תוכן פרסומי

"תוצאות מפתיעות גם במקרים קשים של אקנה פעיל וצלקות אקנה": טכנולוגיה חדשנית שפותחה ע"י מומחים לרפואת עור משנה את עולם האסתטיקה

26,964
תוצאות מפתיעות גם במקרים קשים של אקנה וצלקות אקנה

"גם לנשים שלא הסכימו לצאת מהבית בלי מייק-אפ, גם לגברים שסירבו להתגלח כדי להסתיר את עור הפנים": טכנולוגיה מדעית חדשה שפותחה ע"י רופאי עור מובילים, נותנת תקווה גם למקרים הקשים ביותר של אקנה וצלקות פוסט-אקנה, ומעניקה למטופלים עור חלק יותר באופן משמעותי. הכירו את הטיפול שהחזיר לאלפי ישראלים את הביטחון לצאת מהבית בלי להתבייש בעור הפנים שלהם

"קשה להסביר במילים, רק מי שסבל בחייו מאקנה או פוסט אקנה יבין על מה אני מדברת" מספרת שחף, שתמיד חלמה לצאת מהבית בלי איפור, "במשך שנים הוצאתי עשרות אלפי שקלים על טיפולים קוסמטיים שלא נתנו לי תוצאה, עד שבשלב מסוים כבר לא האמנתי שיש פתרון" היא משתפת.

היום המצב אחר לגמרי: "עברתי שני טיפולים, ואני כבר הולכת לעבודה בלי איפור! לא חשבתי שזה אפשרי" היא מספרת בחיוך, "אני מקבלת כל-כך הרבה מחמאות, חברות שמכירות אותי שנים היו בשוֹק".

בזכות טיפול בלעדי שפיתחו רופאי העור של אסתטיקה ד"ר לוינגר, המבוסס על שילוב שתי טכנולוגיות מוכחות מחקרית לטיפול באקנה ופוסט-אקנה, שחף ורבים אחרים קיבלו בחזרה את הביטחון לצאת מהבית בלי להסתיר את עור הפנים שלהם.

"כבר אין לי מה להסתיר"

"לטיפול באקנה בינוני עד קשה – אנו משתמשים בטכנולוגיות חדשות המבוססות על מכשור מתקדם בגלי רדיו, מיקרו מחטים וטיפול פוטודינמי. לטיפול באקנה קל ופוסט אקנה – אנו משתמשים במכשור לייזר ואפקט פוטו-אקוסטי. ]הטיפולים מתבצעים תוך בקרה רפואית לאורך התהליך, והכי חשוב – לאחר אבחון רפואי מקצועי של עור המטופל/ת, והם מעניקים פתרון יעיל גם למקרים קשים ביותר, בייחוד לאלו שלא מעוניינים בטיפולים סיסטמים-אגרסיביים כמו רואקוטן או קוראטן" מסביר ד"ר מיכאל שוחט, מומחה לרפואת עור ואסתטיקה דרמטולוגית רפואית מתקדמת למעלה מ-30 שנה, מחלוצי רפואת העור האסתטית בארץ, והיועץ הרפואי של רשת אסתטיקה ד"ר לוינגר.

"כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי שינוי משמעותי. בערך שבוע אח"כ התחלתי לקבל פידבקים מאנשים שאמרו לי שממש רואים הבדל" מספר רותם, שסבל מצלקות פוסט אקנה במשך שנים, עד שהגיע לאסתטיקה ד"ר לוינגר, "אחרי הטיפול השני הייתה קפיצת מדרגה נוספת – זו הייתה הפעם הראשונה מזה שנים שהרגשתי בנוח להתגלח. כבר כמעט ואין לי צלקות וחטטים שצריך להסתיר".

טכנולוגיות רפואיות חדשות ומכשור מתקדם המעניקים תוצאות תקדימיות. טיפול בפוסט-אקנה בד"ר לוינגר אסתטיקה. התוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

"סבלתי מאקנה מגיל 14, ולקראת שנות העשרים זה הגיע לשיא" משתף בן, מטופל נוסף של אסתטיקה ד"ר לוינגר, "ניסיתי המון סוגי משחות, טיפולים קוסמטיים שלא עזרו, אפילו רואקוטן, שהגוף שלי ממש דחה והייתי חייב להפסיק ליטול. כלום לא עזר לי, עד שהגעתי ללוינגר".

אקנה וצלקות אקנה הם לא גזירת גורל

שחייבים לחיות איתה!

ד"ר לוינגר אסתטיקה מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ עם רופא עור מומחה
והתאמה אישית של הטיפול הנכון עבורכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"בזכות הטכנולוגיה ניתן לראות תוצאות כבר אחרי טיפול או שניים"

הטיפול באקנה פעיל משלב מספר טכנולוגיות רפואיות בלעדיות לרשת אסתטיקה ד"ר לוינגר, כפי שמסביר ד"ר שוחט: "בשלב הראשון מתחילים עם מכשיר המורפיאוס 8, המשלב טכנולוגיית גלי רדיו ומיקרו מחטים, ולאחר מכן טיפול פוטודינמי המורכב מחומר פעיל וחשיפה למנורת LED.
התוצאה היא הפחתה משמעותית של פעילות בלוטות החֵלב ומניעת התהליך הדלקתי של חיידק האקנה, מה שמביא להטבה ניכרת במראה העור בדרך-כלל כבר לאחר הטיפול הראשון, ובמקרים מסוימים אחרי שניים או שלושה טיפולים, כפי שמספרים מטופלי ד"ר לוינגר.

"בטיפול הראשון ראיתי שיפור משמעותי – השמנוניות בעור ירדה והנפיחות של הפצעים עצמם פחתה. הטיפול גם לא כאב ביחס לטיפולים אחרים שניסיתי בעבר אצל קוסמטיקאיות" ממשיך בן, "אחרי הטיפול השני הפסיקו לצאת לי חצ'קונים באופן משמעותי, ומה שכן יצא היה ממש קטן ולא דומה למה שהכרתי. אחרי סה"כ שני טיפולים הפנים שלי מרגישות אחרת לגמרי, העור כבר לא שומני ואין נפיחות".

"בזכות הטכנולוגיה ניתן לראות תוצאות כבר אחרי טיפול או שניים". ד"ר לוינגר אסתטיקה. התוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם
"בזכות הטכנולוגיה ניתן לראות תוצאות כבר אחרי טיפול או שניים". ד"ר לוינגר אסתטיקה. התוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

"אבחנה רפואית מדויקת היא המפתח במקרים קשים של צלקות אקנה"

"כאשר לא מטפלים באקנה בצורה נכונה יש סיכוי גבוה לסבול מפוסט אקנה וצלקות, אך גם בזה אפשר לטפל" אומר ד"ר שוחט, "התופעה הנפוצה ביותר של פוסט אקנה היא צלקות אקנה, שמתחלקות לכמה סוגים נפוצים: צלקות 'Ice-Pick' הן קטנות ועמוקות, צלקות 'Boxing' הן רחבות יותר, וצלקות 'מתגלגלות' הן עגולות יותר, כולן מתבטאות כשקעים בתוך העור. ישנן גם צלקות היפרטרופיות, נדירות יותר, אשר בולטות החוצה מהעור. כדי לטפל בפוסט-אקנה בצורה אפקטיבית, חייבים לאבחן קודם כל את סוג הצלקת, כאשר במקרים רבים מדובר על שילוב של כמה סוגים" הוא מוסיף.

ומה לגבי המקרים הקשים במיוחד?
"צלקות מאתגרות במיוחד עשויות לדרוש הפרדה מכנית של רקמת הצלקת מפני העור (subsicion), הליך המתבצע ע"י רופא עור מוסמך בלבד" מדגיש ד"ר שוחט, "יש לשחרר את המתח בין שכבת העור העמוקה יותר לבין הצלקת עצמה, מבפנים החוצה. ברגע שהצלקת מתרוממת, ניתן לטפל בה יותר בקלות. זה הליך רפואי לכל דבר. במידה ולמטופל/ת ישנם שקעים עמוקים שנגרמו כתוצאה מהצלקות, צריך לשלב בטיפול הזרקה של חומרים ביו סטימולטורים למילוי" הוא מוסיף.

הרופאים של ד"ר לוינגר אסתטיקה מתייחסים ספציפית לסוג הצלקות ובונים את תכנית הטיפול בצורה מותאמת אישית למטופל/ת, תוך שימוש במכשור מתקדם וטכניקות רפואיות המחייבות ליווי ומעקב מאת רופא עור מוסמך.
"ברגע שיש אבחנה, אנחנו מתאימים את סוג הטיפול, במקרים רבים שילוב של כמה טיפולים, עבור המטופל/ת, ופשוט רואים תוצאות" מציין ד"ר שוחט.

"הפנים שלי חלקות יותר משמעותית"

"גם במקרי אקנה וגם בפוסט אקנה, מדובר על טיפול עוצמתי במיוחד, הדורש לעיתים אלחוש. לכן, לאחר הטיפול חובה להימנע מחשיפה לשמש במשך מספר ימים, ולהשתמש בקרם הגנה כאשר יוצאים החוצה" מסביר ד"ר שוחט, "לתוצאות מיטביות נדרשת מעט סבלנות, עד להשלמת סדרת הטיפולים, בסופה מרבית מטופלים מדווחים על שיפור משמעותי במראה העור, וכמובן שגם בתחושה הפנימית שלהם".

"ניתן להגיע להפחתה משמעותית של אקנה ופוסט אקנה תוך טיפול אחד או שניים" ד"ר מיכאל שוחט. התוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

"רק אחרי שהגעתי לד"ר לוינגר אסתטיקה הבנתי למה במשך שנים לא ראיתי תוצאות; כדי לטפל בצלקות פוסט-אקנה בצורה אמיתית, צריך הרבה יותר מקרמים או טיפולי פנים" מוסיפה שחף, "שנים של מאבק ותסכול הסתיימו בזכות אבחנה מדויקת של רופא עור מומחה, שאבחן את סוג הצלקות שלי והתאים את שילוב הטכנולוגיות הנכון עבורי. אחרי שני טיפולים בלבד אני רואה שיפור מדהים! זה מבחינתי עולם ומלואו".

אקנה וצלקות אקנה הם לא גזירת גורל

שחייבים לחיות איתה!

ד"ר לוינגר אסתטיקה מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ עם רופא עור מומחה
והתאמה אישית של הטיפול הנכון עבורכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

המידע והתכנים בכתבה זו מהווים מידע כללי בלבד, אינם מהווים המלצה ו/או יעוץ רפואי ואינם תחליף להתייעצות עם מומחה. המידע אינו מיועד לביצוע אבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אין לראות במידע הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן