תוכן פרסומי

עור מתוח בלי ניתוח: מהפכה בעולם האסתטיקה והצערת העור

254,606

הפיתוח הישראלי שכבש את הוליווד: טכנולוגיית מורפיאוס 8 החדשנית נחשבת למהפך דרמטי בעולם האסתטיקה. באמצעות גלי רדיו בשילוב מיקרו מחטים, המכשיר לא רק מעודד את ייצור הקולגן וחידוש התאים בשכבות העמוקות ביותר של העור, אלא מעניק אפקט הידוק ומיצוק מיידי, ומראה עור אחיד שהצליח להרשים גם את הסקפטים ביותר. הכל על הטכנולוגיה ששומרת על קים קרדשיאן צעירה

במיתולוגיה היוונית, האל מורפיאוס נחשב למעצב החלומות.
בדומה לדמות המיתולוגית על שמה הוא קרוי, מכשיר המורפיאוס 8 מסתמן כהתגשמות חלום עבור המעוניינים בעור פנים, צוואר, דקולטה וגוף מתוח יותר, ללא התערבות כירורגית.

המכשיר החדשני שבימים אלו כובש את העולם, הוא פיתוח של חברת Inmode הישראלית, המבוסס על טכנולוגיית RF (גלי רדיו) בשילוב מיקרו מחטים, ומומחי עור מרחבי העולם מאמינים כי מדובר באחד מהפתרונות הבלתי-פולשניים הטובים ביותר לחידוש עור הפנים, הצוואר, המחשוף והגוף.

מתיחת פנים בלי ניתוח – יש חיה כזאת?

לא כל מי שמעוניינת או מעוניין במתיחת פנים או גוף, בהכרח יהיו מוכנים לעבור תחת סכין המנתחים. כעת, בזכות החידוש הישראלי, גם לא חייבים: מומחים בינ"ל טוענים כי מכשיר המורפיאוס 8 מצליח להחזיר לעור את הקסם שאבד עם השנים, באופן בלתי פולשני וללא ניתוח.

"הטכנולוגיה הזו נחשבת לפריצת דרך מכמה סיבות" מסביר ד"ר מיכאל שוחט, מומחה לאסתטיקה רפואית מתקדמת מזה למעלה מ-30 שנה, מחלוצי רפואת העור האסתטית בארץ, והיועץ הרפואי של רשת אסתטיקה ד"ר לוינגר המציעה טיפולים במכשיר המורפיאוס 8.
"עד היום, גם טכנולוגיות האסתטיקה המתקדמות ביותר, הצליחו להשפיע רק על שכבות העור העליונות, ונתנו תוצאות בלתי מספקות לאלו שחיפשו אפקט ממשי של מתיחה ומיצוק. מורפיאוס 8 היא הטכנולוגיה הבלתי פולשנית הראשונה המאפשרת דיוק ברמה הגבוהה ביותר ובצורה העמוקה ביותר שראינו" הוא מוסיף.

"רמת דיוק שעד היום לא הייתה אפשרית" ד"ר מיכאל שוחט עם מכשיר המורפיאוס 8. התוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

הסיבה לתוצאות הבלתי מספקות של הטכנולוגיות הישנות, על-פי ד"ר שוחט, היא חוסר סטימולציה (גירוי) ליצירת קולגן והרס חלקי בלבד של רקמות השומן מתחת לעור.
או במילים פשוטות יותר – בכדי שהגוף שלנו יגביר את ייצור הקולגן והאלסטין, החומרים השומרים על העור שלנו חזק וגמיש, צריך ליצור גירוי מסוים שיגרום לו לעשות זאת.

"טכנולוגיית מורפיאוס 8 משלבת מיקרו מחטים בשיטה זעיר-פולשנית לצד טכנולוגיית גלי רדיו עוצמתית" מסביר ד"ר שוחט, ומפרט: "המחטים הזעירות חודרות באופן מינימלי אל העומקים השונים של העור, במספר מוקדים. דרך קצות המחטים עוברת אנרגיית גלי רדיו המחממת את רקמות העור, ומייצרת 'פציעות מבוקרות' המהדקות את רקמות החיבור ורקמות השומן, מה שמעודד ייצור מוגבר של קולגן וחידוש הרקמות בשכבות העמוקות".

התוצאה המיועדת היא עור מוצק, מהודק, וזוהר יותר, כל אלו – ללא מראה מלאכותי.

בשביל עור מתוח, לא צריך ניתוח!

מרפאת אסתטיקה ד"ר לוינגר מזמינה אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ והתאמה ללא עלות

הפיתוח הישראלי שכבש את הוליווד

בין המטופלות היותר מוּכַּרות שעוברות טיפולים במורפיאוס 8 היא לא אחרת מאשר אייקון האופנה והטיפוח, קים קרדשיאן, שמצליחה להישאר חטובה ומתוחה באופן מעורר קנאה, גם אחרי גיל 40.
"הטיפול הזה משנה את כללי המשחק" סיפרה הכוכבת לעוקבי האינסטגרם שלה, "למרות שהוא קצת כואב, זה הטיפול האהוב עלי והתוצאות מדהימות".

"אפקט ממשי של מתיחה ומיצוק, ללא התערבות כירורגית" תוצאות הטיפול במורפיאוס 8
(באדיבות חברת Dr. P. Rovatti - INMODE) התוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

אך אל דאגה, הטיפול במכשיר אינו שמור לכוכבות הוליווד בלבד, ובארץ הוא כבר מוצע במחירים נגישים במיוחד ובפריסה ארצית.

"עברתי את הטיפול במורפיאוס 8, באזור הצוואר, והתוצאה נהדרת" מספרת דפנה, מטופלת במרפאת אסתטיקה ד"ר לוינגר, ומוסיפה: "אני בת 66, וכבר אחרי טיפול אחד הרגשתי את החיוּת שחזרה לעור שלי, את המרקם המוצק יותר, ואת תחושת ההתחדשות".

גם מאיה, שעברה את הטיפול בעקבות מקרה חמור של התפרצות אקנה בשילוב צלקות קשות, משתפת: "עשיתי רק טיפול אחד בינתיים, ואני כבר מרגישה שינוי מקצה לקצה. שלושה ימים אחרי הטיפול התחיל שיפור ניכר במרקם עור הפנים, ושבועיים אחר כך כבר היה שיפור ממשי במראה סימני הפצעים והצלקות שבמשך כל כך הרבה זמן גרמו לי לא לצאת מהבית. אין לי מילים".

"תוצאות ממשיות שעולות על כל הציפיות"

"הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו, הדבר הראשון שרואים כשמסתכלים עלינו, לכן כל שינוי חייב להיות עדין ומידתי, תוך שמירה על מראה טבעי והתאמה מדויקת לצרכי כל מטופל ומטופלת" מסבירה ד"ר רונית לוינגר, מנכ"לית קבוצת ד"ר לוינגר מדיקל.
"בשביל להגיע לתוצאה המדויקת והטבעית ביותר, כל מטופל.ת שמגיעים אלינו עוברים אבחון ע"י רופא עור מוסמך כדי לוודא שהטיפול אכן מתאים לו או לה" היא מפרטת.

"הודות לשליטה מדויקת על עומק חדירת המחט ורמות האנרגיה בתדרי ה-RF, הטיפול מתבצע באופן ספציפי עבור חלקי הגוף השונים לעומת האזורים העדינים יותר בפנים, כמו אזור העיניים למשל, שם הטיפול מתבצע באמצעות ידית קטנה יותר" מוסיף ד"ר שוחט, "כך המכשיר מצליח להשיג מגוון תוצאות יוצאות דופן בכל האזורים ה'בעייתיים', כולל אזורי סביב העיניים, המצח, הלחיים, הפנים המרכזיות, קו הלסת והצוואר. אני נמצא בתחום כבר מעל 25 שנים ולא ראיתי דבר כזה".

ומה לגבי הכאב?
"מדובר על טיפול עמוק, אך לא במובן המרתיע של המילה" מרגיע ד"ר שוחט, "הטיפול מתבצע תחת אלחוש קל, בהתאם לדרישת המטופל.ת, בשניים עד שלושה מפגשים, ללא זמן החלמה משמעותי, וניתן לבצע אותו בכל עונות השנה ללא חשש".

"עבודה מדויקת בשילוב מקצוענות רפואית, שמביאות תוצאות חסרות תקדים" תוצאות טיפול במורפיאוס 8
(באדיבות חברת Dr. S. Harper - INMODE) התוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

הסוד הוא בָּדיוּק

מורפיאוס 8 מסמן מהפך דרמטי בעולם טיפולי האסתטיקה להצערת עור הפנים, וכבר סייע למאות מטופלים.ות בארץ לחדש את התאים בשכבות העמוקות של העור, לעודד ייצור קולגן, לטשטש קמטים, להדק ולמצק את הפנים והגוף, ולשפר את מרקם עור הפנים ואחידות מראה העור – הכל באמצעות מכשיר אחד וללא זמן החלמה משמעותי.

"בשימוש מדויק ומקצועי אפשר להגיע לתוצאות מדהימות עם המכשיר החדשני, כפי שיעידו עשרות מטופלות.ים של אסתטיקה ד"ר לוינגר, שלא האמינו שניתן לראות כאלו תוצאות כבר בטיפול הראשון, שלא לדבר על השני והשלישי" אומרת ד"ר לוינגר.

"מאז ומתמיד, אנחנו ברשת אסתטיקה ד"ר לוינגר מקפידים לפעול מתוך מחויבות למצוינות בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר" היא ממשיכה, "היום, בזכות המכשיר המהפכני בשילוב המקצועיות הבלתי מתפשרת של הקליניקה, אנחנו מצליחים להגשים להרבה יותר א.נשים שאינם מעוניינים לעבור ניתוח, את החלום של הידוק ומיצוק עור הפנים והגוף בדרך יעילה ובטוחה יותר".

בשביל עור מתוח, לא צריך ניתוח!

מרפאת אסתטיקה ד"ר לוינגר מזמינה אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ והתאמה ללא עלות

כמה קטנועים אתה מחזיק בעסק?

מרחק נסיעה חודשי ממוצע:

קטנוע בליץ

קטנוע בנזין

סה”כ לחודש

על פי הנתונים שהכנסת העסק שלך יכול לחסוך ₪ בשנה בזכות הקטנוע החשמלי

לפרטים נוספים ותיאום נסיעת מבחן השאר פרטים עוד היום:

פנייתך התקבלה!

דילוג לתוכן