היום כולם כבר מבינים: ליסינג זה הכי אחי! רוכבים וחוסכים

1,894

אחרי מהפכת הרכבים, גם רוכבי הדו-גלגלי זכאים להצטרף למהפכת הליסינג. המשמעות: מגוון אפשרויות אטרקטיביות וחיסכון בכיס

רכישת רכב בשיטת ליסינג נחשבת מזה עשרות שנים כאלטרנטיבה ייעודית עבור נהגים רבים. מדובר למעשה בפתרון, באמצעותו ניתן כידוע לחכור רכב לפרק זמן מוגדר מראש, אם כי לא לשלם עליו את מלוא ערכו.

מרבית עסקאות הליסינג מבוססות כידוע על מקדמה ראשונית, בתוספת תשלומים חודשיים קבועים לחברת הליסינג, כאשר בסיום התקופה ניתן לבחור באחד מבין שני מסלולים – רכישת הרכב על ידי תשלום יתרת הסכום החסרה להשלמת ערכו (התשלומים ששולמו עד אותו מועד מקוזזים מהשווי הנוכחי) או לחילופין החזרה של הרכב ישירות לחברת הליסינג.

לאור ההצלחה של שיטת הליסינג הפרטי והתפעולי כאחד, לראיה מאות אלפי רכבים בכבישי הארץ הממומנים בשיטה זו, ביקשו גם "האחים הקטנים", הלא הם הכלים הדו-גלגליים להצטרף לחגיגה. כך התפתחה לה בשנים האחרונות תעשיית ליסינג משגשגת גם עבור אופנועים וקטנועים, המציעה לרוכבים מכל הגילאים אופציה אטרקטיבית, שיש בה בכדי להקל עליהם את העול הכלכלי תוך השגת הכלי הדו-גלגלי בו הם חפצים מבלי לקרוע את הכיס.

על מנת לסבר לכם את האוזן על יעילות שיטת הליסינג לאופנועים וקטנועים כאחד, החלטנו לקבץ עבורכם מספר יתרונות מרכזיים הגלומים בשיטה זו, אשר עשויים להקל עליכם את הבחירה.

תנאי מימון נוחים

רכישת אופנוע או קטנוע חדש עשויה להוות אתגר כלכלי לא פשוט עבור רבים מאיתנו. במידה ואין לנו את האמצעים או הרצון להכניס את היד עמוק לכיס ולרכוש כלי יד ראשונה ישירות מאולם התצוגה או במחיר מחירון גבוה, הרי שאופציה בשיטת ליסינג עשויה להיות הפתרון המושלם עבורנו.

רבים מוצאים בליסינג פרטי כעסקה משתלמת, מהסיבה שהם זכאים לרכב על אופנוע או קטנוע מבלי ששילמו עליו במלואו. שיטת התשלום מתבצעת כאמור על ידי מתן מקדמה במעמד הרכישה, בתוספת החזר חודשי קבוע למשך תקופה מוגדרת שנקבעה מראש. בסיום התקופה, רשאים הרוכבים להחליט האם ישלמו את יתרת הסכום שנותרה וישלימו את הליך הרכישה ויהפכו לבעליו הבלעדיים של האופנוע/קטנוע, או שמא יעדיפו להחזירו אל חברת הליסינג ולהתחדש בכלי אחר.

ראוי לציין כי הסכום אותו מחזירים הרוכבים מדי חודש נקבע מראש. כך למעשה נמנעות "הפתעות" בהמשך הדרך שעשויות לגרום חלילה לעוגמת נפש משמעותית. יתר על כן, הלקוח מצליח לנהל על פי שיטת הליסינג את תזרים המזומנים שלו בצורה מושכלת, תוך אפשרות פריסת תשלומים אופטימלית המתאימה ליכולותיו הכלכליות.

רוצים לקבל פרטים נוספים על אפשרויות הליסינג של גט מוטו?
מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

משלמים רק עבור ירידת ערך

במקום לרכוש אופנוע חדש מהניילון, אך להתאכזב בעוד שנה, שנתיים או חמש בבואכם למכור אותו כי המחיר צנח דרסטית, מציעה שיטת הליסינג תשלום מראש רק עבור ירידת הערך.

מה זה אומר בעצם? היקף התשלום החודשי אותו משלמים הרוכבים לחברת הליסינג בגין האופנוע/קטנוע מבוסס בפועל על סכום ירידת הערך המשוערת (על פי תקופת זמן מוגדרת מראש). לדוגמה, במידה וניקח קטנוע/אופנוע ממוצע, שהעלות שלו היא כ-35 אלף ₪. התשלום בשיטת הליסינג יהיה רק עבור ירידת הערך – כ-60% ממחיר מחירון, כלומר פחות מ500 ₪ בחודש !! מפסיקים לשלם על הוצאות מיותרות, אלא רק בעבור ירידת הערך.

לא פוגע באובליגו הבנקאי

חכירת כלי דו-גלגלי באמצעות ליסינג פרטי אינה מכבידה על מסגרת האשראי ולא תוביל חלילה לחסימת האובליגו הבנקאי שלכם. עסקת המימון מתבצעת בין הלקוח לחברת הליסינג, כך שהבנק או כל גוף מימוני אחר (חברת אשראי או הבנק) אינם צד בתהליך.

שקיפות היא שם המשחק

ביצוע עסקת ליסינג נחשבת לצעד מחושב, אשר מעניק ללקוחות בהירות מקסימלית ואפשרות לתכנן את צעדיהם קדימה. זוהי אפוא עסקת מימון המבוססת על שקיפות. הלקוח יודע כבר בשלב החתימה על העסקה מהו התשלום החודשי אותו יידרש לשלם לאורך כל תקופת הליסינג, מהי גובה המקדמה ואת אופציות פריסת התשלומים העומדות לרשותו.

מגוון רחב של כלים דו-גלגליים

גט מוטו מציעה בפני הרוכבים מבחר רחב היקף של כלים דו-גלגליים, בדגש על אופנועים וקטנועים בדגמים שונים של מיטב היצרניות המוכרות. במצב שכזה כל שנותר ללקוחות הוא לבחור בין השלל המוצע את הכלי המיועד ופשוט לצאת לדרך.

בשורה התחתונה, מבין כלל עסקאות הליסינג הפרטי המתבצעות מדי שנה עבור אופנועים וקטנועים של היצרניות המובילות, מצליחים הלקוחות להשיג חיסכון ניכר בשיעור של עשרות אחוזים, לעומת אופציית רכישה פרטית.

אז אם גם אתם מעוניינים להצטרף למהפכת הליסינג לדו-גלגלי ולהתחדש באופנוע או קטנוע חדש עבורכם, לטובת אחד מבני המשפחה או אפילו עבור חבר/ה קרוב, כדאי שתשקלו את אופציית הליסינג. סביר להניח כי פקידת הבנק שלכם תודה על הצעד הזה.

רוצים לקבל פרטים נוספים על אפשרויות הליסינג של גט מוטו?
מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן