שוב יש קשיים בעיכול? – אל תפספסו את הפרוביוטיקה החדשה והייחודית שאתם חייבים איתכם בתיק. מה כ"כ מיוחד בה? יצאנו לבדוק

63,633

חברה ישראלית מובילה את הדור החדש של מוצרי הפרוביוטיקה עם טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך והרכב חומרים משופר שמשנה את כל מה שידענו על חיידקים טובים ומערכת העיכול עד כה

שוב זה תוקף אתכם? זה אף פעם לא צפוי ותמיד ברגע הכי לא נוח ומתאים. לכמה זמן זה יימשך? האם זה יעבור בעוד כמה דקות ואשכח מזה או שצריך לשנות תכניות?

הפרוביוטיקה היא כבר חלק מהחיים של אנשים רבים. אותם תוספי תזונה עשירים בחיידקים טובים נמצאים איתנו כבר עשרות שנים, ומסייעים להקל על תסמינים מגוונים בחיי היום יום של כולנו.
למשל, כל מי שחווה בעיות עיכול בעקבות שימוש באנטיביוטיקה, וכל מי שסובל ממצבים מתמשכים שמשפיעים על העיכול צרך פרוביוטיקה לפחות פעם בחיים.

בנוסף, כל מי שיש לו מערכת חיסונית ש-"תופסת" נגיפים לעיתים קרובות, או אפילו פשוט אנשים שנמצאים במצב של מתח רב, חרדה מתמשכת או דיכאון, קיבלו המלצה לצרוך פרוביוטיקה כדי להקל על התסמינים שלהם.

הפרוביוטיקה הוכחה כיעילה במחקרים רבים שהראו שהיא מסוגלת להקל על מגוון רחב של אנשים הסובלים מבעיות וכאבים הקשורים למערכת העיכול.
ועדיין, מוצרי הפרוביוטיקה השונים נשארו די זהים לאורך כל השנים: אותו הרכב של חיידקים טובים, אותה כמות של חיידקים טובים, אותו מנגנון פשוט של פירוק הכמוסות.

עד עכשיו.

בחודשים האחרונים התרחשה מהפכה של ממש בתחום הפרוביוטיקה בישראל. בשקט בשקט, החלו להיכנס אל השוק הישראלי המוצרים החדשים בתחום, שעושים שימוש בטכנולוגיות ותפיסות חדשות שמשנות את כל מה שידענו עד עכשיו על פרוביוטיקה.

בואו להכיר את מוצרי הפרוביוטיקה החדשניים ביותר!
מלאו את הפרטים בטופס המצורף

הכוח הוא במספרים: עוד זנים ועוד הרבה מאד חיידקים טובים

עד היום, הפרוביוטיקה הכילה בממוצע 2-3 זנים של חיידקים טובים והכמות המירבית של חיידקים הייתה כמה מיליארדים, שזה אמנם נשמע הרבה, אבל מדובר סך הכל בכמות ממוצעת.

וככה, היכולות של הפרוביוטיקה מגיעות למיצוי מסוים. לכן, היה צורך להמשיך ולפתח את הפרוביוטיקה ואת היכולות האפשריות שלה.

"אם בפרוביוטיקה רגילה יש מעט זנים של חיידקים טובים ועד 10 מיליארד חיידקים, במוצרים החדשים יש כבר 10 זנים וכמויות של 30 מיליארד חיידקים טובים" אומרים לנו בחברת The123, החברה הידועה המתמחה במוצרי פרוביוטיקה מהדור החדש ומשווקת אותם בארץ.

"אנשים רבים שמו לב שהפרוביוטיקה שהייתה קיימת עד היום לא התקדמה בהתאם להתפתחויות בפיתוח האנטיביוטיקה ובתרופות אחרות, שהופכות חזקות ואגרסיביות יותר עם השנים. שימוש בתרופות כאלו מחייב שיקום טוב יותר של אוכלוסיית החיידקים הטובים בגוף שלנו, שהם הראשונים להיפגע בכל פעם שאנחנו נוטלים אנטיביוטיקה. ככה הבנו שיש צורך במוצר חדש שימשיך לענות על הדרישות החדשות של כל מי שמשתמש בפרוביוטיקה" הם מספרים.

הפיתוחים החדשים: FOS ומנגנון שחרור מושהה

כמובן, לא מדובר בחידוש היחיד. באמצעות תוספות טבעיות להרכב הפרוביוטיקה, החיידקים הטובים זוכים לחיזוק נוסף שעוזר להם לפעול טוב יותר.

"מדובר באחד הפיתוחים הגאוניים ביותר בתחום והוא נקרא FOS בראשי תיבות" מספרים לנו בחברת The123. "אלו סוכרים טבעיים, שקיימים בצמחים וירקות רבים כמו שום, בצל, כרישה, ארטישוק ירושלמי ואספרגוס. הסוכרים האלו בעצם עוזרים לחיידקים לפעול טוב יותר."

ולמה פתאום החלו להוסיף אותו למוצרי פרוביוטיקה חדשים?

"השתמשו בסוכרים האלה במשך עשרות שנים בתעשיית המזון, ופתאום שמו לב וגילו שאנשים חוו הקלה בתסמיני של כאבי בטן ובעיות מעיים. חקרו את העניין וגילו שלאותם סוכרים יש השפעה חיובית על החיידקים של מערכת העיכול. התוספת הזאת בעצם נותנת להם משהו לאכול והם משגשגים. ברגע שהם משגשגים הם עובדים טוב יותר ואנחנו מרוויחים מזה."

אז זה אומר שאנחנו צורכים גם עוד סוכר יחד איתם?

"בדיוק להיפך! הסוכרים הטבעיים האלה מכילים מעט קלוריות ולא מעלים את כמות הסוכר בדם, כך שהם בטוחים לשימוש גם למי שמקפיד על רמות הסוכר שלו. הסוכרים עוברים כמו שהם ישירות לחיידקים הטובים במעיים שלנו, כי אנחנו לא יודעים לפרק אותם. בנוסף, הסוכרים האלו מכילים גם סיבים, וככה על הדרך אנחנו זוכים לעיכול טוב יותר מזווית נוספת".

החידוש השני הוא מנגנון שחרור מושהה. מה זה אומר בדיוק?

"זה הגיע אלינו מעולם התרופות, וזה חכם ביותר. המנגנון הזה גורם לכך שהחיידקים הטובים ישתחררו אל הגוף באופן איטי ולא בבת אחת. הגוף יפרק את הפרוביוטיקה לאורך זמן, ולא הכל ישתחרר בבת אחת לגוף שלנו. ככה בעצם אפשר לשלוט בצורה טובה על ריכוז החומרים בגוף לאורך זמן רב יותר. הריכוז של החיידקים הטובים בגוף נשאר קבוע לאורך כל היום וההרגשה הטובה נשמרת.

בנוסף, החיידקים הטובים בפרוביוטיקה מצויידים בטכנולוגיית ציפוי ייחודית שמטרתה להגן על החיידקים עוד לפני שהם נכנסים לגוף. כשהם כבר בתוך הגוף, המעטפת המיוחדת מבטיחה את ההגעה שלהם ליעד בבטחה, מבלי ש-'יחוסלו' בזמן המעבר בקיבה שלנו."

ואפילו יותר מכך, חברת The123 מספרת שהכמות הקבועה של הריכוז היא אפילו לא החלק הטוב ביותר במנגנון הזה: "השחרור המושהה מאפשר לכל מי שלוקח פרוביוטיקה לקחת את המנה המומלצת פעם אחת ביום בלבד. אין צורך לזכור לקחת אותה עם כל ארוחה, אין צורך לשים אותה בתיק ולהתרוצץ עם הקופסה לכל מקום. פשוט לקחת פעם ביום עם איזו ארוחה שרוצים, ולהמשיך לאכול ולהנות בראש שקט."

באמת שינוי לטובה. ליהנות מהיתרונות של הפרוביוטיקה בלי להרגיש שקיבלנו עוד מטלה לזכור.

"זה מדהים! גם לתת לאנשים איכות חיים מבחינת ההרגשה, וגם באמת להוריד מהם את הצורך בעוד מטלה שהם חייבים לזכור לעשות. איכות חיים!" 

"אני פחות עייפה, ההרגשה הכללית השתפרה, ואפילו התיאבון חזר"

רצינו לשמוע קצת על החוויות של אנשים שנטלו את הפרוביוטיקה, ודרך חברת The123 הגענו לאנשים רבים שכבר הרוויחו מהשיפורים האדירים בתחום.

אחת מהן היא הדר שסבלה שנים מנפיחויות קשות בבטן, שהופיעו יחד עם קשיים בעיכול ועצירות. "לא היה לי רגע שקט, כל הזמן הייתה לי בעיה אחרת. כל המצב הזה הקשה עליי לישון כמו שצריך, לא היה לי תיאבון, אז לא אכלתי מספיק ואז גם הייתי עוד יותר עייפה בנוסף לכל. פשוט סיוט" היא מספרת.

היא טופלה באנטיביוטיקה תוך כדי, מה שכנראה השפיע עוד יותר לרעה על המצב כולו. אל הפרוביוטיקה הגיעה בעקבות המלצה של חברה שסבלה מבעיות דומות: "השתמשתי בפרוביוטיקה בעבר ולא הרגשתי שיפור כל כך, ואז חברה שלי סיפרה שיש סוג חדש שאמור להיות הרבה יותר יעיל וההקלה מגיעה מהר יחסית. היא אמרה שזה עזר לה ורוב התסמינים נעלמו, או שהחומרה שלהם פחתה באופן משמעותי. כנראה שהייתי צריכה משהו חזק יותר מהפרוביוטיקה הרגילה" היא צוחקת.

ספרי לנו קצת על התהליך כולו, מאז שהתחלת לקחת את הפרוביוטיקה ועד השיפור בהרגשה.

"קיבלתי הביתה במשלוח את כל הערכה, שמספיקה לשנה שלמה, ככה שלא הייתי צריכה לצאת כל פעם ולקנות עוד בקבוק להמשך הטיפול. הערכה כללה גם את הפרוביוטיקה, שזה החיידקים עצמם, וגם תוספים נוספים כמו זרעי שומר שידועים בתמיכה שלהם במערכת העיכול." היא מתארת.

"ואז תוך כמה שבועות התחלתי להרגיש הקלה ושיפור אמיתי" היא משתפת בהתרגשות. "כאילו כל הבעיות לא היו בכלל. הרגשתי יותר חיונית, יותר קלילה, לא נפוחה. התיאבון חזר לי, הצלחתי לישון בלילה כמו שצריך. איכות החיים שלי חזרה. והשילוב של הפרוביוטיקה עם התוספים המשלימים האיץ את כל התהליך".

ועכשיו איך את מרגישה?

"עכשיו אני אחרי השנה שבה השתמשתי בפרוביוטיקה, וההרגשה מצוינת. אני לא סובלת מתסמינים יותר. אני הרבה פחות עייפה והרבה יותר חיונית. הדבר הזה פשוט שיפר לי את החיים". 

הפרוביוטיקה של העתיד כבר כאן

כל הסימנים מצביעים על כך שהדור החדש של הפרוביוטיקה עומד לשנות את הגישה לבעיות בטן וקשיים בעיכול.

אז אם כבר אתם נוטלים פרוביוטיקה או מבינים שהגיע הזמן להתחיל,
אל תפספסו את מוצרי הפרוביוטיקה החדשניים ביותר!
מלאו את הפרטים בטופס המצורף

האתר מנגיש מידע המבוסס על מחקרים שונים אינו מתייחס למוצר ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. בהתאם לנהלי משרד הבריאות, ניתן על פי חוק לייחס סגולות ריפוי רק לתרופות, וזאת בהתאם לתנאי הרישום שנקבעו ולאחר הוכחת יעילות, בטיחות ואיכות. למען הסר ספק, תוספי התזונה של The123 אינם תרופה ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן