חשיפה בלעדית: טכנולוגיה ישראלית חדשה גומלת אנשים מסיגריות – תוך 90 דקות בלבד!

385,932
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
Stop smoking

חברת סטארטאפ מתל-אביב, פיתחה תהליך תת-מודע פורץ דרך, שמעלים לתמיד את הצורך בסיגריות (מבלי לעלות במשקל), תוך פחות משעתיים. יצאנו לגלות האם ההבטחה נכונה ואיך זה בדיוק עובד.

תארו לכם שאתם נכנסים למסדרון, ומאותו רגע הכל מרגיש ונראה שונה:
הסאונד, הריח, אפילו המגע של כפות הרגליים ברצפה. אתם ממשיכים לצעוד ונכנסים לתוך חדר מיוחד שמשלב בתוכו טכנולוגיית דמיון מודרך עם אלמנטים נוספים שמפעילים את החושים שלכם וכל זאת במטרה אחת – שתוכלו לשבור אחת ולתמיד ההרגלים שהורסים לכם את החיים.
לחדר המיוחד הזה קוראים "הקפסולה", והוא נמצא כאן בארץ.

הוא ממוקם במשרדי סטארטאפ ישראלי חדש, ששם לעצמו מטרה שאפתנית: לשחרר ישראלים מעישון סיגריות.
בשביל להצליח במשימה המאתגרת הזו, החדר הזה מכיל טכנולוגיה חדשנית לגמילה מעישון המשלבת תהליכי NLP ומיינדפולנס. 

התוצאות עד כה מפתיעות. מסתבר שאותה ״קפסולה״ גומלת 90% מכל האנשים שנכנסים אליה – לתמיד. והיא עושה זאת מבלי לייצר תופעות לוואי כגון עלייה במשקל, עצבנות או תסמיני גמילה מוכרים אחרים.  יצאנו לבדוק כיצד הטכנולוגיה המסקרנת הזו עובדת בשטח.

מי עוד רוצה להפסיק לעשן - אבל לא חושב שהוא יכול?

רוצה להפסיק לעשן? מי לא.
לפי סקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כ-20% מהמעשנים מנסים ממש ברגע זה להפסיק לעשן.

בכל זאת, לוותר על סיגריות זה לא קל. עישון הוא כנראה אחד ההרגלים הקשים ביותר לשבור, לא משנה כמה נואשים המעשנים להפסיק. זה לא מפתיע כשמבינים שניקוטין, החומר הפעיל בסיגריות, נמצא ברשימת 20 הסמים הממכרים ביותר, לצד הרואין, אלכוהול וקוקאין. לאחרונה מתפשטת השמועה על חברה ישראלית פורצת דרך, המבטיחה לגרום לך להפסיק לעשן, תוך שעה וחצי בלבד.

ובאמת הגיע הזמן. לא צריך לספר לך על הסיכון המוגבר למחלות לב, סרטן, מחלות נשימה, פגיעה במראה העור ובכושר הגופני. כי כולם יודעים שעישון סיגריות מזיק לגוף ולנפש.

ולמרות השפעות חברתית נלוות כמו תחושת כישלון, מחשבות על מוות, תחושת כבדות ועייפות שמעיקות על אינטראקציה חברתית ועל התקדמות בקריירה, רבים מהמעשנים פשוט לא יכולים להפסיק.

אפילו ירידה בתפקוד המיני שמובילה לפעמים לקשיים בזוגיות, לא עוזרת למעשנים לקבל החלטה להיגמל.

למה כל כך קשה להפסיק לעשן?

נראה שיש היום יותר שיטות מאי-פעם להיגמל מסיגריות. מרבית המעשנים כנראה כבר ניסו בשלב זה או אחר שיטות כמו סיגריה אלקטרונית, מדבקות או תרופות. אבל אם הכתבה הזו הגיעה אליך, כנראה ששום דבר לא עזר.

למזלך, הטכנולוגיה החדשנית שפיתחה החברה מתל-אביב, מביאה את הבשורה הבאה לאלו המבקשים להיגמל מעישון. ועל הדרך לחסוך הרבה זמן, כסף ואנרגיה שהיו מושקעות עד כה בסיגריות.

אבל רגע לפני, חשוב להבין למה כל כך קשה להפסיק לעשן.

הניקוטין שנמצא בכל סיגריה משפיע על המוח. כל שאיפה קטנה של עשן הסיגריה גורמת למוח לשחרר במוח כמות של כימיקל בשם דופמין. שהוא כימיקל המספק לנו תחושות חיוביות כמו אושר, הנאה, מרץ ומוטיבציה.

המוח מקשר בין מצבים מסוימים – הפסקה בעבודה, שתיית קפה או יציאה לבר – לבין עלייה של כימיקל הדופמין במוח ומאותת לנו לשלוח יד ולשלוף את חפיסת הסיגריות. מעגל הקסמים הזה הוא פשוט אך הרסני. ככל שמעשנים יותר, רוצים יותר לעשן. פשוט כי רוצים יותר מהתחושה הזו.

בגלל זה, לנסות להפסיק לעשן ע״י החלפת הסיגריות במשהו אחר עם פחות ניקוטין, פשוט לא עובד. ולנסות להפסיק לעשן לבד, בעזרת כוח הרצון לבדו, ממש לא מספיק.

כמעט כל מי שמנסה תהליך של ״גמילה עצמית״, חוזר בסופו של דבר לעשן. וזה לא מפתיע. כי ההתמכרות האמיתית היא בראש, לא בדם. 

תסמיני הפסקת עישון כמו עצבנות, חוסר מנוחה, קושי לישון, מערכת העיכול, כאבי ראש – עוברים אחרי יומיים-שלושה. אבל ההתמכרות הרגשית נשארת. וזו הסיבה שכוח הרצון לבדו לא יעזור.

עד שלא עוברים תהליך עוצמתי, כזה שמנקה את ההתמכרות מהשורש, כוח הרצון המוגבל תמיד יתפצל לשניים – חלק אחד רוצה להפסיק לעשן, בעוד החלק השני רוצה להדליק עוד סיגריה.

ובנתיים, עוברים המעשנים ״לשעבר״ שבעת מדורי גהנום, הכוללים תסמיני גמילה כמו התמוטטויות עצבים, רגעי שבירה וברוב המקרים – חזרה לעישון. 

זה הזמן להפסיק לעשן תוך 90 דקות

השאירו פרטים וגם אתם תחזרו לנשום

אז איך הטכנולוגיה של ״הקפסולה״ גומלת אנשים מסיגריות תוך 90 דקות?

אם השפעת העישון על המוח היא כה עמוקה, איך ייתכן שהטכנולוגיה שפיתחה החברה הישראלית מעלימה לתמיד את הצורך בסיגריות, תוך פחות משעתיים?

הסקפטיות מובנת לגמרי. 

גם רבים מלקוחות mindtech, הסטארטפ התל-אביבי שפיתח את הטכנולוגיה החדשנית, לא האמינו שזה יכול לעבוד עבורם. וכשהם שמעו על התהליך החדשני שגומל אנשים מסיגריות, תוך שעה וחצי בלבד, זה בכלל נשמע להם כמו מדע בדיוני.

אז איך זה עובד?

הנגמלים לעתיד נכנסים אל ״הקפסולה״ ומתיישבים על כורסא נוחה ומפנקת. הם מתבקשים לשים על ראשם אוזניות מיוחדות כאשר מולם נמצא מסך גדול – בעזרתם הם עוברים, במשך 90 דקות, תהליך של דמיון מודרך.

התהליך, המבוסס על טכניקות טיפול כמו NLP ומיינדפולנס שפותח ע״י אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, מפעיל את כל החושים ועוזר לעקור מהשורש את ההתמכרות לסיגריות.

אז מה הסוד הגדול? הטכנולוגיה מצליחה להביא להפסקת עישון ב- 90% מהמקרים של כל האנשים שמשתתפים בתהליך, בגלל שהיא פונה אל החלק הלא מודע במוח. במקום שאר השיטות שדורשות ממך להשתמש בכוח הרצון.

אנשים שעברו את התהליך טוענים שהם מרגישים כאילו מישהו נכנס להם למוח וגרם להם להרגיש שהם פשוט לא רוצים לעשן יותר.
או כמו שמסבירה נאוה נוריאל מקרית טבעון, שעברה את התהליך בעצמה ״הפסקתי לחלוטין ואני מרגישה דחייה מסיגריות.״
אפילו אנשים הנחשבים ״מעשנים כבדים״ או כאלו שעישנו עשרות שנים, יוצאים מתוך ״הקפסולה״ ומודים
זה פשוט עובד.

מה התוצאות שמשיגים אנשים אותם ״הקפסולה״ גומלת מסיגריות?

אנשים רבים שביקרו בתוך ״הקפסולה״ מעידים על שינויים משמעותיים מבחינה פיזית וגם מבחינה נפשית. מעבר לחסכון האדיר בזמן, כסף ואנרגיה, אנשים מעידים שהם ישנו טוב יותר, קמו חיוניים יותר בבקרים, חוו שיפור ניכר במערכת העיכול ונהנו מרמות אנרגיה גבוהות הרבה יותר.  

ההתנהלות היומית שלהם הפכה קלה יותר, כיוון שהם לא ניהלו אותה סביב העישון. אחרים מעידים שחזר אליהם הפוקוס והם מצליחים לממש את עצמם מדי יום, באופן שלא היה אפשרי כאשר עישנו. 

האם אפשר להפסיק לעשן בלי לעלות במשקל?

להפסיק לעשן או לשמור על המשקל, לפעמים זה מרגיש כאילו חייבים לבחור בין השניים.
כולנו שמענו על אנשים שמספרים שהם הפסיקו לעשן וכתוצאה מכך העלו במשקל.
אבל עכשיו זה לא חייב להיות ככה.
כי בעזרת הטכנולוגיה החדשנית שיש בתוך ״הקפסולה״, אפשר להפסיק לעשן בלי לעלות במשקל!
אבל זה לא עוצר רק בשמירה על המשקל.

כי מעבר לחיוניות שחזרה לחייהם, רבים העידו שהם נטו לאורח חיים בריא יותר כמעט באופן אוטומטי.
אולי אפילו באופן כמעט בלתי מודע. 

המשתתפים בתהליך החלו לבצע יותר פעילות גופנית (בגלל שגם היו פחות עייפים), החלו לשים לב לאוכל שהם אוכלים (כי חוש הריח חזר גם הוא) והקפידו לשמור על דיאטה מאוזנת.

אז אם הפחד מעלייה במשקל זה מה שעצר אותך מלהפסיק לעשן עד היום, עכשיו אין לך תירוצים.

העתיד של גמילה מסיגריות כבר כאן - ובאחריות מלאה.

למרות התוצאות פורצות הדרך של התהליך, חברת mindtech מבינה שיש רמות שונות של התמכרות.
מכיוון שהחברה רוצה להיות 100% שקופה, היא מציעה אחריות יוצאת דופן בהיקפה.

כל מי שביקר בתוך ״הקפסולה״ פעם אחת, יכול לעבור את התהליך עוד פעמיים נוספות, במשך שלושה חודשים, אם זה עדיין לא מספיק, חברת מיינדטק מעניקה אחריות לשנה שלמה. זה אומר שאם מאיזושהי סיבה בעוד כמה חודשים חוזרים לעשן, אפשר לעבור תהליך מלא נוסף בתוך ״הקפסולה״ לגמרי בחינם. כך במקרה שהמטופל חוזר לעשן, הוא יוכל לחזור לטיפול מלא נוסף בקפסולה לגמרי בחינם.

הודות לטכנולוגיה הישראלית החדשה - הגמילה שלך מסיגריות קרובה מתמיד

עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, שיטה מהירה ומעט תופעות לוואי, אין ספק שהטכנולוגיה החדשנית של mindtech עומדת לשנות את שוק הגמילה מעישון בעולם! ההבטחה של החברה פשוטה – לא עוד תסמיני גמילה, לא עוד חשקים, לא עוד תחושות כישלון. רק טיפול אחד, שעה וחצי, וחיים נקיים מסיגריות ועישון. אם עישון מפריע לך ולבני משפחתך, גוזל ממך כסף יקר ומסכן את בריאותך, למה לחכות?

זה הזמן להפסיק לעשן תוך 90 דקות

השאירו פרטים וגם אתם תחזרו לנשום

אתר המערבולת מביא את התוכן הטוב והאיכותי ביותר בכל תחומי החיים. מעת לעת אנו מארחים כתבים אורחים ומאפשרים להם להפנות את תשומת ליבם של הגולשים להצעות של צד שלישי, כולל הפנייה בעזרת קישורים.

גילוי נאות

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!