השקעות נדל"ן – לא לעשירים בלבד

4,886
השקעות נדל"ן

 

 

בשנים האחרונות, המודעות להתנהלות פיננסית נכונה הולכת וצוברת תאוצה. המשמעות היא שיותר ויותר אנשים מבינים שהם לא יקנו חופש כלכלי באמצעות המשכורת החודשית שלהם, וכי יש להשקיע את הכסף בחכמה ולמנף אותו.

מבין תחומי ההשקעות השונים, השקעה בנדל"ן בישראל היא ללא ספק מבין אפיקי ההשקעות הבטוחים ביותר, תחום הנדל"ן מניב החזר תשואה גבוהה ביחס לשאר אפיקי ההשקעה העומדים לרשות המשקיעים.

אלא שמחירי הדירות שעלו פלאים הפכו את ההשקעות ללא אטרקטיביות, אם בעבר היה ניתן לרכוש דירה להשקעה בפריפריה בסכומים של 300-400 אלף ש"ח, היום הסכום הזה יספיק רק כהון ראשוני לצורך משכנתא באותם אזורים. לכך יש להוסיף את חוסר הוודאות הגובר בתחום הנדל"ן לאור תכניות כמו "מחיר למשתכן" אשר יוצרות חוסר בהירות בכל הנוגע לעתיד השוק, מחירי הדיור ושכר הדירה שניתן לגבות. המשימה למצוא הזדמנות השקעה טובה הפכה קשה יותר, אבל זה לא אומר שאין הזדמנויות – בלב מרכז העסקים החדש של רמת גן, במתחם BBC היוקרתי, מוצעים למכירה משרדים מרוהטים ומעוצבים החל מ- 299,000 ש"ח (+מע"מ ).

כשניצבת מולך הזדמנות- כדאי לך לזהות אותה:

מחיר אטרקטיבי

אין צורך להשתעבד למשכנתא במשך שנים ארוכות, בתנאים לא שפויים ולהיכנס ללחץ. עבור השקעה של 299,000 ש"ח (+מע"מ), תוכלו להיות בעלים של נכס מניב.

החזר השקעה (תשואה) בשיעור גבוה במיוחד

השכירות הצפויה להתקבל עבור הנכס עומדת בשלב הראשוני על כ- 3,000 ש"ח בחודש (ייתכן גם סכום גבוה הרבה יותר), כך שאנחנו מדברים על 10% תשואה בשנה ויותר!

4 חודשים למפתח

תוך כ-4 חודשים המפתח אצלך והנכס כבר יכול להניב לך הכנסה פסיבית משמעותית. כל זאת, בניגוד לעסקאות נדל"ן אחרות, אשר עשויות לקחת מספר שנים וכוללות הליכים בירוקרטיים וסיכונים רבים בדרך.

הכול מוכן לכניסה

משרד מעוצב ומרוהט ברמת גימור גבוהה, חדר ישיבות משותף לכל המשרדים, מטבחון, שירותים, שירות ניקיון ועמדות קפה.

הלוקיישן והמגדל עצמו

המגדל המופאר ממוקם במרכז העסקים החדש של רמת גן, בסמוך לדונמים של משרדים ושטחי מסחר, מתנשא לגובה של 100 מטרים על פני 22 קומות, מעוצב ומתוכנן ע"י משרד האדריכלים "בר לוי" וכולל לובי מפואר, מעליות מהירות, שרותי שמירה וניקיון 24/7.

חברת אקוויטי נדל"ן, משווקת הפרויקט, יצרה הזדמנות מצוינת עבור המשקיעים, אך לא פחות חשוב מכך, גם עבור השוכרים הפוטנציאליים, שיהנו מתשלום דמי שכירות אטרקטיביים וגם ממשרד יפה ומפואר.

גם לך יכול להיות נכס מניב בעוד מספר חודשים – הזדמנות שאסור לפספס.

לפרטים נוספים על רכישת משרד בפרוייקט לחצו כאן: http://bit.ly/2v1JmZB

או השאירו פרטים בטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן