לטפל זה הייעוד שלך? תכנית לימודים חדשה משלבת בין NLP לקואצ'ינג ומכינה את המטפלים לפתיחת קליניקה משלהם

30,446

קורס יחיד מסוגו בארץ משלב בין הסמכת מטפלים בשיטת
NLP לקואצ'ינג, מבלי לוותר על הכנה עסקית ושיווקית של
התלמידים לקראת פתיחת קליניקה משלהם.
כך בוגרי המכללה הזו הופכים למטפלים המבוקשים והמצליחים בישראל

ליזי בת ה-51 משלבת בין שתי האהבות שלה בארבע השנים האחרונות. במקביל לעבודה כמנהלת סטודיו של חברת בגדי הים 'גוטקס', האחראית על 65 עובדות, היא גם מטפלת ומאמנת בשיטת NLP ומתחזקת קליניקה מצליחה עם לקוחות קבועים בהם היא מטפלת בין פעם לפעמיים בשבוע.

"אנשים תמיד אמרו לי שאני מסוגלת לעזור לאחרים בשיחות שלי איתם. כשהגעתי ללימודים, ראיתי איזה כלים אני מקבלת שם ואיך אני מצליחה להביא את עצמי למקומות חדשים. שם הבנתי שאני צריכה להתחיל להעביר את זה הלאה באופן רשמי".

ליזי היא אחת מבין רבים שמצאו את ייעודם האמיתי כמטפלים בשנים האחרונות, ומתחזקים קליניקה משגשגת לצד קריירה מצליחה, חלום אותו הגשימה במסגרת הלימודים במסלול NLP Therapist במכללת NLP pro.

חופית גנדי-יצחק, ממייסדי המכללה ומרצה בכירה במסלולי הלימוד השונים, מסבירה כי מיומה הראשון שמה המכללה דגש על היום שאחרי הלימודים – הפרקטיקה של עולם הטיפול, הן במישור המקצועי והן במישור העסקי. המטרה היא להעביר את תלמידי המכללה תהליך משמעותי בעצמם, וגם לתת להם את כל הכלים לצאת לדרך עצמאית בעולמות הטיפול והאימון.

"לא רק ששתי הקריירות שלי לא סותרות זו את זו, להפך – אני מנהלת את שתיהן בסנכרון מושלם וכל אחת מפְרָה את השניה" מפרטת ליזי. "זה התחיל מקטן, והיום יש לי קליניקה עם מאומנים קבועים וגם מונחים שאני עושה להם ליווי משותף. וגם בעבודה שלי כמנהלת סטודיו הפכתי להיות מנהלת יותר אהובה, כי למדתי להסתכל על האחר מהמקום שמגיע לו שיראו אותו. יוצא שאני מאמנת הרבה אנשים באופן אישי כחלק מהאינטראקציה שלי מולם, וזה רק גורם לסטודיו לשגשג"

השילוב המנצח בין NLP לקואצ'ינג

זה לא במקרה שליזי חווה השפעה כל כך משמעותית של הלימודים גם על ההתפתחות שלה בתור מטפלת עצמאית וגם בתור מנהלת של צוות גדול. מסלול ה-NLP Therapist הייחודי משלב בין NLP קלאסי ברמה הגבוהה ביותר לבין קואצ'ינג, מה שנותן לתלמידי המכללה את הטוב מכל העולמות.

"קשה לייצר שינוי יציב ועוצמתי רק באמצעות שיטה אחת. זו הסיבה שהרבה מטפלים מתקשים להגשים את הייעוד שלהם ולהצליח בתחום. מטפל שרוצה לחולל שינוי אמיתי בעצמו ובעולם חייב להכיר כמה שיותר כלים, ולשלב ביניהם בצורה שתתאים למטופל שנמצא מולו. לצערנו, בפועל מה שרוב המטפלים לומדים זה איך לבחור "תבנית" אימונית קיימת ו"להלביש" אותה על המטופל, בלי להתחשב במצב הספציפי שלו" מספרת לנו גנדי יצחק על החשיבה מאחורי השילוב בין שיטת הגישות.

"מעבר לתרגול של השיטה, ביחד עם התעודה המוכרת, הייחודיות של המסלול היא הפרקטיקום – כבר מההתחלה התלמידים שלנו עוברים התלמדות, סטאז' של ממש, והכל מבלי לוותר על ההעצמה האישית שהשיטה מביאה איתה ועל התהליך האישי שכל אחד מהם עובר."

רוצים להביא לשינוי אמיתי בחיים של אנשים
ולפתח קריירה מאתגרת שתשנה את חייכם?

השאירו פרטים ובואו לשמוע עוד על מסלול NLP Therapist!

"אין גבולות למה שאפשר ליצור באמצעות הכלים האלו"

על-פי מכללת NLP Pro, הדרך להיות מטפל מצויין ומצליח, היא להכיר באופן אישי את שיטת הטיפול. או במילים אחרות – בשביל להיות מטפל צריך קודם כל להיות מטופל ולעבור תהליך משמעותי, כפי שרבים מבוגרי המכללה מספרים.

דקלה, בת 38, עובדת כבר מספר שנים בבית ההשקעות לצד ניהול קליניקה מצליחה בה היא מטפלת ב-NLP, והיא הגיעה ל-NLP Pro כי חיפשה חלק משלים לקריירת הסטיילינג ששאפה לבנות.

"הרגשתי שמשהו היה לי חסר. כששמעתי על הקורס NLP הראשון שלקחתי במכללה, אינטואיטיבית זה הרגיש לי נכון. וצדקתי כשהלכתי עם תחושת הבטן שלי, כי עברתי שם תהליך בלתי יאומן עם עצמי" היא מגוללת. "כל מערכות היחסים בחיים שלי פתאום השתפרו, בעיקר הזוגיות. ובסוף הקורס נחתה עליי התובנה שאני רוצה לעשות את זה גם עבור אחרים, זה הייעוד שלי".

דקלה החליטה להעמיק בתחום ולהירשם למסלול NLP Therapist, והמהירות בה הקליניקה שלה התמלאה הפתיעה אפילו אותה.
"אמנם כבר אחרי הקורס הראשון התחלתי להנחות אנשים, אבל אחד התנאים לסיים את מסלול התרפיסט זה 10 סטאז'ים. בזכות ההכשרה העסקית שקיבלתי ב-NLP Pro הצלחתי בקלות להגיע לאנשים נוספים, וככה התחלתי לצבור עוד ועוד מתאמנים. ממפגש למפגש דרך הטיפול שלי הפכה מדויקת יותר. אני הפכתי מדויקת יותר" היא מוסיפה.
"לאחרונה הבנתי את גודל השליחות שלי, והתחלתי גם להעביר סדנאות וקורסים בעצמי. אין סיפוק יותר גדול עבורי מלהשפיע על חיים של אנשים ולעזור להם להיות מאושרים".

חוויה אישית עמוקה לצד פרטיקה כבר מהרגע הראשון

"מכללת NLP Pro היא בין המוסדות היחידים בארץ שמציעים תרגול של השיטה יחד עם ניסיון ותעודה מוכרת המאפשרת לצאת ולטפל, מבלי לוותר על ההעצמה האישית שהשיטה מביאה איתה. הגורם המנחה אותנו הוא להוביל אנשים קודם כל להתאהב בעצמם ולחולל את השינוי שהם כל כך רוצים בחייהם, ותוך כדי התהליך, לצייד אותם בכלים הטובים ביותר הקיימים בשוק על מנת שיוכלו לעשות את זה גם עבור אחרים" מדגישה חופית גנדי-יצחק.

ואכן, מבדיקה שערכנו, מסלול NLP Therapist הינו מסלול לימודים ייחודי ובלעדי למכללת NLP Pro, בעיקר בזכות הסמכת המטפלים בת ה-54 שעות אקדמיות של פרקטיקום – התנסות מעשית – הנצברות כבר במהלך הלימודים עצמם. בניגוד למכללות אחרות המכשירות מטפלים ומאמנים, תלמידי NLP Pro נהנים מפידבק וליוווי גם בתהליכי ההתמחות, כך שאל סיום ההכשרה הם מגיעים עם ניסיון מצטבר של עשרות שעות טיפול וייעוץ עם מטופלים אמיתיים.

הבסיס להצלחה הוא הכשרה מתאימה

אם טיפול ועזרה לאחרים זה משהו שזורם לכם בדם ובוער לכם בנשמה, הדרך להוציא החוצה את היכולות שלכם בצורה מוצלחת מתחילה בהכשרה מתאימה שתתן לכם גם את הכלים הטיפוליים המתאימים ביותר, וגם את הכלים העסקיים לפתח קליניקה עצמאית.

משיחות עם תלמידים ובוגרים רבים של מכללת NLP Pro ניכר כי המכללה משלבת היטב את שני העולמות וסוללת בפני בוגריה את הדרך להצלחה והגשמה עצמית בדרכם לקריירה בתור מטפלים ומאמנים.

"אני מטפל בטראומה בהכשרתי, ובעבר גם ניהלתי פנימייה של נוער בסיכון" מספר גבי, פסיכותרפיסט, מטפל רגשי ובשנים האחרונות גם NLP טריינר.
"ברגע שנחשפתי לשיטת NLP, נפתח בפניי עולם שלם שלא הכרתי במשך כל שנות העבודה שלי בתחום. זה לא רק חיזק את האיתנות המקצועית שלי, אלא גם את הביטחון העצמי שלי כמטפל. היום הקליניקה שלי פעילה מתמיד,הביקוש גדל בפער ויש לי רשימת המתנה של מטופלים חדשים שרוצים להגיע אליי. אני מרגיש שהשינוי הגדול הזה הגיע הרבה בזכות כל הכלים שרכשתי ב-NLP pro" הוא מסכם.

הצטרפו אלינו!
ותוכלו להביא לשינוי אמיתי בעולם
ולפתח קריירה מאתגרת שתשנה את חייכם וחיי הסובבים אתכם

השאירו פרטים ובואו לשמוע עוד על מסלול NLP Therapist!

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן