, אז לא אכלתי מספיק ואז גם הייתי עוד יותר עייפה בנוסף לכל. פשוט סיוט". היא מספרת.

היא טופלה באנטיביוטיקה תוך כדי, מה שכנראה השפיע עוד יותר לרעה על המצב כולו. אל הפרוביוטיקה הגיעה בעקבות המלצה של חברה שסבלה מבעיות דומות: "טופלתי בפרוביוטיקה בעבר ולא הרגשתי שיפור כ"כ, ואז חברה שלי סיפרה שיש סוג חדש שאמור להיות הרבה יותר יעיל וההקלה מגיעה מהר יחסית. היא אמרה שזה עזר לה ורוב התסמינים נעלמו, או שהחומרה שלהם פחתה באופן משמעותי. כנראה שהייתי צריכה משהו חזק יותר מהפרוביוטיקה הרגילה" היא צוחקת.

ספרי לנו קצת על התהליך כולו, מרגע קבלת הפרוביוטיקה ועד השיפור בהרגשה.

"קיבלתי הביתה במשלוח את הערכה כולה, שמספיקה לשנה שלמה, ככה שלא הייתי צריכה לצאת כל פעם ולרכוש עוד אספקה להמשך הטיפול. הערכה כללה גם את הפרוביוטיקה, שזה החיידקים עצמם וגם תוספים נוספים כמו זרעי שומר שומר שידועים בתמיכה שלהם במערכת העיכול." היא מתארת.

"ואז תוך כמה שבועות התחלתי להרגיש הקלה ושיפור אמיתי" היא משתפת בהתרגשות. "כאילו כל הבעיות לא היו בכלל. הרגשתי יותר חיונית, יותר קלילה, לא נפוחה. התיאבון חזר לי, הצלחתי לישון בלילה כמו שצריך. איכות החיים שלי חזרה. והשילוב של הפרוביוטיקה עם התוספים המשלימים האיץ את כל התהליך".

ועכשיו איך את מרגישה?

"עכשיו אני אחרי השנה שבה השתמשתי בפרוביוטיקה, וההרגשה מצוינת. אני לא סובלת מתסמינים יותר. אני הרבה פחות עייפה והרבה יותר חיונית. הדבר הזה פשוט שיפר לי את החיים".

הפרוביוטיקה של העתיד כבר כאן

מסתמן שהדור החדש של מוצרי הפרוביוטיקה עומד לשנות את הגישה לבעיות בטן וקשיים בעיכול. פרוביוטיקה המשלבת את כל המרכיבים הללו, יחד עם טכנולוגיה חכמה ופורצת גבולות הוכחה כמסייעת לאנשים הסובלים מכאבי בטן, קשיים בעיכול ובעיות נוספות.

בואו להכיר את מוצרי הפרוביוטיקה החדשניים ביותר!
מלאו את הפרטים בטופס המצורף

האתר מנגיש מידע המבוסס על מחקרים שונים אינו מתייחס למוצר ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. בהתאם לנהלי משרד הבריאות, ניתן על פי חוק לייחס סגולות ריפוי רק לתרופות, וזאת בהתאם לתנאי הרישום שנקבעו ולאחר הוכחת יעילות, בטיחות ואיכות. למען הסר ספק, תוספי התזונה של The123 אינם תרופה ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן