7 כלים מתורת הקבלה להסרת חסימות בחיים

50,357
רזיאל הקבליסט

כולנו רוצים לחיות חיים טובים ומאושרים, ללא דאגות כלכליות וקשיים. אנחנו רוצים בריאות, משפחה אוהבת וקריירה משגשגת, עם בית יפה משלנו וללא חובות או טרדות. אבל רק חלקנו זוכים בכך. מחלות, אבטלה, טלפונים מאיימים מהבנק, חיים ללא זוגיות, בגידות, קשיי פוריות, גברים שנעלמים אחרי היכרות קצרה דרך הרשתות החברתיות או האפליקציות… רשימת הבעיות נמשכת ונמשכת, ולפעמים אנחנו לא רואים דרך לפתור אותן, ומתחילים להאמין שזה הגורל שלנו. המומחים קוראים לתופעה הזו "חסימה", והם גם יודעים איך להסיר אותה.

דלית, בת 54 מהצפון, הרגישה שהאושר שלה הולך לאיבוד. העסק של בעלה גלגל כספים רבים, אבל במשך שנים ההוצאות שלו גדלו עד שהוא הפסיק להכניס רווחים. שני ילדיה, שאותם היא חיתנה וחיו באושר במשך שנים, הודיעו לה באותו שבוע שהם מתגרשים. חודש אחרי כן היא התחילה לסבול מסחרחורות וחולשה וגילתה בבדיקות שבריאותה מידרדרת.

דלית ובעלה ניסו להתמודד עם הבעיות בדרכים הרגילות. הוא שכר יועץ עסקי, היא הלכה למיטב הרופאים, ושניהם המליצו לילדיהם על טיפול זוגי. כל הניסיונות האלה נכשלו, והם לא הבינו מדוע. דלית החלה לחשוב שיש לכל הבעיות האלה סיבה עמוקה יותר, גורם אחד שהורס את חיי משפחתה. היא לא האמינה בניסים ובעל טבעי, אבל כשהמצב החמיר היא לא ראתה אפשרות אחרת. היא התביישה, אבל שאלה חברה שתמיד סיפרה לה על המקובל שאיתו היא מתייעצת. היא לא ידעה זאת אז, אולם היא קיבלה את המספר של רזיאל, מבכירי המקובלים בישראל. דלית נחשפה לכישרונותיו הייחודיים כבר בשיחת הטלפון. הדברים שהוא אמר לה בשיחה הדהימו אותה. תוך כמה משפטים הוא תיאר לה בעיות שאותן היא שמרה בסוד מכולם. והיו לו גם תשובות, שהיום היא מתארת בתור חוכמה של נפש גבוהה. דלית קבעה איתו פגישה, ובמהלכה הם גילו ביחד את הסיבה למצוקה של משפחתה: עימות קשה וכואב שהיה לה עם מי שהייתה חברתה הטובה ביותר. המחשבות השליליות שהיו להן אחת על השנייה השפיעו לרעה על חיים של שתיהן. ככל שהן סבלו יותר, כך השליליות שהן שלחו גדלה.

המומחים קוראים לזה "חסימה", והיא כמו קללה שנפלה עלינו. "חסימות יכולות לקרות לכולם, בין אם אנחנו מאמינים בהן או לא," מסביר רזיאל. "לפעמים הן נוצרות בגלל משהו שאנחנו עשינו, ולפעמים הן נוצרות בגלל אחרים. ברגע שמזהים את החסימה ואת מה שגרם לה, אפשר להסיר אותה ולצאת מהקשיים. בלי החסימה אנחנו מוצאים מחדש את התקווה וזוכים באושר, בריאות ובפרנסה שאבדו לנו."

מה יכול לגרום לחסימה שפוגעת לנו בחיים

"ביותר מעשרים השנים שבהן זכיתי לסייע לאנשים באמצעות חוכמת הקבלה ותורת הנפש", מתאר לנו רזיאל, "ראיתי כמה וכמה סוגים של חסימות. כשהן מגיעות מהעבר, הן בדרך כלל נוצרות בגלל מילה רעה שאמרו לנו לפני שנים, או קשרים קודמים שאנחנו לא מצליחים לוותר עליהם. חסימות גם יכולות להתחדש, בדרך כלל בגלל צרות עין, רכילות על חשבוננו, או מחשבות רעות ששולחים לכיווננו. הן יכולות גם להתחדש בגללנו, מבחירות שאנחנו יודעים שהן רעות עבורנו אבל ממשיכים לעשות אותן. כשכל בני הבית סובלים ממשברים, החסימה יכולה גם לנבוע מרוח רעה ששוכנת במקום."

"דברים שעושים לנו או שאנחנו עושים לעצמנו, דברים שהיו בעבר שלנו או שקורים כיום ללא ידיעתנו – לכל אלה יש השפעה עמוקה ומיסטית על החיים שלנו. הם רודפים אותנו ומונעים מאיתנו להתגבר על הקשיים ולקבל את הברכות שמחכות לנו בעתידנו."

איך מזהים את החסימות שבגללן אנחנו סובלים?

"זה תלוי ביכולות של האדם. מי שניחן בחיבור לספירות גבוהות מסוגל לקבל תשובות באמצעות תקשור", אומר רזיאל ומפרט: "הנשמות יכולות להופיע בחלומות, ובחיבור הגדול ביותר הן מופיעות בחזיונות. בהתאם למקרה ולמצוקה של האדם, תשובות אפשר לקבל גם באמצעות עופרת או בספרי הקבלה. כך גיליתי את הסיבה למשבר של דלית ומשפחתה: בטיפול בעופרת התגלתה לי דמות של אישה. כשתיארתי אותה לדלית, היא מיד זיהתה את חברתה הטובה שעימה היא הסתכסכה."

ביהדות קוראים לזה חוכמת הנסתר כי לא מספיק לראות את האמת שמעבר, אלא גם לדעת איך להבין אותה. כל המומחים שעוסקים בקבלה ובמיסטיקה תמימי דעים: כדי להגיע לפרשנות הנכונה, זו שתביא אותנו לישועות ולא תטעה אותנו, צריך חוכמה ועוצמות נפשיות וחיבור לקדושה. הם מסבירים כי שם נופלים רבים, שמתוך מועקה או ללא לימוד מעמיק של חוכמת הנסתר קופצים למסקנות מוטעות ומחמירים את המצב. האבחון צריך להיעשות בכבדות ראש, ברצינות, בחיבור לקדושה ובהכוונה של כוח עליון. התשובות לקשיים שלנו קיימות שם, אם רק נדע איך להקשיב.

אז איך מסירים חסימות וזוכים באושר?

הגענו לקליניקה של רזיאל כדי להבין כיצד עובד הטיפול שבעזרתו הוא סייע לאלפי אנשים להסיר את החסימות שפגעו בחייהם. רזיאל הוא לא רק מבכירי המקובלים בישראל אלא גם המומחה הגדול במדינה בהסרת חסימות באמצעות תורת הקבלה.

לפני שהוא פתח בהסבריו, רזיאל סיפר לנו על המעמד המיוחד של הקבליסט והכוחות שעומדים לרשותו. הרבנים, המקובלים והמיסטיקנים מסבירים ששימוש לא נכון בכלים של תורת הקבלה לא יביא תוצאות, ושימוש לא אחראי יכול אפילו להחמיר את המצב. אסור לזלזל בכוחות הנסתר, שיכולים לרפא אך גם להזיק, ואסור בתכלית האיסור להיעזר באדם שמציע להזיק לאחר, כי כל תועלת שנשיג באמצעותו תבוא במחיר רוחני וגשמי כבד. תיקון משיגים רק דרך קדושה.

לאחר מכן רזיאל הציג בפנינו את שבעת הכלים העיקריים של תורת הקבלה שבהם הוא משתמש בשיא כוחם. חלקם, כמו קטורת ועופרת, מוכרים לרבים, גם אם הם לא יודעים כיצד להיעזר בהם. אחד מהם, הפקהאן, הוא כלי נדיר במיוחד, ורק בודדים למדו כיצד לשלוט בכוחו. רזיאל הוא אחד מהם.

לחצו על הקישור הבא כדי לקרוא עוד על רזיאל, מבכירי המקובלים בישראל והמומחה הגדול בארץ בהסרת חסימות, שסייע לאינספור אנשים להסיר את החסימה שעמדה בינם לבין האושר והברכה >>>

אלה שבעת הכלים העיקריים של תורת הקבלה שמסירים חסימות

כלי 1: תפילה אישית
כל אחד מאיתנו בורך ביכולת מופלאה, שמסוגלת להביא לנו ישועה אם נשתמש בה תחת ההכוונה הנכונה: התפילה האישית, הכלי הראשון, שטמון בנפשנו. אמירת תפילות וברכות יכולה להיות הכלי העוצמתי ביותר להסרת חסימות, והוא זמין לנו תמיד אם רק נלמד לשאת אותן בשיא כוחן.

כלי 2: קמיע אישי
גם לחוכמת הקבלה יש פתרונות עבורנו: היא מלמדת אותנו כיצד להכין קמיעות להתמודדות עם רוע וחסימות. חלק ממי שמגיעים לרזיאל כדי שיחלץ אותם מצרה וחסימה זוכים לקבל ממנו קמיע אישי, שהסוד שלו עובר מדור לדור במשפחת המקובלים הנודעת אבוחצירא. רזיאל הוא בין הבודדים שקיבלו את הרשות ליצור את הקמע ולטפל באמצעותו. "מאז היום שבו אחותו של הבאבא סאלי זצ"ל נתנה לי את הרשות לעשות זאת," הוא מפרט, "השתמשתי בו כדי לחולל ניסים רבים בחייהם של אנשים שהיו קרובים לוותר על התקווה. הקמע מסוגל להביא ישועות גם במקרים קשים במיוחד: פרנסה, בריאות, זיווג, פוריות, ועוד."

כלי 3: קטורת מטהרת
אם כל בני הבית סובלים מרוח רעה, התורה הקדושה לימדה אותנו ליצור תערובת קטורת ייחודית שמסוגלת לטהר את המקום ולהכניס במקומה אנרגיה טובה ובריאה. על הסגולות של הקטורת קראנו אצל חז"ל ובזוהר וגם אצל הבן איש חי. היא כמו סוד גלוי, שרק המקובלים יודעים כיצד להשתמש בה מבלי לאבד את כוחה.

כלי 4: טיפול בעופרת
העופרת, שהיא אחת המתכות החשובות ביהדות, היא לא רק כלי לאבחון אלא גם כלי להסרת חסימות ומה שבדרך כלל נקרא עין הרע. טיפול בעופרת מנקה את ההילה ומטהר את הנפש, ומעניק שלווה ומחשבות חיוביות שבלעדיהן אי אפשר להתגבר על הקשיים. רזיאל, לדוגמה, משתמש בתרכובות של עופרת שנעשות לפי סוד שנמסר ממקובל לתלמידיו במשך דורות רבים. "בלי שליטה ברזי המיסטיקה אין בעופרת תועלת, והיא יכולה אפילו להטעות."

כלי 5: ג'לאל
החיבור עם הרוח והמיסטיקה חזק במיוחד אצל יהודי מרוקו, ששומרים על מסורות עתיקות שהמערב שכח לפני עידנים. אחד מהסודות שנשתמרו אצלם היא הג'לאל, אבן בצבע כחול עמוק ובעלת כוחות מיוחדים, שמובאת במיוחד לישראל מצפון אפריקה. באמצעות הידע הנכון אפשר לשחרר באמצעות הג'לאל חסימות ולהסיר את עין הרע. אסור להשתמש בה לבדה אלא תמיד עם חושק, אבן שמיובאת מתוניס, ולקרוא ברכה בזמן ששורפים אותה. עם ההכוונה הנכונה, היא עוצמתית במיוחד.

כלי 6: פקאהן
סוד נוסף שעליו שמרו יהודי מרוקו הוא הפקהאן, ובהתאם למקרה אפשר להשתמש בה במקום הג'לאל או יחד איתה. זו תערובת של אבנים, צמחים וחומרים שנרקחו במרוקו במיוחד לשחרור חסימות והסרת עין הרע. יש לה יכולות מיוחדת, והיא מסוגלת לטהר את הנשמה ואת הבית לחלוטין.

המקובלים שקיבלו את סוד הג'לאל והפקהאן והשימוש בהם יודעים לספר על השינויים המדהימים שקרו בחיי האנשים שביקשו מהם סיוע והכוונה. "לא מזמן השתמשתי בשניהם במסגרת ייעוץ אישי לאחד מאנשי העסקים המצליחים ביותר במדינה," מגלה לנו רזיאל. "כמו לא מעט מאנשי עולם העסקים והטכנולוגיה, גם הוא נעזר בי כדי לפתור בעיות בעסקיו, שנובעות מחסימות שקורות לעיתים לו או לעובדיו, וכדי להתייעץ בי עם קבלת החלטות משמעותיות. חוכמת הנסתר נותנת לנו תשובות, כדי שלא נצטרך לפעול מתוך חוסר ידיעה ואי ודאות. כמובן שהוא מספר על כך רק לאנשים ספורים, גם בגלל צרות אופקים של אחרים וגם בגלל חשש מרכילות של מתחריו שעלולה לפתוח עין הרע."

כלי 7: תקשור
הכלי השביעי והאחרון קיים רק אצל מעטים יחידי סגולה: התקשור, היכולת להתחבר לנשמות, לראות נסתרות ולקבל תשובות. "התקשור," שיתף אותנו רזיאל באחד הסודות המסתוריים ביותר, "היה חלק מהתהליך שעשיתי עם דלית. קיבלתי באמצעותו מסר שלא יעברו שבועיים עד שיסתיים הסכסוך בינה לחברתה, ובאמת, כבר באותו שבוע הן נפגשו והתנצלו זו בפני זו. חברתה לא ידעה להסביר מדוע הכעס שלה נעלם. דלית, שעשתה את השינוי וזיכתה גם אותה בברכה, ידעה גם ידעה את הסיבה. אבל היא לא סיפרה לה כדי לא לגרום לה תחושת אשמה ולהימנע מלהלבין את פניה. ברוך השם, בחודשים שלאחר מכן בעלה זכה בחוזים גדולים, בנה חזר לאשתו, ובתה מצאה בן זוג חדש ואוהב. דלית התקשרה אליי לפני כמה חודשים כדי לקבל ברכה עבור נכדה הראשון. בתה ילדה בן בריא, חכם וטוב לב."

מה קורה אחרי הסרת החסימה

עם בחירה נכונה של הכלים והשילוב שלהם אפשר להשיג ישועות ומזור לכל הבעיות שלנו. זה טיפול ממוקד עם תוצאות מדהימות, כמו בלייזר. אחרי שמסירים את החסימה, מיד מרגישים הקלה. אנחנו מפסיקים להיות קשים עם עצמנו, ומצליחים להתגבר על נקודות החולשה. עם הביטחון העצמי אנחנו מוצאים בתוכנו את נקודות הכוח שלנו, את היכולות שיש לנו אבל רוב הזמן אנחנו לא משתמשים בהן.

כשעוצרים את הכוחות ששולטים בחיים שלנו ומחזירים את השליטה לעצמנו, אנחנו יכולים להציב מטרות ולהגשים אותן. החיים חוזרים למסלולם התקין והנכון, והקשיים נעלמים. פרנסה, בריאות, זוגיות, משפחה – אחרי שפותרים את החסימה שגרמה להן, הבעיות פותרות את עצמן.

איך בוחרים את האדם שיסיר עבורנו את החסימה ויוציא אותנו ממשבר

למתבוננים מבחוץ, השינוי שעושים בזכות הכלים האלה נראה כמו נס. אבל לא צריך להאמין בניסים כדי שהם יפעלו. הכלים האלה משמשים אותנו כבר אלפי שנים כדי לשחרר חסימות ולפתור את בעיות החיים, וגם מדענים מתחילים להודות בקיומם. התורה והזוהר הקדוש, חז"ל, גדולי הרבנים והמקובלים: כולם מכירים את העוצמה של תורת הסוד ורזי הנפש, ומהם קיבלנו אותם ואת הכלים שנוצרו בחוכמתם.

הם גם הדגישו לנו את חשיבות הבחירה הנכונה: לא רק של הכלים אלא גם בחירה של האדם שמומחה בשימוש בהם. כשם שיוסף ידע כיצד לפתור את חלומות פרעה ולהציל את ארצו בעוד שהחרטומים כשלו, כך צריך לפנות בעת מצוקה לאדם הנכון, לבעל נשמה גבוהה שניחן ביכולת הקשבה ובחיבור לנסתר, ושלמד את תורת הסוד מהמקובלים שקדמו לו. ההוכחות לכך גלויות: מאות ואלפי אנשים שבעיותיהם נפתרו בזכותו, הסכמות של רבנים ומקובלים, הכרה בידי אנשי עולם המדע, מכתבי המלצה ממטופלים, וניסיון של שנים רבות. אדם בעל כל אלה הוא המומחה הנכון, האיש שיוכל להוציא אותנו מצרה, לעזור לנו במצוקה, ולהוביל אותנו אל הדרך הנכונה.

האם אתם נמצאים במצוקה שאינכם יכולים לפתור או להסביר?
או אולי אתם זקוקים לעזרה, לאדם שיקשיב לקשיים שלכם ויוכל לסייע לכם בבעיות פרנסה, משפחה, בריאות, זיווג או משברים אחרים?
לחצו על הקישור הבא כדי לקרוא עוד על רזיאל, מבכירי המקובלים בישראל והמומחה הגדול בארץ בהסרת חסימות, שסייע לאינספור אנשים להסיר את החסימה שעמדה בינם לבין האושר והברכה >>>

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן