חיטוב מושלם רק ב-15 דקות ביום: שיטת ויברטק מציעה לנשים לחזק ולחטב את הגוף בצורה יעילה ובהתאמה אישית של פיזיותרפיסט

22,275
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
ויבראטק

יצאנו להכיר את שיטת הרטט שמשנה את החיים לנשים רבות בישראל

עברת את גיל 45? תמשיכי לקרוא!

כל אישה שעברה את גיל 45 יודעת את זה: הגוף כבר לא מה שהיה פעם.

עם השנים שעוברות נהיה קשה יותר לשמור על המשקל ועל הגזרה, חילוף החומרים נהיה איטי יותר, כוח המשיכה עושה את שלו, וחלקנו עדיין סוחבות משקל עודף מההריון האחרון. 

אבל מה בכל זאת אפשר לעשות כדי לשמור על המשקל ולחזור פחות או יותר לגזרה שהייתה לנו פעם?

נמאס לך מפתרונות שלא עובדים? גם לנו!

עד כה, כל מי שרצתה לרדת במשקל ולחטב את הגזרה פנתה לאחד (או כמה) מפתרונות התזונה והספורט הקיימים- פעילות ספורטיבית עצמאית, השתתפות בשיעורים מאורגנים, שכירת מאמן אישי וכו', וכמובן התאמה של תפריט תזונה ייעודי התורם לירידה במשקל. 

אבל בינינו, למי יש זמן להתאמן בכלל?

רובנו עכשיו בדיוק בשיא הקריירה, הילדים עדיין בבית וצריכים אותנו, ועל זה צריך להוסיף בישולים, ניקיונות וערימות לא נגמרות של כביסה. להתלבש במיוחד כדי ללכת לחדר כושר, לבלות זמן בנסיעה לשם בפקקים, לחפש חניה ואז עוד לעבור שיעור של שעה או שעתיים זה פשוט לא משהו שאנחנו יכולות להרשות לעצמנו לעשות כמה פעמים בשבוע. ועוד לא התחלנו לדבר על המחיר.

אבל מה אם היה פתרון מהיר, יעיל ואפקטיבי, שמביא לתוצאות משמעותיות במהירות גבוהה, תוצאות שהיו מתקבלות אחרי השקעה של חודשים רבים בחדר הכושר?

בואי להכיר את שיטת ויברטק שעוזרת גם לגזרה וגם לבריאות!

מכשיר ויברטק, בניית תוכנית האימון האישית וליווי למשך שנתיים (בבית הלקוח/ה)
מוצעים במחיר מיוחד של 250 ש"ח בלבד ב-24 תשלומים, סך הכל השקעה של 6,000 ש"ח

להדגמה חינם אצלך בבית השאירי פרטים ונחזור אלייך עם כל המידע:

ויברטק- כל מה שחיפשת בשיטה אחת

אל הפער הזה בין חוסר הזמן ובין הרצון הגדול לראות תוצאות נכנסת ויברטק, שיטה חדשנית שהחלה להתפתח בתחילת שנות האלפיים, והיא בעצם פתרון אחד, אולטימטיבי ויעיל שמשלב את שני היתרונות- גם ירידה מוכחת במשקל או שמירה עליו וחיטוב הגוף בצורה ניכרת עם חיסכון ניכר בזמן ובכסף. רק 15 דק' של אימון ביום בהשקעה חד פעמית במכשיר הייעודי של ויברטק. 

השיטה מאחורי ויברטק מבוססת על אימון ברטט, כאשר את הרטט עצמו מספק המכשיר. יעילות האימון באמצעות רטט הוכחה בעבר במגוון מחקרים מדעיים כתורמת לחיזוק וחיטוב הגוף.

אבל, החיזוק והחיטוב לא מגיעים רק מהרטט עצמו, אלא מהשילוב של תרגילי כוח ואימונים שיטתיים יחד עם הרטט. כאשר עושים תרגילים על המכשיר של ויברטק, הרטט מספק התנגדות לכוח שמופעל בשרירים שלנו, וכך כל תרגיל הופך להרבה יותר אפקטיבי ושווה ערך למספר גדול של תרגילים.

בנוסף, התרגילים שמבוצעים על המכשיר עוזרים גם לבנייה וחיזוק של שרירי השלד, חיזוק רצפת האגן (ובכך תורמים למניעת בריחת שתן), עידוד של בניית מסת עצם, עוזרים לשיפור של זרימת הדם לכל חלקי הגוף, משפיעים לחיוב על הפעילות ההורמונאלית והוכח במחקרים רבים כי מסייעים לשיפור מצבים רפואיים נוספים הנפוצים אצל נשים בגילאי 45+.

כמות המחקרים העצומה (למעלה מ-5000 מחקרים!) שנעשתה בתחום הרטט הכלל גופי ויתרונותיו, מעידה על כך שהשיטה היא הרבה יותר מאשר "טרנד" חולף. לכן, אימון בשיטת הרטט אומץ בחום על ידי דיאטנים, מומחי כושר והממסד הרפואי.

התאמה אישית וליווי צמוד עד הבית

כיום קיימים בשוק מגוון מכשירי רטט והתנגדות שמטרתם להביא לירידה במשקל ולחיטוב הגוף. אבל, ובניגוד למכשיר של ויברטק, לא כל המכשירים הקיימים מספקים את רמת ההתנגדות והרטט הנכונים שמביאים לאימון אפקטיבי באמת. 

כיוון שויברטק היא בעצם שיטה שלמה, ישנה מחשבה גם על הצרכים הייחודיים של כל אדם המשתמש במכשיר. לכן, עבור כל מי שרוכשת את מכשיר הרטט נבנית תכנית אימונים מותאמת אישית על ידי פיזיותרפיסט מוסמך, לפי הרצונות והצרכים שלה. אל התוכנית היא יכולה לגשת בכל שעה ובכל שלב באימון שלה ישירות מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט (מחשב, טאבלט וסלולרי), והתוכנה עצמה היא אינטראקטיבית ומאפשרת למשתמשת להחליט מתי ברצונה להתקדם באימון.

כל משתמשת מקבלת ליווי של מדריך אישי, אחד על אחד בביתה של המשתמשת, שמלמד ומנחה כיצד יש לבצע כל תרגיל. התכנית האישית לוקחת בחשבון דברים כמו הגיל של המשתמשת, המשקל שלה, מידת הכושר הגופני שלה בתחילת תהליך האימון וכמובן מצבה הבריאותי.

בצורה זאת כל משתמשת יכולה להשתמש במכשיר בצורה ייחודית ולהתאים אותו למטרות שלה- חלק יהנו מחיטוב הרגליים, וחלק יבצעו תרגילים לשיטוח הבטן. כל אחת והחלק אותו היא רוצה לחזק ולחטב.

רק 15 דק' ביום- תוצאות מהירות ואין "שבירה" באימון

ההגיון מאחורי כמות ההשקעה היומית בשיטה של ויברטק עוזרת להתמדה בתכנית האימונים, ולמניעת תחושת "שבירה". בנוסף, התוצאות המהירות באופן יחסי, שמורגשות כבר לאחר האימון הראשון, מביאות למוטיבציה גבוהה יותר ומדרבנות את המתאמנות להמשיך ולהתאמן.

מכשיר ויברטק ילווה אתכן עשרות שנים קדימה, ומעבר לכך, השיטה שמאחוריו והתוצאות החיוביות שהיא תביא אל החיים שלכן והבריאות שלכן ישארו איתכן תמיד.

בואי להכיר את שיטת ויברטק שעוזרת גם לגזרה וגם לבריאות!

מכשיר ויברטק, בניית תוכנית האימון האישית וליווי למשך שנתיים (בבית הלקוח/ה)
מוצעים במחיר מיוחד של 250 ש"ח בלבד ב-24 תשלומים, סך הכל השקעה של 6,000 ש"ח

להדגמה חינם אצלך בבית השאירי פרטים ונחזור אלייך עם כל המידע:

אתר המערבולת מביא את התוכן הטוב והאיכותי ביותר בכל תחומי החיים. מעת לעת אנו מארחים כתבים אורחים ומאפשרים להם להפנות את תשומת ליבם של הגולשים להצעות של צד שלישי, כולל הפנייה בעזרת קישורים.

גילוי נאות

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!