שידור בהול: החל"ת נגמר! הצטרפי למאות נשים שנכנסו למקצוע חדש ומרוויחות מהבית לפחות 7,200 ש"ח בחודש משירותי משרד

144,764

מעל ל-200,000 אמהות בישראל מוצאות את עצמן מותשות ומתוסכלות בשיא הגל הרביעי, כשהן מחוסרות עבודה עם הילדים בבית. כל זאת מבלי שיהיה להן קצה של חבל הצלה או גב כלכלי, במיוחד אחרי שדמי החל"ת הופסקו. עדי חן, מייסדת המיזם החברתי "סופרוומן" יצאה בתכנית חדשה שמטרתה להוביל יד ביד את האמא הצעירה להצליח להשיג עבודה מהבית ולהרויח מעל ל-80 ש"ח לשעה.

בימים בהם חגי תשרי הקשוחים מאחורינו, הילדים חזרו לשגרה ומכל עבר דיבורים על שיאו של הגל הרביעי של הקורונה, מה הפלא שיותר ויותר אמהות נעות בין ייאוש, אדישות ובהייה במסך להתפשרות על כל עבודה שרק מוצעת להן.
הסיבה העיקרית למצב היא שאותן אמהות שפוטרו, או יצאו לחל"ת, מגששות באפלה, או עוקבות אחרי אותן הנחיות חיפוש עבודה, שכבר פחות ופחות רלוונטיות בימי הפוסט קורונה… כשלמערכת "המערבולת" הגיעו שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה להחזיר לאמהות את השליטה השמחה לחייהן, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם עדי חן, המנטורית של העוזרות האישיות מרחוק המכונה “סופרוומן”.

עדי, מה הבשורה שלך לאותן אמהות שדמי האבטלה או החל"ת שלהן נגמרו?
שאפשר גם אחרת, בגלל שעכשיו זה הזמן, החופש הגדול וחגי תשרי מאחורינו, וככל שהזמן עובר, הקושי עלול להתגבר, אז חבל לחכות… 
התקופה הזו, טומנת בתוכה גם הזדמנות. תראי תקופת הקורונה הביאה איתה שינויים גם בנושא התעסוקתי. יותר ויותר עסקים קטנים ובינוניים כאחד, גילו את היתרון של עבודה מהבית. בתוך המציאות הזו, מי שגמישה מחשבתית, חזקה בסדר וארגון ויש לה זיקה שירותית, יכולה להפוך את החיסרון ליתרון. אני מראה להן את הדרך, בקהילה תומכת.

נשמע מעניין, אבל כשעשרות אלפי אמהות נקרעות בין גידול הילדים, להכנסה נאותה, מה את עושה אחרת עם התלמידות שלך?
תראי, בדרך כלל כדי לשדרג את איכות החיים שלך ושל הילדים שלך, את צריכה לשדרג את המקצוע שלך.
מה ששונה פה, זה שלכל שעת עבודה שלך יש ערך הרבה יותר גבוהה. במקום להיות שכירה שקובעים לה שכר נמוך של 30-40 ש”ח לשעה, בתור עצמאית את עושה 60 -80 ש”ח לשעת עבודה, לפחות. כפול רווח!
כמובן שבשביל זה את חייבת לקחת אחריות להיות עצמאית ולא להיות תלויה בבוס שלך. לקיחת אחריות זאת מיומנות מפתח לכל מי שרוצה לצאת ממעגל העבודות הלא מתגמלות. רק למי שיש את האומץ לפתח אותה, מגיעה לעסוק במקצוע שבו היא באמת מרוויחה מה שהיא שווה. בגלל שהערך של השעה שלך גבוהה, כעוזרת אישית מרחוק את יכולה להרוויח מהבית 7,200 ש”ח בחודש ב4.5 שעות ביום בלבד.

גלי את המקצוע המבוקש החדש בעבודה מהבית!
שרייני מקום לשידור החי שיערך ביום ראשון הקרוב, בשעה 20:00

 

איך את מסבירה את אחוזי ההצלחה החריגים של התלמידות שלך?
דבר ראשון, הן עושות את מה שנדרש ועובד. אני לא מלמדת שום דבר שלא עברתי בעצמי. כל הדברים שאני מלמדת בקורס זה דברים שאני עושה או עשיתי בעצמי ועבדו לי מעולה. זו הסיבה העיקרית שבגללה זה עובד.

דבר שני, אני לא מכניסה מי שלא יכולה להצליח. זה לא מתאים לכל אחת. בכלל לא. את צריכה קודם כל להיות אחראית, אחר כך מסודרת ואז ביצועיסטית. כמובן שגם צריך להיות יעילה, עם תקשורת בין אישית טובה, הבנה בסיסית ביישומי מחשב וכו’…

אבל את כל אלו אני מלמדת. מה שחשוב בעיקר אלו 3 התכונות האלו שציינתי. הלימודים עצמם קלים, זה לא תואר ראשון במכניקה קוונטית. בעיקר מה שחשוב זה לפתח אצלהן מודעות וכישורים של עוזרת אישית מוצלחת. סופרוומנית זו אחת שיכולה לפתור כל בעיה שיתנו לה, במהירות ויעילות. וזה מגיע עם תרגול, תרגול ועוד קצת תרגול.

ודבר חשוב אחרון, אני מלווה אותן ומוודאת שהן סגורות עם לקוחות. אני נותנת להן לידים (טלפונים של בעלי עסקים שמתעניינים בשירותי משרד), ומלמדת אותן איך לדבר ולהציע את השירותים שלהן נכון. כבר בשלב הזה הן מתחילות להרוויח אלפי שקלים בחודש.

אביבית, מרוויחה 70 ש”ח לשעה. כפול מעוזרת אישית שכירה (צילום מסך מתוך הווצאפ של עדי חן)

עדי, לאחרונה יצרת תוכנית חדשה בשם “סופרוומן”… מה יש שם?
כן, זאת תוכנית המכשירה נשים להיות עוזרות אישיות מרחוק ולהכניס כסף מבלי לצאת מהבית. היא מאפשרת נשים לעבור ‘לידה מחדש’ בקריירה, ולהיות “סופרוומניות” שגם מרוויחות הרבה, וגם בעלות זמן פנוי ויכולת לגדל את הילדים בנחת. והכי פשוט – הן מקבלות לידים רותחים לטלפון כבר במהלך התוכנית, ויכולות לייצר הכנסה חודשית קבועה עוד לפני סיום התוכנית.

אני מאמינה שתינוק צריך את אמא שלו. לפחות בשנה הראשונה. ולהיות עוזרת אישית מרחוק, זו בעיניי הדרך האולטימטיבית שהודות לה, הצלחתי גם לגדל את הבנות שלי מינקות בבית וגם לפרנס טוב.

לקהילת “סופרוומן”, קהילת התלמידות שלי, אני נותנת את כל סודות המקצוע הכי שמורים שלי, שאספתי במשך שנים, ועזרו לי להצליח כעוזרת אישית מרחוק. בזכות הידע הזה חלקן אפילו עוקפות את ההכנסות החודשיות שהייתי עושה בשנתיים הראשונות במקצוע. לעשות דרך של שנתיים בחודשיים. זה זכות ותענוג לשפר לנשים האלה את החיים.

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר?
ביום ראשון אני מקיימת שידור חי מיוחד בחינם לכל מי שמעניין אותה להיות עוזרת אישית מרחוק. בשידור הזה אני מראה צעד אחר צעד איך בעצם אפשר לעבוד מהבית עם הילדים, לא מעט סודות מקצועיים אישיים שלי ו6 סודות חשובים ביותר להקמת עסק שירותי משרד.”

חשוב להגיד שאין תמיד מקום בשידורים האלה, ולפעמים נשים מוצאות את עצמן מחוץ לשידור בגלל שלא הגיעו בזמן לשידור או לא שריינו לעצמן מקום מראש. לכן חובה לשריין מקום מראש לשידור…

גלי את המקצוע המבוקש החדש בעבודה מהבית!
שרייני מקום לשידור החי שיערך ביום ראשון הקרוב, בשעה 20:00

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן