תפקידה של מעצבת פנים בתהליך שיפוץ הבית

238
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
תפקידה של מעצבת הפנים

 

 

שיפוץ בית הוא אחד התהליכים מרגשים בחיינו המלווים בתחושות של פרפרים בבטן, אך לצד הריגושים והחוויות, טמונים בתהליך לא מעט לבטים ועניינים טכניים הדורשים יד מקצועית שתנהל את התהליך על הצד הטוב ביותר. כבר בתחילת הדרך אנו מוצפים בשאלות מרובות הקשורות לחלוקת החלל, לחומרים שישולבו בו, לסגנונות העיצוב ועוד ועוד. לעיתים די קשה לנו לעבד את המידע בראשנו ולכן שילוב של מעצבת פנים כבר בתחילת השיפוץ יכול להקל עליכם את התהליך ולאפשר לכם להגיע מוכנים למשימה. מעצבת הפנים תבחן בקפידה את נתוני השטח את הפוטנציאל שלו ותהיה שם דקה לפני סגירת החוזה עם בעלי המקצוע השונים.

הוצאה יקרה או זרקור שיאיר לכם את הדרך?

רבים סבורים משום מה ששירותיה של מעצבת פנים בעת שיפוץ הבית הם יקרים ומיותרים אך לא כך הדבר, משום שמעצבת פנים תוכל עוד בתחילת הדרך לתכנן היטב את החלל ולחסוך לכם הוצאות כספיות רבות הנובעות כתוצאה מטעויות תכנוניות. חשוב לדעת שתפקידה של מעצבת פנים הוא לא רק לתבל את החלל בצבעים ולבחור טקסטיל וריהוט מזמינים, אלא גם לתכנן את החלל בצורה פונקציונלית המתאימה לבני המשפחה. פעמים רבות דיירי הבית מעוניינים לחלק את החלל בצורה מסוימת ולשבור קירות אך ייתכן כי ניתן למצוא פתרון יצירתי הרבה יותר טוב ואולי לחלק את החלל בצורה שונה וכך לחסוך את עלויות שבירת הקיר. כמובן שזהו מקרה בודד, מעצבת פנים תוכל לחסוך לכם כספים רבים במהלך השיפוץ וכמובן לבחור חומרים איכותיים מהם תיהנו שנים רבות.

קצת על תפקידה של מעצבת פנים

אחראית על בעלי המקצוע

מעצבת פנים תשלוט ביד רמה על הקבלן או בעלי המקצוע הפועלים בשטח, אם אלו שיפוצניקים, חשמלאים, אנשי אינסטלציה וכו'. חשוב לדעת ששיפוצניקים הם בעלי מקצוע המבצעים את העבודה בשטח על פי הנחיות מסוימות, והרי יש הבדל אם הם יקבלו את ההנחיות על ידי בעל הבית או על ידי מעצבת פנים שתכננה היטב את שיפוץ הבית.

תכנון מקדים לפרטי פרטים

מעצבת פנים תתחיל את עבודתה עם פגישה מקצועית בה היא תבין את רצונותיכם ושאיפותיכם ולאחר מכן תתרגם את החלומות למציאות בשטח. התכנון יעשה לרוב על פי הדמיות תלת מימד שיאפשרו לכם לראות בצורה מוחשית והכי קרובה למציאות את תכנון החלל ולבצע כל שינוי רצוי 'על הנייר'. לאחר אישור הסקיצות מתחילים לעבוד בצורה מסודרת ועל פי ההנחיות.

מציאת פתרונות יצירתיים

מעצבת פנים תהיה שם תמיד עבורכם ותוודא שהעבודה מתבצעת על פי התוכניות. אולם, פעמים רבות צצות בעיות שונות שיש צורך למצוא להן פתרונות יצירתיים כדי לקבל תוצאה מרשימה. כיוון שמעצבת פנים חוותה במהלך עבודתה בעיות שונות, היא תוכל לשלוף פתרון המתאים לאופי התכנון ולהפוך את הבעיה ליתרון עיצובי.

חוש עיצוב מפותח

פרמטר זה חשוב מאוד לא רק לשלב ההום סטיילינג, אלא גם לתהליך חלוקת החלל ובכלל לאורך כל הדרך, הרי לבל נשכח כי מעצבת פנים היא בעלת חוש עיצוב מפותח ויכולה להביא לחלל טאצ' משלה המתכתב בסינרגיה מושלמת עם כל האלמנטים סביב.

אנשי מקצוע אמינים

בתהליך עיצוב פנים תוכלו לבחור בין הבאת בעלי מקצוע שונים על פי בחירתכם, או להיעזר בבעלי המקצוע שעבדו בעבר עם מעצבת הפנים. מעצבת פנים וותיקה תרכיב עם השנים צוות מקצועי מנצח המלווה אותם בפרויקטים מגוונים. מכיוון שהם עובדים לאורך זמן עם המעצבת, תוכלו לדעת שהם בעלי ניסיון רב, מכירים את הדרישות שלה ועובדים בנאמנות מתוך אינטרס להמשיך ולעבוד עם אותה מעצבת לאורך שנים. גם המחירים כמובן יהיו זולים יותר ותוכלו לדעת אותם מראש.

פנייתך התקבלה!