כרית ביטחון פיננסית לעסקים: מודל האשראי המהפכני שכבש את ארה"ב הוא הבשורה שעסקים בישראל חיכו לה

6,682

סטארטאפ פיננסי מבטיח, בהובלת בכירי מערכת הבנקאות בישראל, מחולל מהפכה טכנולוגית בתחום האשראי לעסקים. הבירוקרטיה המתישה הוחלפה בתהליך אישור מהיר ויעיל, ואת העמלות היקרות והלא ברורות מחליף מודל חדשני ופשוט - לא השתמשתם? לא שילמתם!

כל עסק צריך כסף זמין.
לא משנה כמה מהודקת התוכנית הפיננסית, כמה נכון הוא מתנהל בשוטף, או כמה השתדלנו לחזות מראש כל הפתעה שעלולה להגיע – המשק הישראלי מלמד אותנו, פעם אחר פעם, שהדבר היחיד שבטוח הוא ששום דבר לא בטוח.

כך, בעולם של "שוטף פלוס", מרבית העסקים הקטנים והבינוניים מוצאים את עצמם "חיים מתזרים לתזרים", נאלצים להסתמך בכל רגע נתון על כסף שעתיד להיכנס לעו"ש, ללא רשת ביטחון.
אז מה הם אמורים לעשות כאשר עומדת בפניהם הזדמנות עסקית חדשה ומעניינת, שלא נלקחה בחשבון? או כשהם חייבים להגיב במהירות לשוק המשתנה?
מה לגבי אלו שפשוט רוצים להיות רגועים, ולדעת שקיימת עבורם עתודה פיננסית זמינה לרגע בו יצטרכו אותה?

האמת היא שלרוב בעלי העסקים, אין תשובה לשאלות האלו.
זו הסיבה שבשלב זה או אחר, רבים מהם מוצאים עצמם חוששים, לחוצים, חנוקים, ונאלצים לחרוג ממסגרת האשראי, למרות שהקפידו להתנהל בזהירות ולא לקחת סיכונים מיותרים.

"בעלי עסקים נאלצים לטבוע בניירת, לשרוף זמן יקר, ובסוף גם לקבל סירוב מהבנק"

בעלי עסקים יודעים להיערך מבעוד מועד להוצאות קבועות וידועות מראש כמו משכורות, תשלומי מע"מ ומועדי ירידת צ'קים גדולים.
הבעיה מתחילה כאשר מועדי ההוצאות לא מסונכרנים עם מועדי ההכנסות שאמורות לכסות אותן, או כאשר צצות הוצאות עונתיות, הוצאות חד פעמיות, או כשנתקלים, חלילה, במשבר או הוצאה דחופה במיוחד. זה הרגע בו רובנו נפנה לבנק, באופן די אוטומטי, לקבלת מסגרת אשראי נוספת. אבל הבנקים, מצדם, לא עושים חיים קלים לאף אחד.

דמיינו לעצמכם בעל עסק קטן או בינוני כמו מסעדה או מכולת, שנתקל בהזדמנות מצויינת לרכוש כמות גדולה של סחורה במחיר מציאה – הזדמנות משתלמת שתייצר לו רווח משמעותי במהלך החודשים הקרובים. כדי לממש את ההזדמנות הוא חייב לשלם עכשיו, אבל מסגרת האשראי שקיבל מהבנק לא מאפשרת לו.

הוא מתקשר אל הבנק (רק בשעות שבהן הבנק פתוח), ממתין על הקו, ולבסוף קובע פגישה עם בנקאי. בבנק הוא נאלץ לשרוף יום עבודה כדי למלא טפסים באורך הגלות, להמציא אינספור מסמכים ואישורים, ולהמתין במשך ימים לתשובה.
במקרים רבים, בסוף הוא יקבל רק חצי מהסכום שביקש (במקרה הטוב), עליו ישלם עמלת הקצאה גבוהה.

והכי גרוע? המומנטום אבד, ואיתו עוד הזדמנות עסקית שאולי לא תחזור.

אם אותו בעל עסק היה יודע שקיים מענה מהיר והוגן לבעלי עסקים קטנים כמוהו, שצריכים אשראי מעכשיו לעכשיו, הדברים היו נראים אחרת.

לעסק שלכם מגיעה כרית ביטחון פיננסית שתעזור לו לצמוח

האם גם אתם זכאים לקו אשראי של עד 500 אלף ש"ח,
ללא עמלת הקצאת אשראי ובזמינות מיידית?
הירשמו עכשיו בחינם ותקבלו תשובה עוד היום*

*לטובת הרישום יש להכין בהישג יד תעודת זהות ופירוט ע"וש מהשנה האחרונה

"4 שעות מרגע הגשת הבקשה היא אושרה, וכבר למחרת הכסף כבר היה זמין"

"רצינו לבצע רכש מחו״ל לטובת הגדלת המלאי שברשותנו" מספר שי בוכוולד, הבעלים של ש.ש. חנות צעצועי ילדים. "כשהבנו שנדרש מימון, הדבר הראשון שהיועץ העסקי שלנו המליץ עליו, היה לפנות ל-bizi".

bizi היא חברת FinTech (טכנולוגיה פיננסית) מבית Bluevine האמריקאית – חברה המאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים בעלי ותק של 4 שנים ומעלה, לקבל מסגרת אשראי חוץ בנקאית באופן דיגיטלי ומהיר במיוחד. מדובר בפלטפורמה שאין דומה לה בארץ – מסגרת אשראי לעסקים שנשארת זמינה גם אם לא משתמשים בה, ללא עלות.

את הריבית משלמים רק על הסכום בו משתמשים בפועל, כאשר קו האשראי יתחדש אוטומטית וישאר זמין לרגע שתצטרכו אותו.

"לא הכרנו את bizi, אבל היועץ שלנו הסביר שמדובר בתהליך מהיר וקל שידרוש מאיתנו מינימום מאמץ" אומר בוכוולד, ומוסיף "בתהליך קצר התבקשנו להעלות רק מסמך אחד שממילא היה ברשותנו, כך שלא נדרשה מאיתנו יותר מדי התעסקות נוספת. תוך כמה שעות קיבלנו אישור ולמחרת כבר העבירו לנו את הכסף".

כרית ביטחון כלכלית מגובה ע"י בכירי המערכת הפיננסית של ישראל

ביזי החלה לפעול בינואר האחרון, לאחר שהשלימה גיוס הון ראשוני של 7.5 מיליון דולר, ומאחוריה עומדים כמה מהשחקנים הפיננסים הגדולים בתחום, בראשם Bluevine, חברת האם שבעשור האחרון מהווה בנק דיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים בכל ארצות הברית.
בנוסף אליה, bizi נשענת גם על קבוצת הפיננסים והביטוח הגדולה בישראל – הפניקס וחברת אורשי הוותיקה, מחלוצות האשראי החוץ בנקאי בישראל, ומי שהביאו לארץ את הטכנולוגיה המתקדמת של Bluevine – טכנולוגיה המאפשרת הליך חיתום פשוט במיוחד, הקצאת אשראי תוך שעות בודדות, וזמינות של 24/7 ללקוחות.

בשלב זה החברה מציעה קווי אשראי של 50,000 ש"ח עד 500,000 ש"ח, בהליך הרשמה קצר, דיגיטלי ומהיר: נכנסים לאתר בכל שעה מהטלפון הנייד או מהמחשב, מעלים את פירוט העו"ש מהשנה האחרונה, וכמה שעות לאחר מכן כבר מקבלים הצעה לקו אשראי ללא עלות וללא התחייבות.
ברגע שאושרה הזכאות, קו האשראי יפתח תוך פחות מ-24 שעות, ומתוכו ניתן למשוך כל סכום שבוחרים – סכום אשר רק עליו תשולם הריבית.

למה לשלם לבנק כשאפשר לקבל קו אשראי בלי שום עמלת הקצאה?

בעלי עסקים רבים מופתעים לגלות שהמינוס בבנק יקר מאוד – השילוב של עמלות ההקצאה על המסגרת והריבית על המינוס מביאים עסקים רבים לשלם מעל 10% על המינוס, כמו גם עמלות מיותרות על כל מסגרת האשראי גם אם לא משתמשים בכולה.

בניגוד למסגרות האשראי המסורתיות, ב-bizi לא משלמים על המסגרת אם לא משתמשים בה, ואת הריבית משלמים רק על הסכום שמושכים ורק על הזמן שהכסף בשימוש; באופן כללי ניתן לומר שעל כל 100 שקלים שהעסק מושך הוא יחזיר לביזי בין 105 ל-110 שקלים במהלך תקופה של שנה. אם יחזיר את הכסף מוקדם יותר, הוא ישלם עוד פחות, זאת בניגוד לעלויות הגבוהות והמסובכות במערכת הבנקאית.

לא רק ש-bizi אינם גובים עמלה בגין החזקת קו האשראי, כלומר "לא השתמשת – לא שילמת", הם גם לא דורשים בטחונות, ערבים מחוץ לעסק או שעבודים, ואין קנסות בגין פירעון מוקדם – מה שהופך אותם לאפיק מימון מהיר, הוגן ומשתלם לעסקים, עם אפס סיכון ובזמינות מיידית.

כל עסק חייב שיהיה לו bizi

אז מי יכול ליהנות מכל הטוב הזה?
כל עוסק מורשה או חברה בע"מ הקיימים מעל 4 שנים, בהם בעל השליטה המרכזי מחזיק בחברה ב-4 השנים האחרונות ומעלה, ובעלי מחזור הכנסות שנתי של 1.5 מיליון ₪ לפחות.

העובדה שהעמדת קו האשראי לא עולה כסף, והוא אינו משפיע על האובליגו, כבר מיצבה את bizi בתור כלי פיננסי שכל עסק חייב שיהיה לו.
לכן עוד ועוד בעלי עסקים העומדים בקריטריונים, גם כאלו שלא צריכים אשראי באופן מיידי, פותחים מסגרת נוספת ב-bizi – פשוט, כי אין סיבה שלא.
הידיעה שקיימת עבורם עתודה פיננסית גמישה שיכולה להפוך למזומן בקליק, ללא בירוקרטיה מתישה, ובאופן דיגיטלי לחלוטין, נותנת להם ראש שקט ומאפשרת להתרכז במה שבאמת חשוב: ניהול העסק שלהם.

לעסק שלכם מגיעה כרית ביטחון פיננסית שתעזור לו לצמוח

האם גם אתם זכאים לקו אשראי של עד 500 אלף ש"ח,
ללא עמלת הקצאת אשראי ובזמינות מיידית?
הירשמו עכשיו בחינם ותקבלו תשובה עוד היום*

*לטובת הרישום יש להכין בהישג יד תעודת זהות ופירוט ע"וש מהשנה האחרונה

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן