זהירות: עין הרע ברשת החברתית – מה לעשות אם ״פתחו עליך עין״ בפייסבוק?

8,696
עין הרע ברשתות חברתיות

 

משהו תקוע בקריירה או בעסק? סובלים מבעיות בזוגיות או להיכנס להריון בלי כל סיבה? הופיעו אצלכם פתאום מחלות או התקפי חרדה? אם פרסמת לאחרונה תמונה או סטטוס ברשת החברתית, יש סיכוי של 95% שמישהו עשה לך עין הרע. במאמר הבא תגלו מה זה בדיוק עין הרע, מהן ההשלכות ואיך אפשר להסיר אותה.

פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב – כיום, קשה למצוא אדם שלא משתמש ברשת חברתית כזו או אחרת. אבל האם כל התמונות, הסטטוסים והסרטונים שאנחנו משתפים באינטרנט תורמים לאיכות החיים שלנו או מסכנים אותה?

בתרבויות ודתות שונות תמיד ידעו שגורלו של אדם מושפע מהמילים, המבטים והרגשות של חבריו, בייחוד מרגש הקנאה שיכול ליצור עין הרע. אבל היום מסתבר שאנשים גורמים עין הרע לעצמם, כשהם נוטים להתרברב במעשים והישגים שלהם ברשת החברתית.

בתקופה האחרונה אפשר לראות הרבה רבנים שמתריעים כנגד שימוש ברשת החברתית. למשל, במפגש עם הקהילה היהודית בניו-יורק, ביקש הרב שלמה עמאר מהנוכחים לא לעלות תמונות של ילדים לפייסבוק, מחשש לפגיע מעין הרע.

״עין הרע היא דבר אמיתי, זה דבר קיים במקורות שלנו, בדברי חז"ל. עין הרע זו לא אמונה טפלה, זה אמיתי, רבים סובלים מהרבה צרות בגלל עין הרע". אמר הרב עמאר.

רזיאל הקבליסט (בן 45) הוא מומחה להסרת עין הרע. כבר בגיל 11 למד אצל צדיקה מבוגרת ומוכרת מאוד בטיפול בחסימות ועין הרע. היא זיהתה את הפוטנציאל המולד שלו ולקחה אותו תחתיה, כדי ללמד אותו כל מה שהיא יודעת, לפני שתלך לעולמה.

רזיאל

עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, הוא כנראה האדם המתאים ביותר להסביר איך יודעים אם יש עליך עין הרע ומה לעשות כדי להסיר אותה.

רזיאל, מהי ההגדרה הטובה ביותר לעין הרע?

עין הרע היא מעין קללה נסתרת שרובצת על אדם, כזו שגורמת לו לקשיים ובעיות כל תחומי החיים. ממש כמו חץ מורעל שתקוע לך בגב ואתה לא יכול לראות אותו, אבל הוא ממית אותך לאט לאט. הרי אנרגיה נדבקת לאנרגיה. עין הרע זה מצב שבו אדם מפנה אנרגיה רעה אל אדם אחר. המחשבות השליליות יוצרות חסימה בצד השני, אפילו בלי שנדע.

הקבלה טוענת כי מרבית ממקרי המוות בעולם הם תוצאה ישירה של פגיעת עין הרע. בפרקי אבות נאמר "עין הרע ויצר הרע ושנאת הבריות מוציאים אדם מן העולם" (ב', י"א).

איך אדם מקבל עין הרע?

בד״כ נוחתת עין הרע על אדם בגלל אדם אחר שרוצה לפגוע בו, יש המון תחרות וקנאה בין אנשים. אבל אפילו חבר טוב יכול לעשות לך בטעות עין, רק בגלל מבט או מילה לא טובה. בגלל זה חשוב מאוד לנהוג בצניעות, אפילו בקרב חברים ומשפחה.

לדוגמה, אדם שקונה אוטו פשוט לא מושך אליו תגובות מיוחדות. לכן יש סיכוי נמוך שמישהו יעשה לו עין הרע. אבל במקרה שהוא קנה אוטו מפואר ומשתף את זה ברשת החברתית, אנשים יכולים לחשוב שהוא מתנשא או מרגיש עצמו שווה יותר מאחרים ולפתוח עליו עין.

לא סתם נאמר "אין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין" (תענית ח, ע"ב).

אתה מזהה בשנים האחרונות עלייה בכמות האנשים שמקבלים עין הרע?

באופן חד-משמעי כן. אנשים משתפים את החיים שלהם ברשת החברתית בכל רגע נתון. מצלמים תמונות מנקרות עיניים, מתרברבים בהצלחות שלהם וזה עשוי לעורר את קנאת הזולת. אבל לא רק זה. מישהו יכול לתייג אותך בפוסט, אפילו בלי שתדע, ויפתחו עליך עין.

לדוגמה, אישה נשואה יוצאת למועדון עם חברות. נקרא לה נועה. צלם שנמצא באירוע מצלם אותה, מעלה לפייסבוק וחברה של נועה מתייגת אותה בתמונה.

פתאום התמונה מופיעה בפייסבוק של חברה אחרת, שבמקרה היא רווקה. היא רואה את התמונה של נועה ושואלת חברה אחרת איך יכול להיות שהיא יוצאת למועדון בלילה, כשיש לה בעל. פתאום בלי כל התראה או סיבה מוקדמת, מתחילים ריבים בין נועה ובן זוגה. זה לדוגמה סימן לעין הרע.

יש גם קושי כלכלי, הרבה אנשים לא מסתדרים עם המשכורת שיש להם. זה מספיק שמישהו מעלה תמונה שלו לפייסבוק מחופשה שהוא נמצא בה, כדי שחבר לעבודה יפתח עליו עין.

מה יכול לקרות למישהו שיש עליו עין הרע?

נאמר בגמרא ש-99% מהאנשים מתים לפני זמנם, כתוצאה מעין הרע. אבל לפעמים מוות הוא לא הצרה הכי גדולה.

עין הרע יכול לגרום לנזקים ומחלות קשות, לפגוע בבריאות הנפשית והפיזית של האדם ושל משפחתו. יש אנשים שסובלים ממחלות כרוניות מסוימות, שלידם המוות נשמע כמו אופציה טובה יותר.

אבל זה יכול להופיע גם בתחומים נוספים בחיים. ירידה במכירות או נפילה בהכנסות של העסק יכולה להיגרם בגלל מתחרים שהטילו עליך עין הרע. חוסר הצלחה בקריירה, פיטורין פתאומיים או קושי במציאת עבודה, יכולה להיגרם כשחברים לעבודה מדברים עליך מאחורי הגב.

כמובן, בעיות בזוגיות ובשלום בית, קושי למצוא בן זוג וחוסר יכולת להיכנס להיריון אחרי ניסיונות מרובים, יכולים להעיד על עין הרע.

מישהו יכול לסבול מעין הרע וזה ישפיע על הילדים שלו. לדוגמה מחלות פתאומיות של תינוק שרק נולד יכולות להיגרם כתוצאה מעין הרע שעשו לאישה כאשר היא הייתה בהריון. ילדים שמתחילים אצלם צרות בלימודים יכולים להעיד על עין הרע שעשו שכנים או חברים.

לדוגמה, הגיעה אליי אישה נשואה ומצליחה מאוד, שמתגוררת בסמוך למשפחה של בעלה. היא תמיד הייתה ביחסים טובים עם חמותה וגיסותיה ואפילו עזרה להם מבחינה כלכלית.

היא שמה לב שכל הילדים במשפחה מתחתנים, אבל הילדים שלה לא. עשיתי לה תהליך עם עופרת ופתאום אני רואה שמופיעה בעופרת דמות של אישה דומיננטית. היא חשדה שזאת גיסתה, אבל ביקשתי ממנה להביא גם את הילדים, כדי שנאשר את החששות. וגם להם הופיעה אותה דמות.

נתתי לה הוראות מדויקות וביקשתי ממנה לא לספר למשפחה שלה שום דבר. אחרי 8 ימים, גיסתה פתאום מתקשרת ואומרת לה ״כל החיים חמדתי וקינאתי בך. אני מצטערת…״. באותה שנה, שלושת הילדים התחתנו.

מהם הסימנים לעין הרע?

לסבול מעין הרע מרגיש כמו כישוף שמרחף מעליך. כמו קללה שהורסת כל מיני דברים טובים שיש לך בחיים. פתאום דברים יוצאים מהמסלול שלהם, בלי כל סיבה הגיונית נראית לעין. הכל נתקע, דברים לא מסתדרים וזה מרגיש ממש קשה להצליח. במקרה כזה, כדאי לבדוק אם עשו לכם עין הרע.

מה עושים נגד עין הרע?

כדי להתגונן מפני עין הרע מומלץ לנהוג בצניעות, לא לנקר עיניים ברשת החברתית ובכלל לא להתבלט יותר מידי בחיים. לדוגמה, לא צריך להפיץ בפייסבוק דברים טובים שאתה מצפה להם, כמו היריון, קבלת עבודה חדשה וכדומה. לפחות עד שהם לא התממשו במציאות.

ומה קורה אם כבר יש עין הרע?

אם לא הקפדת ואתה מרגיש שיש עליך עין הרע, צריך להסיר אותה. יש כל מיני אמונות טפלות כמו לפזר מלח, לירוק על רצפה באזור מסוים בבית או לשים בכיס אבנים בצבע טורקיז.

אבל אם אתה רוצה לקבל אבחון מדויק, אתה צריך לפנות אל בעל מקצוע שמומחה בהוצאות עין הרע. אני מטפל בשיטות מגוונות להסרת עין הרע באמצעות עופרת, אבן הג'לל ותערובת פקהאן. מוזמנים להיכנס לקישור הבא ולראות כמה סיפורי הצלחה של טיפול בעין הרע.

למה דווקא עופרת עוזרת בטיפול בעין הרע?

חוכמת העופרת הסודית עברה מדור לדור במשך שנים רבות. היא אחת המתכות החשובות ביותר ביהדות ויש לה תוצאות מדהימות. אם יודעים איך לעשות תהליך לפי ההנחיות המקובלות, עופרת יכולה לשחרר מבנאדם כל דבר לא טוב שיש לו. היא מסירה חסימות, מנקה את ההילה ומטהרת כל אנרגיה שלילית שנדבקה באדם.

הסרת עין הרע עם עופרת
הסרת עין הרע עם עופרת

מה זה אבן הג'לל?

אבן הג'לל היא אבן מיוחדת שמקורה במרוקו, היא מסוגלת לשפע, אושר, פרנסה טובה והשריית אנרגיה מבורכת בבית. לאבן כוחות רוחניים וטיפול באמצעותה דורש מיומנות, אנשים רבים ניצלו כתוצאה מטיפול באמצעותה.

אבן הג'לאל
אבן הג'לאל

מה זה הפקהאן?

פקהאן היא תערובת של אבנים, צמחים וחומרים שנרקחו במיוחד עבור הוצאת עין הרע, היישר ממרוקו. הפקהאן היא תערובת עוצמתית מאוד והיא מסוגלת לטהר את הבית והנשמה לחלוטין.

תערובת הפקהאן

איפה למדת את זה?

זה משהו שעובר במשפחה שלי. סבא שלי מצד האבא, היה רב גדול. אמא של סבתא שלי, שנפטרה בגיל 109 הייתה צדיקה גדולה. הסימנים הופיעו אצלי כבר כשהייתי ילד קטן כשראיתי נשמות של בני משפחה שהלכו לעולם.

היה לי מזל גדול שבגיל 11 פגשתי צדיקה שזיהתה את הכוחות שלי. היא הייתה סבתא של חבר מהכיתה שלי, שהייתה פותחת קלפים לאנשים. איך שהיא ראתה אותי נכנס בדלת, היא אמרה לי ״בוא שב לידי, יש לך כוחות גדולים״. בגיל 16 טסתי עם הצדיקה וסבתא שלי למרוקו, לפגוש צדיקים ומומחים גדולים בתחום. אפילו פגשתי את מלך מרוקו באותה שנה.

איך המשפחה שלך הגיבה לכוחות שלך?

זה הפחיד מאוד את אימא שלי. הייתי מספר לאימא שלי על שכן שהולך למות ויום אחרי זה הוא היה מת. בגיל 14 היא שלחה אותי לפסיכולוגית. אבל איך שנכנסתי לחדר, ראיתי שעל הפסיכולוגית יש עין הרע. סיפרתי לה על משהו בחיים שלה, שאין סיכוי שמישהו יכל לדעת. היא יצאה מהחדר ואמרה לאימא שלי ״אני לא יכולה לטפל בו״.

מתי התחלת לטפל באנשים?

הייתי צמוד לאותה צדיקה 17 שנה, היא הייתה באר של השראה עבורי. רק לאחר שהיא נפטרה התחלתי לקבל אליי אנשים. בהתחלה הגיעו אנשים שהיו לקוחות של אותה צדיקה, אבל עם הזמן הגיעו עוד ועוד אנשים. העמקתי עוד ועוד בקבלה מתוך רצון לממש את הייעוד שלי ולעזור לעוד אנשים. קיבלתי זכות גדולה לטפל ולייעץ לאלפי אנשים במשך 20 השנים האחרונות, באמצעות רזי המיסטיקה היהודית ותורת הנפש.

איך אפשר ליצור אתך קשר כדי לבדוק האם יש עין הרע?

אני מזמין אותך להיכנס לעמוד הבא, להשאיר את הפרטים ולהתייעץ איתי בנושא שחרור עין הרע, חסימות ועיכובים. אני עושה לכל אדם אבחון מעמיק באמצעות ספרי הקבלה, טיפול בעופרת, אבן הג'לל או תערובת הפקהאן כמו שציינתי מקודם, תלוי בבעיה ובבן אדם, ובמקרה הצורך אני גם מתאים לו קמע אישי.

למי הטיפול מתאים?

לכל מי שאינו מצליח להשתחרר מכל מיני חסימות בחיים – אנשים שלא מצליחים להתקדם, לא מוצאים זיווג, בעיות בשלום בית, לא מצליחים להתפרנס כראוי, סובלים מבעיות בריאות, נשים שלא מצליחות להיכנס להיריון או כל בעיה אחרת.

רוצים להתייעץ עם רזיאל? מעוניינים בפרטים נוספים לגבי הסרת עין הרע? לחצו על הקישור הבא >>

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן