אלפי סיפורי ההצלחה מוכיחים: זאת השיטה החדשנית שתשחרר אתכם מסוכר ופחמימות תוך 90 דקות בלבד

81,904

טכנולוגיה פורצת דרך וגישה טיפולית לא שגרתית לצד מערך תמיכה אישי מהרגע הראשון, הם השילוב שמצליח לעזור לאנשים להוריד במשקל בתהליך מהיר ואפקטיבי במיוחד המייצר תוצאות יוצאות דופן, בלי מאבק מתיש ובלי תופעות לוואי.

המלחמה בעודף משקל עולה מדרגה. כולנו כבר "שבעים", תרתי משמע, מדיאטות, אתגרים ותכניות כאלה ואחרות שמבטיחות הרים וגבעות אבל מחזירות אותנו כל פעם מחדש למאבק קשה ומתיש בחשקים ובדחף לאכול מזון עשיר בסוכר ופחמימות.

ההתמכרות לסוכר ופחמימות היא אחד הגורמים המובילים לעודף משקל ובעיות בריאותיות נוספות, הבולטת שבהן היא כמובן מחלת הסכרת. ההתמכרות הזו היא שמונעת מאיתנו לעמוד בפני מאפה מתוק, משקה מוגז מרענן ועמוס בסוכר, לחם ושאר מתוקים ופחמימות.

אז איך מתמודדים עם הדחף הבלתי נשלט לצרוך עוד סוכר ופחמימות? מיינדטק, חברה ישראלית, מחוללת בשנה האחרונה רעידת אדמה רצינית בתחום עם פתרון חדשני ופורץ דרך שמנטרל את החשק לסוכר ופחמימות ישירות מהמקור – תת המודע שלנו, וסיפורי ההצלחה שזורמים ללא הפסקה מראים שאפשר גם אחרת, ללא תהליכי מתישים וארוכים ובעיקר – ללא מאבק.

בלי לספור קלוריות ובלי להילחם בעצמכם

"תתחילו להסיר את המילה דיאטה מהראש שלכם" אומרים לנו מפתחי השיטה במיינדטק, שנוגעים בדיוק בעצב החשוף הזה – הפחד שיש לנו מהתהליכים המוכרים לירידה במשקל ואורח חיים בריא, כי אנחנו יודעים שמצפה לנו קרב קשה ומתיש עם עצמנו בכל שלב ושלב בדרך.

"אחרי שנים של מחקר הבנו שהמלחמה הזאת בדחף לאכול מתוק, לצרוך סוכר ופחמימות, היא קרב אבוד אם מבססים אותה על כוח הרצון שלנו בלבד. מדובר במשהו שטבוע עמוק בכל אחד מאיתנו. זה לא במקרה שבזמן שהראש אומר לנו שאנחנו לא צריכים לאכול עוד משולש פיצה, עוד פרוסת עוגה, עוד עוגייה, מאחורי הקלעים אנחנו לא יכולים לעצור. זאת הסיבה שדיאטות נכשלות כל הזמן. מספיק יום אחד של 'נפילה' בשביל לשבור את כל התהליך ולהחזיר אותנו אחורה" מסבירים לנו במיינדטק.

לכן, הם מסבירים, דיאטה היא פשוט לא התשובה.
"כמו שאנשים שעשו דיאטות יודעים, בדיאטות הכל קשור בגוף ובמה אוכלים- לספור קלוריות, לאכול כך וכך ירקות, לעשות כך וכך שעות של ספורט ביום. זה כמובן מעולה ובריא להתעמל ולאכול ירקות, אבל זה לא השלב הראשון. קודם כל, צריך לטפל בדחף הזה, בחשק הבלתי נשלט לאכול יותר ממה שאנחנו צריכים.
אנחנו בעצם מטפלים באותו דחף כך שכל מי שעובר את הטיפול אצלנו לא יצטרך להילחם בו יותר ולסמוך על כוח הרצון שלו ולהמשיך להילחם מדי יום בחשק שלו למתוק. אנחנו בעצם 'נבטל' עבורו את החשק.

ברגע שהמטופלים עוברים את הטיפול אצלנו הם עושים 'סוויץ' בראש -והחשק שלהם לפחמימות ולמתוקים נעלם. זה משהו שאנחנו רואים אצלנו בחברה כל יום, אנשים שעוברים את הטיפול מצליחים להוריד במשקל כי הם לא נלחמים יותר בעצמם ולכן לא אוכלים ממה שהם לא צריכים. הם מצליחים לשנות את הרגלי האכילה שלהם בקלות ולרדת במשקל."

ללא תחושת מאבק ובאמצעות שיטה חדשנית ומהפכנית הצעד הראשון שלכם לירידה אמיתית במשקל מתחיל כאן! השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישה וטיפול:

"היום לא חסר לי כלום ואין לי חשק לאכול כמו שאכלתי פעם"


עד שהגיע למיינדטק, עידן ניסה כל מיני סוגים של דיאטות שלא הצליחו ואפילו היה מועמד לניתוח קיצור קיבה. אחרי הטיפול במיינדטק הוא הבין שעבר חוויה שונה מכל מה שהכיר עד עכשיו.

"הכניסו אותי לחדר מיוחד שנקרא 'הקפסולה' עם כורסה נוחה ושמו לי אוזניות. שם העבירו אותי כמו מסע לתוך ההרגלים שלי ולתוך הסיבות שבגללן אני אוכל ועולה במשקל. הייתי מתאמן במשך שנים ואוכל כמו שצריך ומתישהו זה נפסק והתחלתי לעלות המון במשקל. אחרי סך הכל 90 דקות של ישיבה בחדר הזה, יצאתי משם והתחלתי לחשוב בצורה קצת אחרת, בצורה קצת יותר רגועה. פתאום אחרי שיצאתי החשק לפחמימות פשוט נפסק. אבל באמת כלום- לא פחמימות, לא מתוק, כלום. לא האמנתי שזה מה שאני מרגיש.

וכבר למחרת התקשרה אליי דיאטנית קלינית ממיינדטק שעזרה לי לבנות תפריט מאוזן כדי להגביר את התהליך, ומשם פרחתי. אחרי שמונה חודשים ירדתי יותר מ-21 (!) קילו והיד עוד נטויה. אני חושב שזה מתאים לכל אדם שבאמת רוצה לעבור שינוי כזה, שבאמת רוצה להשתחרר מהחשקים והדחפים למתוק ונמאס לו מדיאטות שעסוקות ב-'כמה אוכלים' ולא ב-'איך אוכלים'."

חוויה דומה משתפת שרה מלכה, שירדה בזכות הטיפול במיינדטק 32 קילו בשבעה חודשים.
"פעם הייתי מכורה לפיתות והייתי אוכלת אותן כמו עוגיות, והיום פשוט אין לי חשק. אני רואה פיתה ואני לא מאמינה שפשוט לא בא לי. ולא רק פיתות- בורקסים, גביניות, עוגת גבינה, מה לא. היום אני מסתכלת על זה וזה לא שייך אליי.

ואני לא נמנעת מלאתגר את עצמי- אני עדיין הולכת למסעדות, אני נכנסת לקונדיטוריות, למאפיות- וכלום, אין לי חשק לאכול כמו שהייתי אוכלת לפני הטיפול במיינדטק. ככה אני מצליחה להקפיד על אוכל בריא, אני מרגישה קלה יותר ואפילו חזרתי לרקוד אחרי שהפסקתי לפני יותר מ-30 שנה. זה כמעט כמו קסם."

 

ללא תחושת מאבק ובאמצעות שיטה חדשנית ומהפכנית הצעד הראשון שלכם לירידה אמיתית במשקל מתחיל כאן! השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישה וטיפול:

גם בטי ומשה, זוג שהגיע למיינדטק יחד משתפים בסיפור דומה ובעיקר משתפים בתחושת ההקלה הגדולה על העובדה שהק"ג ירדו בלי שהם הרגישו שהם נלחמים בהם כמו בדיאטות אחרות שעשו. עד היום הצליחו לרדת 37 ק"ג יחד.

"עשינו לא מעט דיאטות יחד לאורך שנים. חלקן הצליחו לתקופה וחלקן בכלל לא.
אבל גם כשכבר כן הצלחנו – התוצאה לא נשמרה לאורך זמן ושוב היינו חוזרים לאותן תחושות של עייפות, כבדות וחוסר שליטה. הבנו שאנחנו צריכים לעשות איזה סוויץ' במוח, כזה שישנה את החשיבה שלנו ואת ההרגלים הישנים.

יום אחד בעלי חזר הביתה וסיפר לי שהוא פגש חבר לעבודה שירד 20 קילו בזכות טיפול שמתרכז בפחמימות וסוכרים בחברת מיינדטק. ראיתי תמונות של החבר לפני ואחרי והופתעתי ממש. נכנסנו לאינטרנט והתחלנו לקרוא קצת על מיינדטק, ראינו סיפורים נוספים ונורא הסתקרנו מהשיטה. כבר באותו היום הרמנו טלפון ותיאמנו טיפול.
נסענו לטיפול וכהרגלנו קנינו זירו ונשנושים לדרך. את הנשנושים הספקנו לסיים לפני הטיפול, אבל כשיצאנו מהחדר המיוחד, מה-'קפסולה', השינוי היה מיידי, ואת הזירו שנשאר זרקנו לפח. כבר אחרי הטיפול הרגשנו שמשהו השתנה, אבל עוד לא הבנו שהסוויץ' הזה במוח שכל כך חיכינו לו סופסוף קרה. הימים עברו וההקפדה על התפריט של הדיאטנית עבדה לנו בצורה חלקה וקלה.

אחרי כמה זמן שמתי לב שהקרואסונים שהביאו למשרד כבר לא קרצו לי, ולא התנפלתי על כל מה שנקרה בדרכי כשהייתי מגיעה הביתה. גם בעלי העיד שהוא חווה דברים דומים. לרגע לא הרגשנו צורך להילחם. החשקים שתמיד היו שם פתאום נעלמו. זה פשוט עבד."

"הסוויץ'" שמביא לירידה במשקל

המילה הזאת חוזרת לכל אורך השיחה שלנו עם האנשים במיינדטק ולא סתם. "אנחנו באמת רואים בשינוי ובבשורה שאנחנו מביאים לחיים של אלפי ישראלים משהו שקשור יותר בראש, או קודם כל בראש ואחר כך בגוף.
מבחינתינו הירידה במשקל מתחילה שם הרבה לפני שהגוף מתחיל לאבד את המשקל העודף.

אנחנו רואים שזה עובד אצל מי שמגיע אלינו והרבה מהם חוזרים ואומרים את המילה הזאת- פשוט עשו להם 'סוויץ', מהפך, בדרך החשיבה ומשם השינוי המיוחל קרה כמעט מעצמו. אנחנו כמובן ממשיכים ללוות אותם ועוזרים להם גם בהמשך התהליך כדי לוודא שהשינוי ממשיך, אבל אנחנו נוכחים לראות שהתהליך שהם עברו כל כך עמוק שהם ממשיכים אותו בעצמם עם הרבה דרייב ועם המון התרגשות מהחיים החדשים שלהם.

ללא תחושת מאבק ובאמצעות שיטה חדשנית ומהפכנית הצעד הראשון שלכם לירידה אמיתית במשקל מתחיל כאן! השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישה וטיפול:

– דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן