חסר תקדים: אלון גל חושף לראשונה כיצד עזר לאלפי משפחות להוסיף אלפי שקלים בחודש לחשבון הבנק

9,954

חשיפה ראשונה: מיזם Qmark מבית היוצר של אלון גל, במסגרתו ליווה בשנתיים האחרונות עשרות אלפי משפחות לחיסכון אדיר של אלפי שקלים בחודש, לצד שדרוג משמעותי באיכות החיים והגשמת מטרות אישיות. כמה עולה התענוג אתם שואלים? אפילו לא שקל אחד!

"רוב האנשים, לצערנו, חיים באיכות חיים ירודה, בלי סיבה". כך פותח אלון גל את השיחה, כהרגלו – ישר ולעניין ובלי שום מסננות. "אני רואה סביבי כל הזמן אנשים עייפים, טרודים, פאסימיים. פשוט מיואשים לגבי העתיד שלהם והסיכוי לשינוי" הוא מוסיף.

אלון גל יודע על מה הוא מדבר. למעלה מ-20 שנים שהוא מלווה משפחות ויחידים בתהליכים של התפתחות אישית ושינויי חיים, לצד ליווי בתחומי כלכלת המשפחה. מי שמוכר לנו בתור "המאמן של המדינה" פוגש מדי יום את העיניים הכבויות וחוסר התקווה של אנשים, ולדבריו זה בדיוק הדבר שהוא החליט שהוא חותר לשנות, ומהר.

"אחרי למעלה מ-20 שנים של עבודה מתמשכת בליווי ואימון, ובהשקעה של מיליוני שקלים, הבאנו לעולם את Qmark. תהליך אבחון ייחודי המבוסס על הידע והניסיון שצברנו לאורך מאות אלפי תהליכי ליווי ומטרתו היא אחת – להחזיר את הניצוץ בעיניים לאנשים, להחזיר את התקווה והאמונה בשינוי ולהניע תהליכי שינוי ושיפור לאיכות החיים, בכל תחום שבו אנחנו זקוקים לעזרה".

"את התהיך הזה עברו בשנתיים האחרונות עשרות אלפי משפחות, ואני יכול להגיד בגאווה גדולה – זה עובד! משפחה ממוצעת חוסכת בממוצע קרוב ל-6,500 ש"ח, במקביל לסדר מופתי בפנסיה, בהלוואות, במשכנתא, וזו רק ההתחלה. אנשים עוברים תהליכי משני חיים, משפרים מערכות יחסים, זוגיות, משדרגים את הקריירה, מגשימים מטרות שהיו קבורות במשך שנים 'במגירה', קשה לתאר במילים את התוצרים של התהליך הזה" מוסיף גל.

החלק המפתיע? תהליך האבחון הייחודי מוצע כרגע ללא כל עלות, לגמרי בחינם, והוא מבוצע בכל אחד מ-21 הסניפים של חברת "תות" ברחבי הארץ, בפריסה רחבה במיוחד מדן ועד אילת.

מוכנים לצאת לדרך חדשה?
הירשמו עכשיו ללא לעלות לתיאום אבחון Qmark אישי

אלון גל, מייסד "תות תקשורת ותוצאות" ומפתח אבחון Qmark. (צילום: אילן בשור)

חוסכים בממוצע 6,500 ש"ח למשפחה

אבחון Qmark לא דומה לשום תהליך אימוני שאי פעם נתקלנו בו, בכך שהוא מאוד מקיף, ובו בזמן מאוד מדוייק. האבחון כולל מיפוי של כל תחומי החיים המרכזיים באמצעות 49 פרמטרים וסדרה של שאלות שנוסחו בקפידה, לצד אבחון פיננסי מקיף הכולל את כל ההתנהלות של משק הבית – הוצאות והכנסות, חסכונות, פנסיה, משכנתאות והלוואות.

בתום האבחון, האורך כשעתיים על פני שני מפגשים ומלווה על ידי מאמנים מוסמכים מהצוות של אלון גל, מקבל המאובחן דוח מקיף על מצבו ותיק פעולה מסודר. "אנחנו קוראים לשלב הזה לעבור מהצד החשוך לצד המואר של הירח" אומר אלון גל בחיוך. "תופתע לגלות לכמה דברים קטנים, אבל מאוד משמעותיים אנשים לא מודעים בחיים שלהם. מערכות היחסים עם המשפחה שלהם, הוצאות מיותרות, מה הם אוהבים לעשות בחיים ומה מוריד אותם למטה ומקשה עליהם, על מה הם משקיעים זמן ואנרגיה מבוזבזים, זה פשוט צילום רנטגן מטורף שחושף בפנייך את כל מה שקורה בחיים שלך" הוא מסביר.

האבחון הייחודי של אלון גל אמנם מכסה את כל תחומי החיים, אבל אין ספק שהנושא הכספי הוא אחד הכאבים הגדולים ביותר שמניע אנשים לפעולה, וגם אחד התחומים שבהם קל מאוד למדוד את האפקטיביות של האבחון. לא מפתיע לגלות שאחד התוצרים המהירים ביותר שהאבחון מספק הוא שיפור דרמטי בתזרים של משק הבית.

"רוב המאובחנים שמגיעים אלינו מיואשים בין השאר בגלל הכסף. תקועים בעבודה שהם לא אוהבים, רבים עם בן או בת הזוג, הכל בגלל שאין להם מושג מה קורה להם בכספים והם במצוקה. אנחנו עושים איתם סדר בכספים, בהוצאות, בהכנסות, בפנסיה, בחסכונות, במיסים שהם משלמים, במשכנתא וההלוואות.

בממוצע משפחה שעוברת איתנו את תהליך האבחון רואה באופן כמעט מיידי כ-6,500 ש"ח בהחזרי מס, וזה עוד לפני שאנחנו נוגעים בדברים הגדולים. עברו אצלנו זוג שכירים, מה שנקרא 'שכירים בכירים', שקיבלו דרכנו החזרי מס של 80,000 ש"ח במצטבר. אתה מסוגל להבין מה זה עושה לך בחיים דבר כזה?".

כמובן שכסף זה לא הכל, כמו שאלון גל מקפיד להזכיר. "יכול להיות שיש לך את כל הכסף בעולם, אבל משהו בזוגיות לא עובד. או שאתה סובל בעבודה, או שמערכת היחסים שלך עם הילדים או ההורים שלך עלתה על שרטון. אנחנו נוגעים בכל תחומי החיים, לא משאירים שום דבר תלוי באוויר. המטרה שלנו בפרויקט הזה היא אחת. לשפר בצורה דרמטית וניכרת את שביעות הרצון האישית של המשתתפים בו. מזהים מה תקוע, מה חסום, מה מסב לך עוגמת נפש ופוגע באיכות החיים שלך ומשרטטים לך דרך פעולה לשחרר את החסמים."

15 שנים של ייאוש שהופכות לתקווה תוך שתי פגישות

"נכנסנו לתהליך מתוך הבנה שאם לא נעשה שינוי קיצוני המצב רק יילך ויחמיר", כך משתפת אותנו דנה בר כוכבא, שעברה לפני מספר חודשים את אבחון Qmark והמשיכה, יחד עם בן זוגה שביט, גם בתהליך ליווי בתום האבחון.

"כבר אחרי המפגש הראשון הגיח לו ניצוץ של תקווה. מהר מאוד הבנו שזה אפשרי והתחלנו לרכוש כלים לחיים, לתקשורת, לזוגיות, להורות, וכמובן – לכלכלה. חזרנו לנשום!" היא מוסיפה.

גם עדי ורותם, זוג עצמאיים בני כ-30 מהוד השרון חוו את השפעת תהליך האבחון של Qmark על חייהם תוך זמן קצר. "הגענו לתות לפני מספר חודשים לתהליך ליווי כלכלי, עסקי ופרטי לאחר שלא הצלחנו להתנהל נכון" הם מספרים. "כבר בפגישה הראשונה המאמן היה מאוד יסודי וקשוב לצרכים והרצונות שלנו. קיבלנו כלים איך לנהל את תזרים המזומנים, תשלומים והוצאות עתידיות בצורה נכונה שלא תשאיר מקום להפתעות. היום הגענו למצב מאוזן שאנחנו יודעים לנהל את העסק ואת משק הבית בצורה נכונה וחכמה. קיבלנו עתיד כלכלי בטוח".

"אם לא נעשה שינוי קיצוני המצב רק ילך ויחמיר" (אלון גל)

22 שנים של ניסיון מזוקקות לפגישה אחת

השאלה המתבקשת שנשאלת היא – מדוע תהליך כזה, שקשה אפילו להעריך את שוויו בכסף, בכלל לא כרוך בתשלום. אלון גל מסביר: "השוק הישראלי רווי יועצים, מאמנים ומנטורים, חלקם אפילו מצויינים, אבל ברור לנו שהאדם ממוצע יתקשה להבין מי באמת יכול לעזור לו ומי לא.

מצד אחד, יש פה מתודולוגיה שעובדת ומוכיחה את עצמה. אנחנו מלווים את העובדים בארגוני ענק כמו אינטל, גוגל, בנק הפועלים, ההסתדרות. אבל מהצד השני, האדם שנמצא כרגע במצוקה, שקשה לו, שרע לו, יתקשה להרים את הראש ולראות שאנחנו יודעים לעזור לו.

לכן זה אומר שחובת ההוכחה היא עלי. קודם כל אני אושיט לך יד, אני אעזור לך להבין מה לא עובד, אני אראה לך שאפשר לתקן ואפשר לשפר. אני אתן לך ערך ואוכיח לך שמה שיש לי להציע שווה לך המון, לא רק בכסף.

את אבחון Qmark ניתן לבצע בתיאום מראש ב-21 סניפי "תות – תקשורת ותוצאות" ברחבי הארץ. האבחון אינו כרוך בעלות או התחייבות וניתן כשירות מטעם אלון גל ו"תות – תקשורת ותוצאות".
אני מזמין בהזדמנות הזו את כל מי שקורא את הכתבה הזאת, אני נותן לכם פה פתרון מוכח שלא עולה לכם שקל וזמין עבורכם ב-21 מיקומים בארץ, איפה שרק תבחרו. אבחון מסודר, תיק פריצת דרך מסודר שייתן לכם בדיוק את מה שצריך לעשות בשביל לעוף קדימה. מה שנשאר לכם לעשות, בלי יותר מדי מאמץ, זה להירשם. אנחנו ניקח את זה משם. כמו שאני אוהב לומר – אין לכם מה להפסיד. מקסימום, זה יצליח."

מוכנים לצאת לדרך חדשה?
הירשמו עכשיו ללא לעלות לתיאום אבחון Qmark אישי

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן