המגייסים בישראל לא יפסיקו לחפש אתכם: פיתוח הדרכה ולמידה בשילוב דיגיטל הוא המקצוע המבוקש והמעניין שאתם חייבים להכיר

13,051
גם לימודים מעניינים וגם קריירה מבטיחה: הכירו את המקצוע המבוקש שעוד לא שמעתם עליו

מדובר במקצוע עם הרבה שמות: מפתחי הדרכה דיגיטלית, רכזי פיתוח תוכן, רכזי הדרכה ועוד. מה שבטוח הוא שמדובר במקצוע מבוקש מאד בשוק העבודה הישראלי, עם שכר מעל הממוצע, ועכשיו לראשונה אפשר ללמוד אותו במסגרת תואר אקדמי בקריה האקדמית אונו. אז איך משתלבים בתחום? יצאנו לבדוק

תחשבו על האנשים שהכרתם בבית הספר או בצבא, או אפילו במקום שעבדתם בו- תמיד היה מישהו שידע להסביר בדיוק מה צריך לעשות: איך לארגן את החומר למבחן בהיסטוריה, איך להבין את התרגיל בטירונות ואיך לעשות את המטלה שביקשו מכם לבצע?
אז כדאי שתדעו שהיום בשוק העבודה הישראלי, המיומנות הזאת שווה הרבה מאד כסף ויש לה אפילו שם: פיתוח הדרכה ולמידה.

עד היום רוב האנשים בתחום פיתוח ההדרכה והלמידה היו מגיעים מתפקידים צבאיים דומים, אבל הביקוש הגדול לאנשי מקצוע בתחום הוביל לראשונה לפתיחה של מסלולי לימוד והכשרה ייעודיים.

אז מה כל כך מיוחד ומעניין בתחום הזה ובעיקר – איזה הזדמנויות מחכות למי שילמד בתוכנית, ומדוע חברות וארגונים מוכנים לשלם לאנשי פיתוח הדרכה שכר מעל הממוצע?

ההרשמה לתואר ראשון בחינוך וחברה עם התמחות בפיתוח למידה והדרכה בשילוב דיגיטל בעיצומה!

לפרטים נוספים והגשת מועמדותכם לתכנית, מלאו פרטים עוד היום ויועצי הלימודים של הקריה האקדמית אונו ייצרו איתכם קשר בהקדם:

ביקוש אדיר בשוק העבודה ושכר לא שגרתי

אם היה לכם לרגע ספק עד כמה המקצוע מבוקש ונחוץ, מספיק שתיכנסו לאחד מאתרי הדרושים הגדולים בישראל ותראו איך בכל רגע נתון יש מאות משרות פנויות בתחום בחברות והארגונים הגדולים בישראל. ולא רק דרישה גבוהה, אלא כיוון שיש צורך חיוני במקצוע גם השכר במשרות האלו הוא גבוה בהתאם.

"פתרונות יצירתיים בתחום הכשרת והדרכת העובדים בארגון מונעים בעיות במקום העבודה הרבה לפני שהן בכלל הופכות לבעיות" מסביר ד"ר דובי וייס, ראש ההתמחות לפיתוח הדרכה ולמידה בשילוב דיגיטל בתואר ראשון בחינוך וחברה בקריה האקדמית אונו.

"רק תדמיינו לומדה שמכשירה עובדים חדשים בנוגע להתנהלות בטיחותית. לומדה כזו יכולה למנוע תאונות שעולות מיליונים! החיסכון הזה בזמן ובכסף שווה לארגון הרבה מאוד, ובהתאם גם המגזר הציבורי וגם חברות עסקיות מוכנים לשלם הרבה למי שיספק לו את הפתרונות הללו.
אצלנו התוכנית מחוברת לפעילות בשטח, יש דגש גדול על פיתוח הדרכה באמצעות הדיגיטל ועם כל האמצעים הכי מתקדמים שיש, ככה שאפשר כבר להתחיל להתמחות בתחום במהלך הלימודים.
אבל, חשוב לי להדגיש שאין צורך לדעת לתכנת או להבין במחשבים כדי להתקבל לתואר הזה. מפתחי הדרכה בשילוב דיגיטל הם לא מתכנתים וגם לא גרפיקאים. הם מאפיינים את הפתרון ההדרכתי ונעזרים במתכנתים וגרפיקאים כדי להוציא אותו לפועל" מפרט ד"ר וייס.

ומה לגבי השכר? לפי סקר מקיף שערך אתר limi, האיגוד המקצועי של אנשי המקצוע בתחום, השכר הממוצע בתחום עומד על 15,000 ש"ח, הרבה מעל השכר הממוצע הכללי בישראל. וכמובן, עם צבירת ניסיון וותק ניתן אפילו להגיע לשכר של מעל 22,000 ש"ח.

שכר אנשי הלמידה הארגונית - כלל התפקידים

נתונים מתוך אתר limi

בסוף המסלול-עולם העבודה מחכה לכם

אין ספק, התחום הזה צריך אנשי מקצוע עם ההכשרה המקיפה ביותר שניתן למצוא, כמו זאת שמציעה התכנית של הקריה האקדמית אונו. כמות העבודה בתחום רק הולכת וגדלה והבעיה היא שעדיין קשה מאד למצוא מפתחי הדרכה ולמידה שיש להם גם שליטה והבנה בתוכנות הנדרשות.
לכן, אחרי שהבנתם שהשוק בישראל צמא לכניסה של אנשים חדשים אל התחום, ובכל יום יש יותר ויותר מגייסים שמחפשים אחר מפתחי הדרכה ולמידה, תוכלו לצמצם את הפער הזה ולהיות אנשי המקצוע הטובים ביותר שהשוק מחפש כל הזמן, ומוכן לתגמל בהתאם.

ההרשמה לתואר ראשון בחינוך וחברה עם התמחות בפיתוח למידה והדרכה בשילוב דיגיטל בעיצומה!

לפרטים נוספים והגשת מועמדותכם לתכנית, מלאו פרטים עוד היום ויועצי הלימודים של הקריה האקדמית אונו ייצרו איתכם קשר בהקדם:

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן